Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Album z muzyką inspirowaną grą Heroes of Might and Magic V już w sprzedaży!

48 postów w tym temacie

Spodziewalem sie czegos lepszego kojazy mi sie to z muzyka z gry twierdza tylko ze z twierdzy jest to troche lepsza muzyka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1. Muzyka ta mi sie nie podoba
2. Powinno dac sie wykorzystac 20wPLN ;/
3. Ja sobie skonwertowalem pliki ogg. z gry na MP3 i mam wlasnego soundtracka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoko melodyjki :) Coś na kształt arabskich klimatów. Jak za niecałe 40 zł to się je opłaca nawet kupić jak ktoś jest zagorzałym fanem Heroesów. Ja tam wolę Disciplesa :P Nie dziwie się, że Heroes dostał w Clicku! 5+/6, a w Komputer Świat GRY 5/5 gwiazdek. To bardzo dobra giera, ale brakuje jej tego klimatu, który ma Disciples.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ale to tylko musyka inspirowana herosami...ja tam wole sciezke sobie z gry wyciagnac i na plytce wypalic :) tak jak zrobilem to z muzyka z h4 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niestety, ale tak troche drogo....:/
Spodziewałem się czegoś za 19.90 i możliwości kupienia za 9.90 ^^, no trudno może nie tym razem jak będe miał więcej pieniędzy to prawdopodobnie...:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Afrp_Celt Soundsystem WCALE nie jest utworem inspirowanym piąta częścią Herosów! utwór ten został skomponowany wiele lat temu i znalazł się na płycie "Spirit: Music of Native Americans" z muzyką indiańską aranżowaną w stylu współczesnym. Takie drobne uściślenie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Afrp_Celt Soundsystem WCALE nie jest utworem inspirowanym piąta częścią Herosów"

no właśnie. Tu jest problem. Ta płytka to tylko taki chwyt żeby na fanach zarobić. Zwykła składanka z utworami o podobnym klimacie i już mamy kaskę od fanów.

Ale sama muzyka mi sie podoba, tylko że z Hirołsami nie ma nic wspólnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.06.2006 o 13:16, moonman napisał:

> Muzyka jest ciekawa, ale ja nie lubie opery,
> a w Heroesach V jest duźo takiej muzy.

duźo opery w heroesach :D
i duźo trash metalu


Jak juz to "thrash" a nie "trash"... ;)

Co do plyty to musze przyznac, ze mnie kusi. Co prawda nie przesluchiwalem probek stad ani z Merlina, ale tworczosc Adiemusa znam dosc dobrze i jesli calosc jest w podobnym klimacie (i na podobnym poziomie ;)) jest to wystarczajaca rekomendacja (IMO). Moze pozniej... z Merlina - 32 ziko i bez dodatkowych kosztow. :) (a sama cena - 32 zlote - przy dzisiejszym polskim standardzie plyty audio(:/) jest nawet przystepna... choc nie ukrywam, ze milej byloby zobaczy cene o te 12 zlotoweczek nizsza...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ej...Wlasnie jestem w 4 misji kampanii Przystani (mapa zwie się Pułapka) i zauwazylem dwa bledy w polskiej wersji gry...
Bilem sie w Upiorami z zamku Nekropolis, ale kiedy sprawdzilem w czasie walki ich statystyki, to zaywazylem, ze nie nazywaja sie one Upiory, tylko Wights...;/ to pierwszy blad.
A drugi blad to to, ze opis gospodarstwa z ktorego mozna rekrutowac Wiesniakow, nie jest wogole przetlumaczony!

CDP...Lepiej szybko zrobcie jakas latke ktora to spolszcza ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

gdzie najtaniej mozna dostac ten album?

po ile w mediamarkt, empiku itd.?

na razie wyszlo mi, ze najtaniej w merlinie + jakas ksiazka objeta darmowa dostawa w cenie dostawy.

w gram.pl nie kupie na pewno... zdziercy!
niedawno kupilem dziecku w markecie 2 czesci atmowek po 9,90 kazda.. gdy w sklepie gram.pl mialy ceny powyzej 50pln

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no nic to, nie moge sie doczekac i zamowilem w merlinie

spirits + koszmarny karolek dla dziecka + dostawa kurier gratis ze wzgledu na ksiazke z promocj dostawa gratis = 43PLN

w gram.pl musialbym zaplacic za taka przesylke

kurier:
39,90+14,90=54,80 lub wykorzystujac max wPLN = 44,80

poczta:
39,90+7,90=47,80 lub wykorzystujac max wPLN = 37,80

w merlinie:
32+11 ksiazka z kurierem gratis = 43PLN :D
byly tez tansze ksiazki objete ta promocja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W zestawie miały być melodyjki z gry, a te z gry nie są, a co więcej, z gra nie mają nic wspolnego :)
Nie liczac okładki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2006 o 11:23, Selv napisał:

W zestawie miały być melodyjki z gry, a te z gry nie są, a co więcej, z gra nie mają nic wspolnego
:) Nie liczac okładki ;)


Skąd ta informacja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować