Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Microsoft zaprezentuje nowego Xboksa w drugiej połowie maja

55 postów w tym temacie

Dnia 08.04.2013 o 19:04, Eternal101 napisał:

> architekturę ? juz nie zmienia na to jest juz tooooooo late.
Nie mówię o architekturze, mówię o stałym podłączeniu do neta ;]



bo zacytowales ten motyw a procami aRM


wiecie jak łatwo manipulować was ? chciałbym zauważyć ze nawet zła sława to sława... jeżeli będziecie mówić o zabezpieczeniach związanych z netem na xbox to będziecie mówić o xbox tym samym robiąc darmowa reklamę dla xbox, a oni i tak tego nie zrobią bo chcą tylko 1 rzeczy szumu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.04.2013 o 19:46, v1d4r napisał:

> > architekturę ? juz nie zmienia na to jest juz tooooooo late.
> Nie mówię o architekturze, mówię o stałym podłączeniu do neta ;]


bo zacytowales ten motyw a procami aRM


No tak ale chodziło o drugą część tego zdania z internetem ;p.


Tak btw zgadzam się, chcą reklamę bo czują zagrożenie ze strony Sony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.04.2013 o 19:05, seba7564 napisał:

Windows 8 ? 500 dolców ? Stałe połączenie z netem ? Miło było z X360 , ale PS4 już wygrało
walkę (jak dla mnie) :P


nie rozumiem podejścia skreślania windowsa 8 na starcie.... steambox bedzie miał podobny interfejs a połowa ma mokro na jego widok....

>czują zagrożenie ze strony Sony.

Tu masz racje ale za razem $ony czuje to samo, m$ popełnił 1 błąd trzeba było być pionierem i jako pierwsi ogłosić nowa generacje bo wygląda na to jakby $ony zawsze decydowało kiedy pojawi sie nowa generacja.A m$ to chicho ciemni, czekający na kontr atak, starając sie przebić przeciwnika sprzętem i cenna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.04.2013 o 20:07, Patrisoo napisał:

Windows 8?! Hahaha życzę M$ powodzenia we wciskaniu tego syfu klientom. Faktycznie godny
przeciwnik dla PS4 :P


wy hejcicie w8 za brak "start" nie ? nonsens powedz lepiej czemu w8 ma nie byc dobry lepiej.


Swoja droga ciekawi mnie opóźnienie czyżby jakieś poprawki w projekcie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.04.2013 o 19:37, Stefan_Skellen napisał:

Dwie poprzednie generacje nauczyły mnie żeby trzymać z Sony. Tak będzie i teraz.

Sam niedawno się obudziłem i jestem na chwilę obecną tego samego zdania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Rozczarowany exclusivami na X360 w tej generacji konsol chyba przejdę do stajni Sony.
>

Zapraszam ja już 360 odsprzedałem i zostałem tylko przy PC i Sony :) jeszcze 2 super exclusivy są wręcz za drzwiami, prawie że dobijają się do nich ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Klątwa trzeciej konsoli nadal żywa.

I BTW. o ile jestem w stanie zrozumieć (jakoś) narzekania na interfejs W8 na PC (*), o tyle na Xboksie tego nie jestem w stanie pojąć. Na cholerę wam tradycyjny Start w konsoli?

*A teraz wróćcie sobie do swoich boskich W7 i sprawdźcie, jak wykorzystujecie menu Start. Bo jeżeli do czegoś więcej niż do wyszukania plików/programów (czyli klawisz Windows -> wpisanie tekstu -> Enter, bo od razu wyszukało co trzeba), to gratuluję narzekania. Uwaga, na W8 robi się dokładnie tak samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie miałem bezpośredniej styczności z Windows 8, ale z tego co się orientuję jest kafelkowy. Jak obecny dashboard X360! Taki ma byc... Tu nie ma znaczenia, że dla PC''towców wygodniejszy jest win 7. Tutaj chodzi o konolę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W8, drm, i konsola podobna do pc ...
A ja narzekałem na sony ...
Za 2000zł można teraz złożyć naprawdę dobry zestaw pc (z padem ...) niech się microsoft wypcha, jak to ma tak wyglądać. Pewnie nawet kinekt 2 ich nie uratuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.04.2013 o 22:18, Drazok napisał:

W8, drm, i konsola podobna do pc ...
A ja narzekałem na sony ...
Za 2000zł można teraz złożyć naprawdę dobry zestaw pc (z padem ...) niech się microsoft
wypcha, jak to ma tak wyglądać. Pewnie nawet kinekt 2 ich nie uratuje.



>na pewno nie zestaw na 8 lat a tyle generacje coraz dłużej działają....

>Hej, Gramie, planujecie wspomnieć o tym?

> http://www.techspot.com/news/52004-fud-alert-...aranoia.html

>W skrócie: nowy Xbox będzie tak samo "always on", jak nowe PS4.

dobrze podsumowane.


Dodam od siebie nie patrzcie na ex''y bo i one znikna na ps4 przez architekturę robienie gry na 1 platformę jest nie opłacalne kiedy za mały nakład pracy można zrobić ja na kilka(dal osób które pomyślą rzadko kiedy wychodziły gry ps3,psp i psps vita dlatego że każda ma inna architekturę)

Co do xbox 360 i ex'ów kiepska ilosc wynikała z banalnosci w portowaniu w porównaniu do PS3, a to sie zmieni w nowej generacji wiec mysle ze astalawista ex'y.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.04.2013 o 22:35, v1d4r napisał:

Dodam od siebie nie patrzcie na ex''y bo i one znikna na ps4

Ehe, jasne. Praktycznie wszystkie exy są obecnie robione przez wewnętrzne studia danej firmy (czy to MS, czy to Sony lub Nintendo) - oni na PC ani tym bardziej na inne konsole się nie przesiądą, bo niby po co, skoro nie mają w tym interesu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.04.2013 o 22:38, Henrar napisał:

> Dodam od siebie nie patrzcie na ex''y bo i one znikna na ps4
Ehe, jasne. Praktycznie wszystkie exy są obecnie robione przez wewnętrzne studia danej
firmy (czy to MS, czy to Sony lub Nintendo) - oni na PC ani tym bardziej na inne konsole
się nie przesiądą, bo niby po co, skoro nie mają w tym interesu?


Kwestia kłopotów finansowych prawie wszystkie studia takie maja, nie mam informacji innych niz tych które zajmują sie grami na PC, ale myślę ze na konsole nie jest lepiej.Wyjda z założenia ze za psie pieniądze mogą wydać grę i na Pc wiec czemu by nie? myśle ze to jest jeden z powodów dla których wybrano x84.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiście czekam na oficjalny pokaz i prezentację konsoli Sony PlayStation 4, gdyż to ona jest moim głównym celem.
Nowego Xboksa jak narazie nie jestem ciekaw, gdyż nie posiadam poprzednich konsol.
Czekam z niecierpliwością na PlayStation 4, lecz prezentację nowego Xboksa będzie trzeba zobaczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.04.2013 o 22:41, v1d4r napisał:

Kwestia kłopotów finansowych prawie wszystkie studia takie maja, nie mam informacji innych
niz tych które zajmują sie grami na PC, ale myślę ze na konsole nie jest lepiej.Wyjda
z założenia ze za psie pieniądze mogą wydać grę i na Pc wiec czemu by nie? myśle ze to
jest jeden z powodów dla których wybrano x84.

Bzdura. Studia wewnętrzne Sony (takie jak Naughty Dog, Guerilla Games, SCE Studio Japan, itp) czy MS (343 Industries i... jakieś tam jeszcze, nazw za cholerę nie pamiętam), to studia kontrolowane w 100% przez firmy-matki. A one interesu w wydawaniu gier na PC nie mają (nawet MS), bo na PC nie zarobią. W sensie nie zarobią na sprzedaży sprzętu.

Wyjątkiem są takie studia jak Quantic Dream, ale Cage''owi od Sony odchodzić się nie chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.04.2013 o 22:38, Henrar napisał:

Ehe, jasne. Praktycznie wszystkie exy są obecnie robione przez wewnętrzne studia danej firmy /.../


Przy konfiguracji zbliżonej jak nigdy nic nie jest niemożliwe. W interesie graczy byłby to dobry krok - każdy wybiera platformę na której chce grać. Z punktu widzenia koncernów już nie za bardzo, szczególnie, że exy przyciągają klientów z drugiego obozu.

Raczej nie doczekamy się ''grania bez barier'' ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.04.2013 o 23:30, Shinigami napisał:

Przy konfiguracji zbliżonej jak nigdy nic nie jest niemożliwe.

Prędzej Sega wyda nową konsolę niż studia Sony zaczną tworzyć gry na PC (pomija tu SOE z oczywistych względów) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.04.2013 o 23:37, Henrar napisał:

> Przy konfiguracji zbliżonej jak nigdy nic nie jest niemożliwe.
Prędzej Sega wyda nową konsolę niż studia Sony zaczną tworzyć gry na PC (pomija tu SOE
z oczywistych względów) :)


ci sie wydaje nawet ex''y sa mniej wazne od $

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować