Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Darmowe DLC do SimCity - stacja ładująca pojazdy Nissan LEAF, która uszczęśliwi wszystkie Simy

29 postów w tym temacie

Jeszcze się ta stacja ładująca tak bardzo spodoba simom, że pół miasta trzeba będzie pokryć elektrowniami ;).
Z ceny by zeszli, miast dawać takie cuś :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.04.2013 o 17:46, EmperorKaligula napisał:

zawsze marzylem zeby w tytulach AAA ogladac reklamy.

Mi akurat nigdy nie przeszkadzały, wręcz przeciwnie, reklamy prawdziwych marek na bilboardach w NFSach miały swój urok. Ale to jest tak żałosne, że aż mnie bawi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@up, wlasnie na tym patent polega, ze ta stacja nei potrzebuje energii, aby dzialac, W sumie nie potrzebuje niczego. Daje efekty jak parki, ale bez obciazania infrastruktury miasta. Taki cheat na i tak ni ebardzo dzialajaca symulacje.

Kolejny powod dla ktorego zaluje zakupu SimCity. 160zl poszlo w kanal i nawet sprzedac tego nie idzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie gra poszła na półkę i nie mam zamiaru w nią grać. Szkoda nerwów na beznadziejne rozwiązania, oszukiwanie klienta i ogólnie wadliwą strukturę gry którą teraz nie za bardzo jest jak naprawić.

Może wrócę za pół roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> U mnie gra poszła na półkę i nie mam zamiaru w nią grać. Szkoda nerwów na beznadziejne
> rozwiązania, oszukiwanie klienta i ogólnie wadliwą strukturę gry którą teraz nie za bardzo
> jest jak naprawić.
>
> Może wrócę za pół roku.

Wtedy już połowę serweró wyłączą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Akurat taka reklama w sim city mi nie przeszkadza. I chętnie np. zobaczyłbym nie wiem fabryki z logo coli albo np. KFC. Takich różnych tekstór do małej ilości budynków zawsze oczekuje, bo będzie większa różnorodność i wszystko tak bardziej swojsko;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.04.2013 o 11:10, Draven napisał:

Akurat taka reklama w sim city mi nie przeszkadza. I chętnie np. zobaczyłbym nie wiem
fabryki z logo coli albo np. KFC. Takich różnych tekstór do małej ilości budynków zawsze
oczekuje, bo będzie większa różnorodność i wszystko tak bardziej swojsko;)


Kiedy w TV pojawiła się pierwsza reklama, też pewnie była swego rodzaju ciekawostką i nikt na nią nie narzekał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować