Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

ArmA 3 - już graliśmy!

35 postów w tym temacie

> chętnie też zerknę jak działa mój nick to -FT- Hacket .
> Oby dodali szybko wastelanda do army 3^^

jak zajrzałem na listę serwerów, to już był :)

>Martwią mnie tylko 2 rzeczy:
>1. Czy mój komp to pociągnie (ma 4 miesiące i na razie ładnie ciągnie wszystko co nowe, ale przy Armie 2 potrafi ściąć).
>2. Czy standardowa klawiatura wystarczy na klawiszologię :)

Ad 1. Z palcem w... kieszeni, wymagania nie są wysokie
Ad 2. Też z palcem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie jestem zszokowany realizmem i dopracowaniem gry, a raczej symulatora. I tylko się dziwię że to tylko alfa. No i mam pytanie gdyż nigdy wcześniej nie grałem jakoś "bardziej" w poprzednie części. Nie jestem jakimś nałogowym graczem. Lubię sobie czasem wieczorkiem zasiąść do komputera i zagrać w jakąś dobrą grę dla czystej przyjemności. I tu pytanie. Czy taki "tryb" grania jak w moim przypadku nie stoi na przeszkodzie grania w zgranej ekipie w coopa ? Pewnie istnieje dużo ekip/klanów ale chyba zazwyczaj wymagana jest duża aktywność. Czy mi się tylko tak wydaje? Nie powinienem mieć problemów ze znalezieniem ludzi do grania ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.03.2013 o 12:05, 4ECH napisał:

Ogólnie jestem zszokowany realizmem i dopracowaniem gry, a raczej symulatora. I tylko
się dziwię że to tylko alfa. No i mam pytanie gdyż nigdy wcześniej nie grałem jakoś "bardziej"
w poprzednie części. Nie jestem jakimś nałogowym graczem. Lubię sobie czasem wieczorkiem
zasiąść do komputera i zagrać w jakąś dobrą grę dla czystej przyjemności. I tu pytanie.
Czy taki "tryb" grania jak w moim przypadku nie stoi na przeszkodzie grania w zgranej
ekipie w coopa ? Pewnie istnieje dużo ekip/klanów ale chyba zazwyczaj wymagana jest duża
aktywność. Czy mi się tylko tak wydaje? Nie powinienem mieć problemów ze znalezieniem
ludzi do grania ?


Zwykle w takich grupach udzielają się ludzie 30+, którzy też nie mają czasu, więc spotykają się raz w tygodniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ooo :) Wielkie dzięki za odpowiedź. A jeszcze jedno pytanie, bo niestety mało obeznany jestem w parametrach sprzętów do gier. Czy moa gt430 pociągnie tą Armę? Jak tak to na jakich parametrach, tak mniej więcej,
dodam że mam 4gb ram DDR3 i procka AMD II X4 640 3GHz.

Z góry dzięki za pomoc .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że pograsz na takim kompie, może nie na najwyższych ustawieniach, ale w okolicach średnich powinno się dać spokojnie. Postaraj się o klucz do Alpha lite i sam sprawdź przed zakupem.

> Ooo :) Wielkie dzięki za odpowiedź. A jeszcze jedno pytanie, bo niestety mało obeznany
> jestem w parametrach sprzętów do gier. Czy moa gt430 pociągnie tą Armę? Jak tak to na
> jakich parametrach, tak mniej więcej,
> dodam że mam 4gb ram DDR3 i procka AMD II X4 640 3GHz.
>
> Z góry dzięki za pomoc .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już wiadomo, że będzie najlepsza gra z serii, dla niej (i chyba tylko dla niej) warto upgradować PC. Szkoda, że tą wspaniałą grę przytłoczy groteskowa i chamska reklama BF4...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Do tej pory najbardziej wiarygodną dźwiękowo strzelanką był dla mnie Battlefield 3, który swoim fenomenalnym audio rzucał na kolana. ArmA 3 okazała się być wcale nie gorsza, a może nawet lepsza"

Autorze, zagraj sobie w Armę 2 OA i moda JSRS do niej. Dźwiękowo ArmA 3 i BF3 to przy tym słabizna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra prezentuje się po prostu niesamowicie. Pierwszy raz widzę tak dopracowaną grę ( oczywiście w miarę możliwości jej twórców ),w której nie chodzi TYLKO o strzelanie i jak naszybsze zdobycie punktów.. tu ewidentnie liczy się współpraca. Coś cudownego.. sam chętnie bym spróbował w to zagrać.. z tego mam pytanie czy poleci mi to na takim sprzęcie : nvidia geforce 9500 GT 512 mb, 4 gb ram, intel pentium dual core 2 2,20 ghz. Co prawda komputer może nie jest najlepszy ale Arma II OA działała w miarę płynnie na średnich wymaganiach. Poza tym ja nie chcę na nie wiadomo jakich wymaganiach grać :) interesują mnie tylko najniższe.. z góry dziękuję za pomoc i pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.04.2013 o 23:25, adam_wielki napisał:

Mam jedno pytanko czy to oni gadają tak przez mikrofon ?? Czy jest to tylko skrypta ??


Wszystkie dialogi są prowadzone przez graczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować