Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

World of Warcraft - inwazja Plagi w patchu 1.11

37 postów w tym temacie

Domek

Blizzard umieścił na oficjalnej stronie World of Warcraft nowe informacje dotyczące najbliższego uaktualnienia do gry. Wraz z pojawieniem się na terenie Azeroth powietrznej nekropolii Naxxramas rozpocznie się ofensywa nieumarłych.

Przeczytaj cały tekst "World of Warcraft - inwazja Plagi w patchu 1.11" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dlaczego WOW jest taki drogi dlaczego tak zachęca a odstrasza ceną gdyby przestali dodawaćnowości a spuścili by z ceny to byłoby ich najlepsze posunięcie bo wtedy od razu bym kupił a tak to dupa ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja chce WOW''a!!!!!!
Grać w niego nie moge bo nie mam kasy, a rodzice i tak by mi nie dali.
Lecz gdybym zaczął grać to bym nic innego nie robił.
Ten patch zapowiada się ciekawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Twoim zdaniem:) Tylko pytanie czy grałeś w WoW-a:P skoro tak twierdzisz:P

A ja WoW-a mam, gram i jestem happy:) Uzależniony też!:P No i czekam na kolejnego patcha:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>dlaczego WOW jest taki drogi dlaczego tak zachęca a odstrasza ceną gdyby przestali dodawaćnowości a spuścili by >z ceny to byłoby ich najlepsze posunięcie bo wtedy od razu bym kupił a tak to dupa ;/

gdyby cena byla o polowe nizsza to pewnie byloby o polowe wiecej graczy...co oznacza jeszcze wieksze lagi na serverach...a juz teraz jest z tym problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurde nie mam żadnego epickiego setu, a tu zaraz t3 będzie można mieć. I mam dopiero honored na argent down.

///

Co do kasy... Nie masz, nie nażekaj. Masz, idz i kup. A nie chodzisz i płaczesz. Blizzard na czymś zarabia, prawie 7 milionów graczy ma kase i im to wystarczy. A gdyby abonamentu nie było to by wszędzie były n00bki. Tak jak we wszystkich darmowych mmorpg... Więc przestancie gadac glupoty... Jest dobrze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapowiada się bardzo ciekawie. Lubię nieumarłych... gdy leżą pod moimi stopami hłehłe;)
Mój druid a w szczególności priest nie może się wręcz doczekać spotkania z nowymi przybyszami z matplanety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować