Zaloguj się, aby obserwować  
piotr_zet

Half-Life 2: Episode Two

571 postów w tym temacie

Witam. Mam problem z achvievmentem Szperacz. Otóż znalazłem trzy skrzynki i dojeżdżam do tunelu przed którym Kombinat postawił blokadę. Radar wskazuje,że w tym miejscu jest kolejna skrzynka (dokładnie to koło znaku White Forest Inn). Alyx zostaje w samochodzie,a ja ruszam na poszukiwania. Problem w tym,że dookoła są same drzewa i kamienie i nie widzę żadnej skrzynki. Ktoś wie gdzie ona jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie pamietam czy to akurat to, ale jedna ze skrytek umieszczona jest na urwisku i trzeba ja a) zestrzelic lub uruchomic jakas dzwignie/przeciac line by spadla na dol. Nie pamietam dokladnie. Na zboczu gory jest strzalka skierowana w gore jako wskazowka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2007 o 12:52, mati285 napisał:

Proszę bardzo ;)
Według radaru to gdzieś tutaj. Chciałem podjechać jeszcze kawałek drogą po prawej,ale wtedy
sygnał znika.

jedna wisi w takim koszu jak powiedział Piotrek K.a druga znajduje sie na ostatnim zakręcie przed zabudowaniami za powalonym pniem jest wąskie wejście w zboczu góry i tam właśnie znajduje sie kolejna skrzynka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.01.2008 o 22:03, hehe napisał:

Wiadomo coś na temat wydania Episode Two osobno, tak jak to było z jednyką ?

ja bym się nie spodziewał osobno Ep2 :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.01.2008 o 22:53, master962 napisał:

> Wiadomo coś na temat wydania Episode Two osobno, tak jak to było z jednyką ?
ja bym się nie spodziewał osobno Ep2 :(


ciekawi mnie jak to będzie rozwiązane w przypadku EP 3, bo jeżeli znowu zrobię taki numer jak z orange box (do którego nic nie mam, którego mam, i dzieki któremu po raz pierwszy zagrałem w HL2 :) to będzie nieciekawie bo trzeba będzie kupować znowu to samo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.01.2008 o 22:57, Mr. Cin napisał:

ciekawi mnie jak to będzie rozwiązane w przypadku EP 3, bo jeżeli znowu zrobię taki numer
jak z orange box (do którego nic nie mam, którego mam, i dzieki któremu po raz pierwszy zagrałem
w HL2 :) to będzie nieciekawie bo trzeba będzie kupować znowu to samo

z Ep3 zrobią pewnie jeden wielki Box HL2+Ep1+Ep2+Ep3 :] i może coś jeszcze do tego dorzucą jako bonus np. Portal 2 :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To jest po prostu chamstwo i tyle. Nie po to kupowałem najpierw HL2, potem Episode One ,żeby teraz kupić znowu to samo żeby móc zagrać w kontynuację. Z E3 zrobią pewnie tak samo, w końcu OB okazał się sukcesem, czemu więc tego nie powtórzyć ? Ja też do OB nic mam, ale powinni uszanować tych klientów którzy kupili wcześniej podstawkę i E1 - powinien być E2 osobno. Na razie to jest nic więcej jak olewanie klientów oraz jak już pisałem chamstwo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2008 o 07:21, 13AciD37 napisał:

Kolejna osoba która nie umie czytać. Możesz podarować po kopii HL2 i EP1 gdy zarejestrujesz
OB.

co nie zmienia faktu że i tak za niego dodatkowa bulisz a niekoniecznie masz komu podarować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dają ci tyle gierek w jednym pudelku po normalnej cenie, a Ty jeszcze narzekasz ;/.
Jak ci się nei podoba to:
a) nie kupuj.
b) kup oddzielnie poprzez Steama i po kłopocie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2008 o 17:50, mesiu59 napisał:

Dają ci tyle gierek w jednym pudelku po normalnej cenie, a Ty jeszcze narzekasz


Narzekam, poniewaz wcześniej kupiłem HL2 oraz E1 osobno. Po co mam teraz płacić po raz drugi za coś co już mam ? Zbierałem te części kupując premierowe wydania, a teraz się okazało że niepotrzebnie, bo kolejnej cześci osobno nie kupię bo możliwości takiej nie ma. Skoro mieli taki zamiar, to mogli od razu uprzedzić - wątpie żeby wtedy ktoś kupił HL2 albo E1.

Dnia 03.01.2008 o 17:50, mesiu59 napisał:

kup oddzielnie poprzez Steama


Co dostanę kupując przez Steama ? Fizycznie nic. To tak jak byś co tydzień zbierał nowy odcinek serialu wychodzącego z jakąś gazetka, a kiedy zdobędzie popularność, to ostatni wydadzą:
1. albo będzie można go kupić tylko w pakiecie z poprzednimi, które każdy już wcześniej kupił
2. albo dostaniesz bilet do kina - możesz sobie obejrzeć ale mieć nigdy nie będziesz - jakoś nie tak sobie wyobrażam kolekcjonowanie...

Ciekawe co powiesz jak E3 wydadzą w jakimś " Big Orange BOX" i Ci wszyscy którzy kupili grę teraz, żeby zagrać w kontynuację będę musieli wydać pieniądze na coś co już mają. W pewnych przypadkach okaże się że ludzie którzy będą chcieli zagrać w całość mają HL2 x3, E1x3, E2x2 oraz E3x1. Albo jak radzisz kupili przez steama możliwość ściągnięcia gry - czyli na nasze warunki przy naszych łączach i obciążeniach steama to kilka dni ściągania. Jeżeli dla Ciebie to jest fair...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2008 o 07:21, 13AciD37 napisał:

Kolejna osoba która nie umie czytać. Możesz podarować po kopii HL2 i EP1 gdy zarejestrujesz
OB.


Rewelacja. Po prostu niesamowite. Może dla Ciebie to wszystko wyjaśnia, ale powiedz jaki ma to wpływ na mój portfel i czy teraz nie mogę komuś podarować HL2 i E1 ? Możę zwrócą mi pieniądze za HL2 i E1 kiedy zarejestruję OB ? Powiedz mi jeszcze komu mógłbym podarować połowę sagi. Kto by chciał kupić coś, co i tak będzie musiał kupić ponownie jeżeli będzie chciał mieć całość. Ciekawe czy przy E3 okaże się że OB też można komuś podarowac, wcześniej kupując coś co już się ma. Nie wiem czy nie widzisz, ale ktoś tu robi ludzi w niezłego balona, zaoszczędzając sobie sporo pieniędzy i kłopotów z wydawaniem gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2008 o 18:29, hehe napisał:

> Dają ci tyle gierek w jednym pudelku po normalnej cenie, a Ty jeszcze narzekasz

Narzekam, poniewaz wcześniej kupiłem HL2 oraz E1 osobno. Po co mam teraz płacić po raz drugi
za coś co już mam ?

Dodam tylko,że H-L 2 i EP1 w Orange Box to tylko bonus i pierwotnie miały się tam znaleźć tylko EP2,Portal i TF2,więc to nie jest tak,że płacisz za to co już masz,bo nawet bez H-L 2 i EP1 Orange Box kosztowałby tyle samo :) Moim zdaniem 3 gry za takie pieniądze to i tak dobry interes,więc nie ma co narzekać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam że za E1 zapłaciłem ok 50 zł. Chciałby mieć możliwość kupienia E2 osobno za podobną cenę. Nie potrzebuje bonusowego HL2 i E1 oraz TF2 i Portal które w pewnym sensie windują cenę całego OB -jakoś trzeba usprawiedliwić te 120 zł. Ciekawy jestem jak rozwiążą wydanie E3. Też nie wydadzą go osobno, bo nie wydali E2. Fakt faktem bezczelnie żerują na popularności gry i wyciągają ile można od klientów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Life Is Brutal" jak to mówią ;)
Nie wątpię,że mogli wydać EP 2 osobno,ale wtedy połowa fanów serii nie sięgnęłaby,ani po Portal,ani po TF2,więc wrzucili wszystko do jednego boxa przy okazji podbijając cenę :) Chciałem Cię tylko wyprowadzić z błędu,że "płacisz za coś co już masz",bo podstawka i EP1 są gratis.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować