Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Pierwszy gameplay z Battlefield 4 już dostępny!

95 postów w tym temacie

To że DICE (czy ktokolwiek z branży) troluje potencjalnych nabywców jakoś specjalnie mnie nie dziwi, nawet poza rynkiem gier stosuje się takie zabiegi -ot pierwszy z brzegu przykład- Mitsubishi Lancer EVO VIII (zwany ósmą generacją tego modelu) i jego następca, czyli EVO IX. Trochę mechanicznej "kosmetyki" i można wydać identycznie wyglądające auto, o identycznych osiągach i zdolnościach jezdnych jako dziewiąta generacja tak żeby jego właściciel czuł się lepszy o tę jedną cyferkę wyżej, o ten jeden epizod w historii modelu więcej ;-) W końcu 8 zawsze przegra z 9, jesli masz tylko osiem palców nie policzysz na nich do dziewięciu..;)
Mnie dziwi tylko, że ludzie marnują tyle potencjału twórczego na adekwatne opisywanie tego typu zjawisk jedynie po to, żeby potem samemu paść ich ofiarą- to jak próba ustrzelenia debatującego adwersarza przez własną skroń ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2013 o 18:20, Phoenixpl napisał:

Jakbys sie zainteresowal troche to bys wiedzial ze bf 3 wykorzystywal okolo 30% mocy
silnika a bf4 ma wykorzystywac okolo 80%


Jak to ma być 80% FB2, skoro gra ma hulać na FB3?
To kto tu kłamie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2013 o 18:20, Phoenixpl napisał:

Jakbys sie zainteresowal troche to bys wiedzial ze bf 3 wykorzystywal okolo 30% mocy
silnika a bf4 ma wykorzystywac okolo 80%

Przecież BF4 jest na innym silniku niż 3.

EDIT: Ah, Cygi już o tym wspomniał, mogłem doczytać do końca wątek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Graficznie wygląda prawie jak BF3, tylko jakby jeszcze bardziej podrasowano oślepiającą moc słońca.
I założę się, że znowu dowalą dwie tony niebieskiego filtra, od którego będzie się chciało wymiotować.
"Nieco bardziej poszerzona destrukcja" - taaa, jak wyjdzie retail to i tak znowu ją ograniczą.
Kampania też ładnie wyglądała na trailerach w BF3, a jak słaba była to wie każdy, który chociaż spróbował ją przejść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2013 o 08:42, ozoqq napisał:

Trafiłem do jakiegoś kabaretu? Tak się zastanawiam czytając te komentarze. Każdej normalnej
osobie ten gameplay zerwałby beret z głowy

Każda normalna osoba widziała takie skrypty w setkach innych gier. Tutaj naprawdę nie ma nic, co może powodować opad szczęki. Nic. Ot, kolejny military shooter, jakich na rynku jest wiele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To jest komentarz dla tych co uważają, że w BF4 jest czegoś za mało i są niezadowoleni z gameplay''a. Stwórzcie własne studio i wyprodukujcie to, co Wam się podoba lub zaciągnijcie się do woja i jazda na misje zagraniczne jeśli potrzebujecie dobrej inteligencji wroga. Zanim napiszecie coś takiego uszanujcie pracę innych ludzi i najpierw pochwalcie za ogrom pracy, który włożyli w tę grę. Nie oceniaj książki po okładce / gry po gameplay''u.

Zrzędzą choć i tak kupią...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.03.2013 o 10:57, trebronestem napisał:

To jest komentarz dla tych co uważają, że w BF4 jest czegoś za mało i są niezadowoleni
z gameplay''a. Stwórzcie własne studio i wyprodukujcie to, co Wam się podoba lub zaciągnijcie
się do woja i jazda na misje zagraniczne jeśli potrzebujecie dobrej inteligencji wroga.
Zanim napiszecie coś takiego uszanujcie pracę innych ludzi i najpierw pochwalcie za ogrom
pracy, który włożyli w tę grę. Nie oceniaj książki po okładce / gry po gameplay''u.

Zrzędzą choć i tak kupią...

Generalnie nigdy nie jarałem się żadnym Battlefieldem bo seria mnie nie interesuje ale dziwi mnie podejście w stylu: Krytykujesz ten film? Taki jesteś mądry to sam zrób lepszy.
Jeśli ktoś coś produkuje to wie że zostanie to poddane krytyce i każdy ma prawdo wyrazić o tym swoje zdanie i wcale nie musi być w stanie samemu zrobić gry/filmu.
Z tego co napisałeś wynika że powinno być się developerem aby móc krytykować inne gry a samemu robić lepsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.03.2013 o 10:57, trebronestem napisał:

To jest komentarz dla tych co uważają, że w BF4 jest czegoś za mało i są niezadowoleni
z gameplay''a. Stwórzcie własne studio i wyprodukujcie to, co Wam się podoba lub zaciągnijcie
się do woja i jazda na misje zagraniczne jeśli potrzebujecie dobrej inteligencji wroga.
Zanim napiszecie coś takiego uszanujcie pracę innych ludzi i najpierw pochwalcie za ogrom
pracy, który włożyli w tę grę

Nie trzeba być kucharzem by móc skrytykować obiad...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.03.2013 o 03:40, kuzyn123 napisał:

Szlag mnie trafia jak czytam, że gry są liniowe. Czy widzieliście żeby FPSy od ponad
15 lat były nieliniowe?


fallout 3 ? elder scrolle z lukiem/magia ? :D stalkery ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.03.2013 o 03:42, EmperorKaligula napisał:

fallout 3 ? elder scrolle z lukiem/magia ? :D stalkery ?

RPG. RPG. Tu racja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.03.2013 o 10:54, Dared00 napisał:

RPG. RPG. Tu racja.

Ależ, gra nie musi być RPG, żeby rozgrywka był nieliniowa- wystarczy ograniczona ilość skryptów. Taki Crysis to niby RPG? Operation: Flashpoint też? SWAT4, Soldier of Fortune 2, Descent, Chronicles of Riddick, C&C: Renegade, Far Cry 2... ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.03.2013 o 03:40, kuzyn123 napisał:

Szlag mnie trafia jak czytam, że gry są liniowe. Czy widzieliście żeby FPSy od ponad
15 lat były nieliniowe?

Stalker udowodnił że jest to w dużym stopniu możliwe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować