Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Retro City Rampage dobija do 100.000 sprzedanych kopii. Na której platformie zarobiła najwięcej?

9 postów w tym temacie

Gra jest świetna, sam kupiłem na PS Vita i przyznam że byłem... ogromnie zaskoczony jakością. Microsoft dowalił taka cenę że nie dziwie se ze autor gry by teraz ominoł XBLA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Bez szału. Ale z tego co słyszałem to sama gra też tyłka nie urywa, więc taka sprzedaż
> nie dziwi.

bez szalu ? dla indora ktorego robila glownie jedna osoba ? prawda, gra jest specyfincza, to raczej takie "wspominki" dla starszych graczy, taki powrot do przeszlosci, a mlodsi nie maja tutaj czego szukac.

jak dla mnie lepsza zabawa niz w niektore gnioty AAA z milionami sprzedanych kopii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.03.2013 o 20:30, EmperorKaligula napisał:

bez szalu ? dla indora ktorego robila glownie jedna osoba ?


No wiem i rozumiem, ale nadal - Fez miał wiecej z jednej platformy po miesiacu (fakt, że niewiele więcej, ale jednak). Minecraft wiadomo, ale to fenomen pomijalny. Hotline Miami chyba też lepiej sobie radziło, podobnie jak FTL i Magicka. A grę pewnie kiedyś na GOGu nabędę.

A to, że najkrótszą słomkę wyciągnęła zabawka od MS mnie nie dziwi. To nie jest platforma dla indyków.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować