Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Album z muzyką inspirowaną grą Heroes of Might and Magic V już w sprzedaży!

48 postów w tym temacie

Domek

Z radością informujemy, że w związku z ogromnym zainteresowaniem grą Heroes of Might and Magic V, wytwórnia EMI wypuściła na rynek muzyczny krążek pod tytułem "Spirits: Music inspired by the game Heroes of Might and Magic V".

Przeczytaj cały tekst "Album z muzyką inspirowaną grą Heroes of Might and Magic V już w sprzedaży!" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przesłuchałem reszte tytułow na stronie merlina i musze powiedzieć tyle. Swietny sposób na wypromowanie płyty to podczepienie się pod popularna gre. Sama muzyka nie ma nic wspolnego z HH :/
Nie wiem gdzie ta inspiracja, zreszta są to różni wykonawcy i obawiam się, że oni pojecia o HH nie mają. Płytka to zbiór klimatycznych utworków, wątpie w te inspiracje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też spodziewałem się mocniejszych rytmów.
A może takowe są na tej płycie? Można prosić o więcej próbek? 30 dychy to niby nie dużo ale nie chciałbym wydawać ich na coś co mi się nie spodoba ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie sie podoba. Ale skad oni wzieli taka cene. Wszedzie jest po 32-35 PLN. Nie mowie oczywiscie o EMPIKU, w ktorym zawsze jest drozej. Doliczajac koszt przesylki - NAJDROZEJ W SIECI!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.06.2006 o 13:11, Khalid. napisał:

Muzyka jest ciekawa, ale ja nie lubie opery,
a w Heroesach V jest duźo takiej muzy.


duźo opery w heroesach :D
i duźo trash metalu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ciekawa muzyka, i według mnie jest inspirowana H5...

I gdzie Ty masz trash-metal w tej grze, moonman? :| Może mi jeszcze powiesz, że taka muzyka do Herosó pasuje... Chyba bym wyśmiał... -_-''

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.06.2006 o 14:00, Kifa napisał:

Bardzo ciekawa muzyka, i według mnie jest inspirowana H5...

I gdzie Ty masz trash-metal w tej grze, moonman? :| Może mi jeszcze powiesz, że taka muzyka
do Herosó pasuje... Chyba bym wyśmiał... -_-''


trash jest zaraz za operą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

djkorsasz na heroes V czekało miliony ludzi na świecie a na stubbs na pewno nie to jest bez porównania heroes to LEGENDA większa od lary croft na pewno większa każdy grał w któregoś heroesa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moonman - za którą operą? Przesłuchałem wszystkie utwory w folderze z muzyką z HoM&M 5 i nie ma tam nic trashowego... Nawet jednej gitary... :P Podaj jakiś utwór, który według Ciebie pasuje do tego gatunku...

A jeśli chodzi o dopasowanie - kwestia specyficznego gustu, ale mi nie wydaje się, żeby trash-metal pasował do jakiejkolwiek gry fantasy... Nawet power nie za bardzo tu leży (a zaznaczam, że jestem fanem cięższego brzeminia)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.06.2006 o 14:58, Kifa napisał:

Moonman - za którą operą? Przesłuchałem wszystkie utwory w folderze z muzyką z HoM&M 5 i nie
ma tam nic trashowego... Nawet jednej gitary... :P Podaj jakiś utwór, który według Ciebie pasuje
do tego gatunku...

A jeśli chodzi o dopasowanie - kwestia specyficznego gustu, ale mi nie wydaje się, żeby trash-metal
pasował do jakiejkolwiek gry fantasy... Nawet power nie za bardzo tu leży (a zaznaczam, że
jestem fanem cięższego brzeminia)...


łacha darłem... miało być ironicznie... nie ma metalu tak samo jak opery...
to, że jest chór itd. to nie znaczy żeby od razu nazwać tę muzykę operową

poza tym, nie rozmawiamy tutaj o mp3 z folderu gry tylko o SPIRITS, plycie, ktorej utworom blizej do takich gatunkow jak folk, ambient, tzw. earthmusic czy new age

z mojej strony EOT

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować