Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Batman: Arkham Origins z trybem multiplayer?

14 postów w tym temacie

Nie jestem nastawiony pozytywnie do tej gry ani jej kolejnych zapowiedzi. Odejscie od Rocksteady, malo znani przeciwnicy Batmana, teraz to wciskane na sile multi- wietrze crapa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja i tak mam zamiar kupić. Wszyscy narzekacie, lecz żaden nie miał okazji zagrać.

Co jeśli gra będzie naprawdę dobra, a mutli będzie tylko dodatkiem by przedłużyć rozgrywkę ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2013 o 16:06, Harunia napisał:

Nie jestem nastawiony pozytywnie do tej gry ani jej kolejnych zapowiedzi. Odejscie od
Rocksteady, malo znani przeciwnicy Batmana

Co jest złego w mało znanych przeciwnikach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2013 o 19:56, Madoc napisał:

Co jest złego w mało znanych przeciwnikach?

Nic. To po prostu Harunia. Jakby byli dobrze znani to by narzekał, że znów ci sami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Co jest złego w mało znanych przeciwnikach?
Zależy co kto lubi. Ja tam zawsze się ekscytuję mało znanymi, bo mogę sobie poczytać biosy i się coś nowego dowiedzieć. Dlatego najbardziej w sumie mnie w tym wszystkim interesuje pseudo "Firefly", bo tylko mgliścxie się orientuję kto to. Ale ludzi przyciągają znane nazwiska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie Batman to Joker, Two face, Zagadka, Scarecrow czy Pingwin, a nie jakies Deathstroke (lol kto to w ogole jest? pierwsze slysze). Kazda z tych postaci znana jest nawet bat-laikom i moglaby byc materialem na pelna gre, wiec zupelnie nie widze powodu wprowadzac jakichs drugoligowcow.
Poza tym to nie jest glowny powod dlaczego nie czekam, glowny to zmiana producenta, Rocksteady to jednak marka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Dla mnie Batman to Joker, Two face, Zagadka, Scarecrow czy Pingwin, a nie jakies Deathstroke
> (lol kto to w ogole jest? pierwsze slysze). Kazda z tych postaci znana jest nawet bat-laikom
> i moglaby byc materialem na pelna gre, wiec zupelnie nie widze powodu wprowadzac jakichs
> drugoligowcow.

Wystarczy chociaż lekko liznąć uniwersum DC żeby wiedzieć kto to Deathstroke. A np. Pingwin, który jest według Ciebie znany nawet bat-laikom pojawi się w grze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować