Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Gothic II w serii eXtra Gra już w sprzedaży!

101 postów w tym temacie

Ta opcja z dodatkiem jest po prostu świetna! Chociaż mam już orginał Gothic II to będe chciał kupić tą wersję. Specjalnie dla dodatku za 19 90zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak to jest z tą promocją na dodatek? Wczoraj była mowa o tym, że NK będą mogli także zamówić wszycy, którzy kupili i zarejestrowali Gotica 2 z XKN a tu nic, nadal jest 41,9.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A jaka gra będzie w następnym numerze? W obecnym niby miała być ToCA2 a pojawił się Gotic2. Ma już ktoś gazetę? Co piszą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.06.2006 o 12:49, Robek 009 napisał:

Tylko jedna sprawa: Czy ten dodatek bedzie można kupić w normalnym sklepie czy tylko w sklepie
Gram.pl?


tylko w sklepie gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też mam wątpliwości! Colin wyszedł w kwietniu 2004 i kwietnia 2006 był w extragrze! ToCa wyszła do produkcji w polsce maja 2004, a tu w majowej extragrze solidersi! Teraz jest czerwiec, a tu gothic! Załamałem się! Z niepotwierdzonych informacji dowiaduję się, że w lipcu ukaże się ToCa Race Driver 2 wraz z czasopismem extragra!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.06.2006 o 14:19, Gelo87 napisał:

Jakiś błąd chyba macie w sklepie. Noc Kruka za 1,90 pln

A ja nadal mam za monstrualną sumę 41,9 chociaż mam zarejestrowanego Gothic''a II z XKN.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam dodatek mam za 1,90 w sklepie ;) a W gothica rypie juz od 7 raniutko... nie ma to jak chce zabawy.. :) Wydanie bomba szkoda tylko ze nie dali chociaz karteczki ze sterowaniem... O czemu nie ma calej instrukci to akurat rozumiem... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To ja już w końcu nie wiem... Czy w skład Zestawu wchodzi plakat z Gry?! Bo swego czasu było tak napisane, teraz nic o tym nie ma... Czuję się zdezorientowany, chlip ;( !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować