Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Album z muzyką inspirowaną grą Heroes of Might and Magic V już w sprzedaży!

48 postów w tym temacie

Dnia 08.06.2006 o 00:09, Gofer31 napisał:

Ej...Wlasnie jestem w 4 misji kampanii Przystani (mapa zwie się Pułapka) i zauwazylem dwa bledy
w polskiej wersji gry...
Bilem sie w Upiorami z zamku Nekropolis, ale kiedy sprawdzilem w czasie walki ich statystyki,
to zaywazylem, ze nie nazywaja sie one Upiory, tylko Wights...;/ to pierwszy blad.
A drugi blad to to, ze opis gospodarstwa z ktorego mozna rekrutowac Wiesniakow, nie jest wogole
przetlumaczony!

CDP...Lepiej szybko zrobcie jakas latke ktora to spolszcza ;/


Ten problem znany jest od momentu wydania przez Ubisoft patcha 1.1. Zgłosiliśmy go wydawcy, jednocześnie sami pracujemy mad poprawką. Szczegóły w wątku dotyczącym gry, a nie muzyki ( http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=8345&pid=273).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2006 o 14:06, Jay Z napisał:

> W zestawie miały być melodyjki z gry, a te z gry nie są, a co więcej, z gra nie mają nic
wspolnego
> :) Nie liczac okładki ;)

Skąd ta informacja?


to wersja h5 kolekcionerska NIGDY nie miała mieć OST na plytce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

poczatkowo miala :) ale pozniej sie UBI z tego wycofalo i zamiast soundracka z muzyka z gryzrobiono album z muzyka inspirowana gra...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2006 o 15:49, Selv napisał:

> > W zestawie miały być melodyjki z gry, a te z gry nie są, a co więcej, z gra nie mają
nic
> wspolnego
> > :) Nie liczac okładki ;)
> > > Skąd ta informacja?
> >
to wersja h5 kolekcionerska NIGDY nie miała mieć OST na plytce?


Miała mieć, ale Ubisoft wycofał ten element z naszej oferty i od tego czasu informowaliśmy, że nie będzie ścieżki dźwiękowej w Edycji Kolekcjonerskiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2006 o 16:16, Selv napisał:

Też tak pamietałem, ale Jay Z zdaje się byc tym zaskoczony :P


Czytając "w zestawie" w komentarzach do informacji o albumie EMI myślałem, że piszesz o tym albumie, a nie zestawie gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować