Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Warframe z milionem graczy

15 postów w tym temacie

Gra jest naprawdę bardzo fajna, zaciesz na gębie od pierwszego uruchomienia:) Mikropłatności wydają się być dość uczciwie, bo tak na dobrą sprawę przyspieszają one tylko proces zdobywania nowych rzeczy "na piechotę", a cały content gry jest i tak za darmo. Przydałyby się jedynie bardziej zróżnicowane misje. Po za tym bawię się przy tej grze świetnie :) Przez nią w kąt poszło Diablo 3 :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Kolejne pokemony w robakopodobnych kolorowych zbrojach, naparzanie tpp, f2p. Ehhh kwintesencja
> tego, czego nie cierpie w grach.

Grałeś? Jakie kolorowe zbroje? Może najpierw zagraj co?

Gra jest naprawdę świetna i aż dziw bierze, że jest za darmo. I to w 100% za darmo, bo wszystko to, co można kupić za prawdziwą kasę, można zdobyć w grze. Fakt, trwa to dłużej. Grywalność? Cud, miód, orzeszki. Nie jeden tytuł AAA może się schować. Animacja samego Warframe - rewelacja. Wczoraj w końcu udało mi się zbudować łuk Paris. Akcje skradankowe = bezcenne :) POLECAM grę, do stracenia i tak nic nie macie, bo jest za free. A, jest polska wersja. Trochę pokaleczona, ale jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapomniałem napisać o bardzo dobry co-op. Właściwie można grać solo, jest taka opcja, ale gra momentami bywa trudna. Z drugiej strony, jak chcemy się bawić w ducha, to lepiej grać solo ew. ze znajomymi, bo z randomami to można zapomnieć o cichych akcjach :) Warto jeszcze wspomnieć, że gra wspiera DX11 i 64bity. Gtraficznie jest fajnie, kontentu jest bardzo dużo. Co prawda tereny są bardzo do siebie podobne względem jednej planety, ale jest to dość zrozumiałe. Planet do zwiedzenia jest mnóstwo, do tego kilka typów misji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Grałeś? Jakie kolorowe zbroje? Może najpierw zagraj co?

Wystarczylo mi obejrzec kilka gameplayow na YT, Halo spotyka jakies Metroidy, facepalm mnie nie opuszczal. Piszesz ze to dobra gra, wiec tym bardziej odpuszczam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > Grałeś? Jakie kolorowe zbroje? Może najpierw zagraj co?
>
> Wystarczylo mi obejrzec kilka gameplayow na YT, Halo spotyka jakies Metroidy, facepalm
> mnie nie opuszczal. Piszesz ze to dobra gra, wiec tym bardziej odpuszczam.

Zabawny jesteś, nie ma co. No ta, bo Halo to zła seria. To rzeczywiście odpuść, to nie gra dla Ciebie. SGW2 będzie idealny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> A jak wygląda optymalizacja? Skopana czy przeciwnie?

Wiesz co, jak grasz w co-op z trójką innych graczy, do tego wyleci Ci z 20 wrogów, wszyscy zaczną używać umiejętności Waframe, to pewien spadek jest (niedrastyczny, ale jest). Druga sprawa zależy też jaki masz sprzęt i czy będziesz grał z DX11 czy nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fantastycznie, keep moving ;)

Gra jest naprawdę dobra, zwłaszcza jeśli wziąc pod uwagę, że jest to produkcja darmowa bez nędznego i nieprzemyślanego systemu p2w. Fakt, że trzeba trochę pobyć w grze, by ogarnąć wszystko, zaś samo tłumaczenie polskie jest nędzne (jakby pisał je gimnazjalista z google translatorem w wersji pre-alpha), ale radocha z gry oraz kilku kumpli z pewnością podbijają ocenę.
Jak dla mnie - po dopracowaniu i łatkach - będzie jednym z lepszych F2P, jeśli nie pójdą w P2W ze względu na potencjalnego kłopoty finansowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Zabawny jesteś, nie ma co. No ta, bo Halo to zła seria. To rzeczywiście odpuść, to nie
> gra dla Ciebie. SGW2 będzie idealny.

Oczywiscie, nie lubie jakiejs gry wiec jestem od razu milosnikiem Coda, Snajpera i gimbusem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > Zabawny jesteś, nie ma co. No ta, bo Halo to zła seria. To rzeczywiście odpuść,
> to nie
> > gra dla Ciebie. SGW2 będzie idealny.
>
> Oczywiscie, nie lubie jakiejs gry wiec jestem od razu milosnikiem Coda, Snajpera i gimbusem.

Oj tam oj tam :) Czytając Twoje posty można dojść do wniosku, że Ty żadnej gry nie lubisz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja po pierwszym zainstalowaniu odpaliłem grę, przeszedłem parę rundek, wyłączyłem i odinstalowałem. Zainstalowałem ponownie parę dni później, pograłem i wciągnęło mnie, teraz gram w to praktycznie codziennie. Warto dać jej szanse i poznać podstawowe mechanizmy zanim skreślimy tą grę ;)

BTW. Beta jest dostępna zarówno na ich stronie jak i na Steam i nie zajmuje zbyt wiele miejsca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.04.2013 o 20:03, DeMoH napisał:

Ja po pierwszym zainstalowaniu odpaliłem grę, przeszedłem parę rundek, wyłączyłem i odinstalowałem.
Zainstalowałem ponownie parę dni później, pograłem i wciągnęło mnie, teraz gram w to
praktycznie codziennie. Warto dać jej szanse i poznać podstawowe mechanizmy zanim skreślimy
tą grę ;)

BTW. Beta jest dostępna zarówno na ich stronie jak i na Steam i nie zajmuje zbyt wiele
miejsca.


czesc nie wiem jak ci wyslac pw mozesz sie ze mna skontaktowac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować