Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Batman: Arkham Origins tematem najnowszego magazynu Game Informer

39 postów w tym temacie

Po cichu liczę, że Rocksteady gdzieś tam głęboko jednak robi kontynuację AC, bo masa wątków pozostaje bez odpowiedzi (ewidentnie zrobione właśnie pod sequel). Rocksteady dwa razy potwierdziło, że potrafią zrobić mega gierę. A to studio WB... w Prototype grałem, ale było co najwyżej solidne. Czekam na jakieś info od RS.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 09.04.2013 o 18:57, Chowaniec napisał:

Może nie zmienili. Może RS robią właściwą kontynuację Batmana, która wyjdzie w 2014?
Asasynów też nie robi jedno studio, ale kilka na zmianę. Były lepsze i gorsze AC, ale
żadnego słabego. Batman też powinien wyjść z tego bez szwanku. Ja się jaram :)


A ja mam pewne obawy.
Bo czuję w powietrzu skok na mamonę po niskiej linii oporu.
Duet DC/WB ma ostatnio tendencję do produkowania chały i urzynania jaj kurom co znoszą pozłacane a czasami złote jaja.
Chociażby departament animacji - uwalono Young Justice [kawał świetnego serialu, jeden z najlepszych imho od czasu Batman TAS, Beyond i Justice League], uwalono całkiem niezłego Green Lanterna a w zamian dostaniemy idiotyczne Teen Titans GO i coś co podpada pod dewastację uniwersum gacka czyli Beware The Batman...

Jeśli podobna politykę zamierzają stosować w przypadku gier, to czeka nas zalew badziewia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Już w Arkham City nie grało mi się AŻ TAK dobrze jak w Arkham Asylum głównie dlatego,
> że dostaliśmy to samo tyle że podane w mocno ulepszonej formule, która mimo całej swojej
> miodności nie dała mi takiej radości jak pierwsze zetknięcie z nowymi przygodami Nietoperza.
Ta. Dostaliśmy kobietę kot, Robina i Nightwinga, a każdym grało się inaczej, nowe misje poboczne, większy świat, kilka nowych zabawek, nowe typy przeciwników, ulepszony model szybowania (zresztą w AA nie było tyle miejsca, żeby polatać), nowe ciosy, parę nowych trików i tak można wymieniać, aż mi się noc skończy, ale to w sumie to samo. Można wiedzieć co by nie było "tym samym w mocno ulepszonej formule"? Bo wydaje mi się, ze dla szanownego kolegi nic. Chyba, żeby zrobili grę opartą na kierowaniu inną postacią np. Nightwingiem, ale oto już nie byłby Batman. Choć mogłoby to być fajne.
BTW Znów widzę zalew proroków. Rozumiem wyrażenie opinii, że koś liczyć na 3. część, a nie prequel, ale ocenianie gry, do której nie ma nawet trailera ( w sumie nie ma nawet screenów)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkoda,że nie zaczęli kontynuacji,ale prequel chętnie też poznam.Chyba Batman znów nie będzie łaził tylko po Arkham,może dadzą pół otwarty świat w Gotham do tego.Widzę,że nagle też Deathstroke zyskał na popularności,DC Universe online,Injustice i teraz Arkham Origins.Lubię tę postać i mam nadzieję,że odegra jakąś większą rolę :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na kontynuacje raczej nie ma co liczyć. Dlaczego? [Nie czytaj jeżeli nie przeszedłeś Batman: Arkham City. MEGA SPOILER!]

Spoiler

Joker ginie, a Batman nie może istnieć bez swojego nemezis, bez swojego największego arcy wroga. To wydarzenie na pewno wpłynęło negatywnie na psychikę Batmana. To już by nie była ta sama postać. Dlatego kontynuacja nie ma prawa powstać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To jest właśnie błędne rozumowanie osób, które nie orientują się w uniwersum. A Freeze? A Człowiek Zagadka? A Dwie Twarze? A Scarface? Jest mnóstwo postaci, które mogą

Spoiler

zastąpić Jokera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że mogą i to robią,

Spoiler

ale Joker jest ikoną uniwersum, najprawdopodobniej nawet większą niż sam Batman

. To nie jest błędne rozumowanie, a jak najbardziej właściwe.
Spoiler

Uniwersum bez Jokera nie istnieje. Batman bez Jokera nie istnieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie

Spoiler

Kontynuacja może istnieć, jakoś było DLC z H.Queen oraz komik o dalszych losach, nawet jeśli Batman się załamie to nie pozwoli od tak pogrążyć Gotham innym, Hush może zrujnować go jako Bruca Wayne''a, ale miasta nie poświęci, przecież pierw powstał Batman, a potem Joker, nie narodzili się razem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szczerze powiedziawszy nie grałem nigdy ani w Batman: AA ani Batman: AC, ale widząc tył tej okładki, a na niej Deathstroke''a/Slade''a mam pytanie.
EDIT: Nieważne, przewertowałem więcej niż jedną stronę google i mam odpowiedź ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może w prequelu lepiej wykorzystają postać Ra''sa,w Arkham City było go trochę za mało,a w Arkham Origins pewnie się pojawi.A co do Jokera

Spoiler

to w kontynuacji możnaby wykorzystać jamę Lazarusa do ożywienia klauna ;p.W końcu Ra's w komiksie nia miał tylko jednej jamy,tak tez może być w uniwersum Arkham.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A w ten sposób: Narzekają, żę Batman: AC nie jest już tak dobry, ale jest. Tylko po wniesieniu czegoś nowego, mamy wrażenie, że już nic lepszego być nie może. Jeżeli nowe studio będzie pracowało nad Batkiem, a RockSteady będzie ich od czasu do czasu kontrolować to wyjdzie coś naprawdę świeżego przy sprawdzonym schemacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > Czyli grafika rodem z 2007 roku:(
> Z czego to wywnioskowałeś?
Po tym że jest na konsole obecnej generacji czyli zapowiedzą wsparcie dla direxa 11 na pc którego nie będzie widać plus niekiedy niskiej rozdzielczości tekstury.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/ciach/
No tak, zapomniałem o Catwoman. Ten aspekt był akurat bardzo fajny w Arkham City a Nightwing i Robin?
Bazowałem na podstawce wersji PC i olałem wszystkie rozszerzenia, które potem się ukazały, choć wciąż mam w ekwipunku steam wersję GOTY zakupioną kiedyś po przecenie.
Poza tym podkreśliłem że to moja (subiektywna) opinia, wcale nie musisz się z nią zgadzać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2013 o 08:31, diabolo20 napisał:

> > Czyli grafika rodem z 2007 roku:(
> Z czego to wywnioskowałeś?
Po tym że jest na konsole obecnej generacji czyli zapowiedzą wsparcie dla direxa 11 na
pc którego nie będzie widać plus niekiedy niskiej rozdzielczości tekstury.

Polecam kupić Crysisa 3 jeśli grafika jest dla ciebie ważniejsza od gameplayu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Na kontynuacje raczej nie ma co liczyć. Dlaczego? [Nie czytaj jeżeli nie przeszedłeś
> Batman: Arkham City. MEGA SPOILER!]

Spoiler

Joker ginie, a Batman nie może istnieć
> bez swojego nemezis, bez swojego największego arcy wroga. To wydarzenie na pewno wpłynęło
> negatywnie na psychikę Batmana. To już by nie była ta sama postać. Dlatego kontynuacja
> nie ma prawa powstać.



Spoiler

a może jokera coś ożywi nadało by to smaku fajnie by było nie wiadomo co Paul Dini ma w głowie za pomysły ale myślę ze 3 część powstanie na PS4 i XBOX 720

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.04.2013 o 22:06, SARWINS napisał:

A wiadomo kto pisze scenariusz?? To jest ważne Paul Dini miał zajebiste pomysły

No nie wiem, akurat główny twist w AC był przewidywalny,

Spoiler

szczególnie jeśli się widziało Batman Begins.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować