Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Z produkcją nowego Thiefa nie jest najlepiej?

32 postów w tym temacie

Faktycznie ostatnie gry pod wydawcą SE były majstersztykiem, Tomb Raider, Sleeping Dogs, Deus Ex: HR, nawet Risen 2 był dobry jak dla mnie. W każdą z tych gier gra się tak jakby faktycznie twórców i wydawców obchodził jak najlepszy stan gry, która powinna być dobrze dopracowana i dla mnie te gry takie były. Tak samo czekam na Thief''a :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Faktycznie ostatnie gry pod wydawcą SE były majstersztykiem, Tomb Raider
No proszę Cię... Tomb Raider majstersztykiem? Co najwyżej dobrą grą akcji, Tomb Raiderem za to kiepskim (bo wypranym z tego co było esencją tej gry ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Which is a good thing. The core (hehehe) of Tomb Raider suck, Lara Croft and the Guardian of Light was the most enjoyable game of all Lara Croft-related titles. I''d love a sequel, possibly as a part of the reboot series.

New Tomb Raider was pretty good, but QTE sequences sometimes ruined the experience and the game wasn''t really that much engaging, but it was OK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Which is a good thing. The core (hehehe) of Tomb Raider suck, Lara Croft and the Guardian
> of Light was the most enjoyable game of all Lara Croft-related titles. I''d love a sequel,
> possibly as a part of the reboot series.
>
> New Tomb Raider was pretty good, but QTE sequences sometimes ruined the experience and
> the game wasn''t really that much engaging, but it was OK.

Yes like you''ve said, QTE simply ruined a little bit of franchise, but despite it i think that new Tomb Raider was designed not for a casual players but for old generations of gamers like me. I liked this game and now i''m waiting for a sequel too. Maybe it wasn''t our arcade-style old Tomb Raider but it was something different, something bigger and in some kind of way - something better :) But like i said in my previous post newest Deux Ex was in my opinion an excellent game ! Really and i''m pretty sure that''s not only my opinion :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> To teraz pisze się tu po angielsku? :|

Odpisałem po angielsku, ponieważ post był w tym języku, czy to coś złego? Czy angielski język jest gorszy od polskiego? Jak żyje w Polsce to mogę jeść tylko żurek i kiełbasę? nie mogę wyskoczyć na jakąś chińszczyznę bo zdradzę swoją piękną ojczyznę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2013 o 21:11, MisioKGB napisał:

> To teraz pisze się tu po angielsku? :|
Odpisałem po angielsku, ponieważ post był w tym języku, czy to coś złego?


A to Revanchist nie zrozumiałby polskiego tekstu? No ale nie mówiłem konkretnie o Tobie, tylko ogólnie.

Dnia 28.04.2013 o 21:11, MisioKGB napisał:

Czy angielski język jest gorszy od polskiego?


To zależy co masz na myśli.

Dnia 28.04.2013 o 21:11, MisioKGB napisał:

Jak żyje w Polsce to mogę jeść tylko żurek i kiełbasę?
nie mogę wyskoczyć na jakąś chińszczyznę bo zdradzę swoją piękną ojczyznę?


Otóż to. Dokładnie to chciałem powiedzieć. A jak lubisz gyrosa, to jesteś potencjalnym terrorystą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tomb raider sprzedał się na zasadzie jechaniu na samej nazwie natomiast sama gra nie jest zła tylko cierpi na tak zwany ACM/DNF syndrome.

Bo szczerze z tych wielkich zapowiedzi (a bądźmy szczerzy co oni naobiecywali przypomina obiecanki w stylu zapowiedzi aliens colonial marines) wyszedł średniak z multi wsadzonym na siłe oraz zbyt nadmierną ilością QTE. Seria Tomb Raider i multiplayer mam pytanie kto wpadł na ten poroniony pomysł??

Niestety Square Enix słynie z tego że tylko ich własne przez nich poczęte so ich zdaniem lepsze niż te które zakupili i wskrzesili np. Sytuacje z Deus Ex: Human Revolution SE pluło na ten tytuł podczas gdy FF13 sprzedawał się nieporównywalnie gorzej a mimo to wychwalany jako sukces SE!!

Hitman no swoją drogą jest lekko mówiąc uproszczony ale nadal ma klimat poprzednich części i jest spoks.

Natomiast przy serii thief dlaczego kontynucja może nie trafić w gusta SE bo to nie jest ich styl oraz ich zdaniem takie gry się nie sprzedają i są failem jak Dishonored oh rly???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> A to Revanchist nie zrozumiałby polskiego tekstu? No ale nie mówiłem konkretnie o Tobie,

Nie wiem, nie wgłębiałem się czy jest Polakiem czy nie, nie znam go. Koniec off topicu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować