Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Dyrektor EA: "DRM to zło", ale "SimCity to MMO"

28 postów w tym temacie

To mogli określić się od razu że to MMO, a nie wciskać ludzi że jest SP tylko że trzeba być podłączonym do neta... Po za tym co to za MMO z możliwością offline''u hahaha.

Killyox EA musi jakoś kota ogonem odkręcić bo inaczej wyjdą na moronów i oszustów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludzi, którzy rozgłaszają teorie spiskowe, jakoby źli, ubrani w garnitury ludzie z EA wpychali Maxisowi DRM do gardła, mogę zapewnić, że to nieprawda

Czytając powyższą wypowiedź, bardziej uwierzyłem w to, że to właśnie "garnitury z EA" nakazali mu tak powiedzieć, dla dobrego PR-u...

W skrócie - efekt odwrotny od zamierzonego. ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.03.2013 o 13:18, Dadziol20 napisał:

Poziom absurdu w tej firmie osiągnął nowy poziom. Coś czuję, że będzie nominacja do Złotych
Kup w tym roku.

Zakwalifikowali się do kolejnego etapu, więc mają szanse na ponowne zwycięstwo w tym roku :)
http://consumerist.com/2013/03/27/meet-your-worst-company-in-america-no-so-sweet-16/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tylko że problem jest inny: jeżeli gadali by od początku i nazywaliby SimCity grą MMO to nie widzę problemu, internet jest potrzebny zawsze grając w takie gry. Natomiast to sformułowanie widzę po raz pierwszy w kontekście tej gry użyte... Jakby nie patrzeć trochę to zmienia np. dla mnie. Nie patrzę już na ten tytuł jako grę SP z dodatkowymi opcjami multi ale na multi z dodatkowymi opcjami SP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Ja sam należę do chyba niewielkiego grona, któremu nowe SimCity naprawdę się podoba.
> Faktem jest natomiast, że opcje współpracy są na tyle małe, że tryb SP mógłby pojawić
> się bez najmniejszego wpływu na doznania z rozgrywki. No i skoro projektuje się MMO,
> zdałoby się zaprogramować jakąkolwiek wyszukiwarkę serwerów, bo ostatnio przez ponad
> godzinę szukałem czegoś niezapełnionego...

Jeżeli chodzi o znalezienie gry do współpracy to musisz poszukać po forach internetowych. Ja dałem ''''ogłoszenie'''' i po kilku godzinach zgłosiło się do mnie 10 osób chętnych do współpracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No super, ale kto w drugim dziesięcioleciu XXIw. widział konieczność umawiania się po forach, aby móc zacząć grać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.03.2013 o 22:53, LESZ3u napisał:

No super, ale kto w drugim dziesięcioleciu XXIw. widział konieczność umawiania się po
forach, aby móc zacząć grać?


Widzisz ludzie narzekają, że te simcity to nie to samo co poprzednie części a jednak jakiś oldschoolowy klimacik został... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie szukajmy zalet tam, gdzie ich nie ma. Jak już mówiłem - mi gra się podoba, ale nie mam pojęcia, kto w "mmo" dopuścił brak jakiegokolwiek filtrowania serwerów. Przecież to podstawa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować