Zaloguj się, aby obserwować  
Andrij

Soldiers - Ludzie Honoru

282 postów w tym temacie

Dnia 09.01.2008 o 15:29, Książe Onufry napisał:

<<<KLAN BITEWNY


Forum to nie tablica ogłoszeń. Nabór prosimy prowadzić gdzie indziej.
Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2008 o 18:27, walgierz napisał:

> <<<KLAN BITEWNY

Forum to nie tablica ogłoszeń. Nabór prosimy prowadzić gdzie indziej.
Pozdrawiam.


Witaj Walgierz - Podziwiam twoją postawę - Jak tak dalej pójdzie to pies z kulawą nogą grający w "Soldiers: Ludzie Honoru" tutaj na forum Gram.PL nie zajrzy :)
Serdecznie Gratuluję funkcji i Pozdrawiam (-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich. Mam problem z grą Soldiers Ludzie Honoru. Po instalacji gry na Windows Vista Home Basic uruchamiam ją, pokazuje się logo gry i pojawia się okno błędu: ""Program will be terminated".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.01.2008 o 13:14, Falconer napisał:

Witam wszystkich. Mam problem z grą Soldiers Ludzie Honoru. Po instalacji gry na Windows Vista
Home Basic uruchamiam ją, pokazuje się logo gry i pojawia się okno błędu: ""Program will be
terminated".

Przejrzyj posty z dwóch poprzednich stron tego tematu. Odpowiadałem na to pytanie o odpalanie "Soldiersa" pod "Vistą" już dwukrotnie tutaj. Jak sobie nie poradzisz to zapraszam do nas (adres w podpisie) do tematu o użytkowaniu "Soldiers" z innymi systemami operacyjnymi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z odpaleniem Soldiers.exe przy wlaczaniu gry pokazuje sie komunikat na niebieskim tle

System Windows zostanie teraz zamknięty aby zapobiec uszkodzeniu komputera.... rozpoczynanie zrzucania pamieci fizycznej na dysk

Sprzęt :

Win XP Proffesional SP2
Gigabyte P35 S3L
Modecom Feel 400W
Geforce 8800 GTS 640 mb 650/2200
Ram - 4 gb OCZ DDR 2 1066
Core 2 Quad 2,4 ghz
Patch 1.28.3E

Prosze o jakąkolwiek pomoc

Z góry Dziękuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.01.2008 o 11:28, karolek44 napisał:

skond mam sciągnonc patch do zagrania w gre multi plajer bo mam soliders ludzie honoru ale
mi nie wyszukuje bez ip


Nie musisz ściągać żadnego patcha. Wystarczy zainstalować program <<< All Seeing Eye >>> i będzie ci wyszukiwał serwery założone przez innych graczy Multi Soldiers_Community zarówno z Polski, jak i z całego świata. Polski Tutorial Instalacji programu i sam program do ściągnięcia znajduje się pod tym adresem: http://www.polishwarriors.com/forum/viewtopic.php?t=608

Nadmienię jeszcze że serwery pod "czystą" grę "Soldiers" zdarzają się niezwykle rzadko. Głównie teraz gra się w "Soldiersa" na modzie BTRH 1.5.1 który możesz pobrać z serwera //SOLDIERS_POLISH_WARRIORS_COMMUNITY// pod tym adresem: http://www.polishwarriors.com/forum/viewtopic.php?t=361

Pozdrawiam (-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, po 2 latach postanowilem sobie przejść gre ponownie (za pierwszym razem od XP bez problemów) a teraz pod VISTĄ doszedłem do 4 misji radzieckiej wybiłem wszystkich wrogów, wsiadam do pociągu a on jak przyspawany do torów ani do przodu ani do tyłu, czy ktoś spotkał się z takim przypadkiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.02.2008 o 21:17, Roberth napisał:

Witam, po 2 latach postanowilem sobie przejść gre ponownie (za pierwszym razem od XP
bez problemów) a teraz pod VISTĄ doszedłem do 4 misji radzieckiej wybiłem wszystkich
wrogów, wsiadam do pociągu a on jak przyspawany do torów ani do przodu ani do tyłu, czy
ktoś spotkał się z takim przypadkiem?


Przestaw zwrotnice po prostu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 17.02.2008 o 11:37, Książe Onufry napisał:


Przestaw zwrotnice po prostu.

Mój problem ie ma nic wspólnego z przestawianiem zwrotnic (zreszta to sam sprawdzałem pare razy) poprostu lokomotywa po obsadzeniu żołnierzem nie rusza sie ani do przodu ani do tyłu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Choć gram już w Soldiers dwa lata, nie jestem pewien jednego: czy na interface, przy wizerunku broni, dwa czworokąty symbolizują "poziom wyszkolenia" w danej broni? Bo wydaję mi się, że tak :).
I jeszcze coś: kiedy dochodzę do drugiej linii obrony w misji "Obrona" (Misje dodatkowe), wyświetla mi się komunikat, że przegrałem :/.
Z góry dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja nie mogę przejść tej misji jak cie wysadzają w wodzie z jakimś pistolecikiem i masz rozwalić jakąś łódź. Czy ktoś mi może powiedzieć jak to przejść? Mam jescze jeden problem z pociągami w ZSRR ale se sam poradze bo tam trzeba pokombinować z ustawieniem pociągu. Tak to wszystkie inne misje przeszedłem.
Moja ocena gry: 8/10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.01.2008 o 12:35, Książe Onufry napisał:

> Witam wszystkich. Mam problem z grą Soldiers Ludzie Honoru. Po instalacji gry na
Windows Vista
> Home Basic uruchamiam ją, pokazuje się logo gry i pojawia się okno błędu: ""Program
will be
> terminated".
Przejrzyj posty z dwóch poprzednich stron tego tematu. Odpowiadałem na to pytanie o odpalanie
"Soldiersa" pod "Vistą" już dwukrotnie tutaj. Jak sobie nie poradzisz to zapraszam do
nas (adres w podpisie) do tematu o użytkowaniu "Soldiers" z innymi systemami operacyjnymi.



Zgadza się lecz ja np: sciagnolem kilka roznych patchy i zaden NIe chce odpalic gry pod Viste ?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.03.2008 o 20:29, gladiator X napisał:

> > Witam wszystkich. Mam problem z grą Soldiers Ludzie Honoru. Po instalacji gry
na
> Windows Vista
> > Home Basic uruchamiam ją, pokazuje się logo gry i pojawia się okno błędu: ""Program

> will be
> > terminated".
> Przejrzyj posty z dwóch poprzednich stron tego tematu. Odpowiadałem na to pytanie
o odpalanie
> "Soldiersa" pod "Vistą" już dwukrotnie tutaj. Jak sobie nie poradzisz to zapraszam
do
> nas (adres w podpisie) do tematu o użytkowaniu "Soldiers" z innymi systemami operacyjnymi.



Zgadza się lecz ja np: sciagnolem kilka roznych patchy i zaden NIe chce odpalic gry pod
Viste ?!

Zgodność z Win 98/me sobie ustaw i będzie działać - w tym temacie już opisałem dokładna procedurę odpalania "Soldiers" pod systemem win Vista. Wystarczy przejrzeć ten wątek dokładnie. Mamy u nas na portalu //SOLDIERS_POLISH_WARRIORS_COMMUNITY// połowę ( z 400 graczy) użytkowników którzy grają w "Soldiers" pod systemem Win "Vista" i nie maja żadnych problemów z grą. Większość członków klanów "Soldiers/FoW" u nas na portalu to młodzi ludzie którzy mają Vistę. "Outfront - Na Tyłach Wroga" tez działa normalnie pod systemem Win Vista - po zainstalowaniu patcha "soldiersowego" i ustawieniu zgodności z win98/Me. Sam patch pod Vistę nie wystarczy - trzeba jeszcze pomyśleć stary.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ech, niestety moja ulubiona gra "przepadła" przez głupotę i niechęć "Codies" do naprawy "starego" tytułu. Czemu ? Bo gra UWAGA: NIE OBSŁUGUJE DUAL CORE (!). Efekt jest taki, że większość (jeżeli nie każdy) graczy którzy mają Core 2 Duo po odpaleniu gry obserwują pięknego Blue Screena ... Szkoda, bo chciałem sobie pograć w starych, dobrych Soldiersów - Faces Of War nie ma już tego "czegoś" :/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam problem z misją ZSRR gdy muszę przetransportować katiusze. Wybiłem wszystkich wrogów jednak gdy ruszam pociągiem pare metrów do przodu pisze że misja niewykonana....?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.04.2009 o 10:04, ejkers napisał:

mam problem z misją ZSRR gdy muszę przetransportować katiusze. Wybiłem wszystkich wrogów
jednak gdy ruszam pociągiem pare metrów do przodu pisze że misja niewykonana....?


Musisz przestawić jedną ze zwrotnic. Nie widać tego na pierwszy rzut pka, ale jeśli tego nie zrobisz pociąg się wykoleja. Zobacz, w którym momencie misja staje się niewykonana i poszukaj w tym miejscu zwrotnicy.
Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie gdzie mogę jakieś nowe fajne mapki pobrać, ukączyłem wszystkie kampanie i misje bonusowe, a jakoś w Map Editorze żadnej mapki zrobić nie umiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować