Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Nieudany powrót Kirka - przegląd ocen Star Trek: The Video Game

31 postów w tym temacie

Dopisze jeszcze że historia zawarta w grze dzieje się pomiędzy częścią pierwszą filmu Star Trek z 2009, i nową która ma być w tym roku. Cała historia została przygotowana bardzo starannie i wpisuje się w kanon uniwersum Star Treka. Z miejsca wymieniłbym 10 większych gniotów z ocenami na poziomie 7-8/10 z MC. Więc ? Co można tutaj dużo powiedzieć na pewno nie jest to gra która została przygotowana na szybko jak A:CM, modele postaci, dubbing, muzyka i Klimat !!! - to zostało osiągnięte wzorowo.

Na koniec dodam że przez te 14 godzin (tyle mi zajęło skończenie gry) nie nudziłem się ani przez chwilę, co chyba jest najlepszą rekomendacją. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.04.2013 o 17:11, Alekde napisał:

Napiszę wam, że całkowicie nie jest dla mnie zrozumiał ta nagonka na Star Treka


Z tego co można zobaczyc w sieci, to nagonka wynika z przynajmniej dwóch czynników.
- po pierwsze - gra nie działa. Tryb coop nie działa. Nie można połączyć się z serwerami i grac ze znajomymi. Przenikanie postaci, niewidzialne obiekty, babol na babolu. Produkt, który wygląda na wczesną wersję alpha a nie grę gotowa do sprzedaży. Oczywiście brak wysyłania tzw. "review copy" daje do myślenia.
- po drugie - twórcy sami sobie wystawiają wysokie oceny na metacritic, kpią z błędów i sami prowadzą ze sobą dialog, jak to świetną grę zrobili i nikt ich nie jest w stanie zrozumieć. U nich "działa".

Czy 60 PLN za proukt, który nigdy nie powinien trafić do sprzedaży to mało? Jeśli ktoś nie szanuje swoich pieniędzy, to zapewne mało. Dla każdego innego obawiam się, że będzie to podstawa do zwrotu kasy i uzasadniona złość. Mi 60 PLN na takie splunięcie klientowi w twarz zwyczajnie szkoda i będe sie od tego potworka trzymał z daleka - nie chce utwierdzać autorów w przekonaniu, że można wydac byle-co na fajnej licencji a ludzie i tak kupią. Bo uniwersum. Na pohybel naciągaczom i partaczom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

--->aope - w całej grze miałem tylko 1 bug związany z sterowaniem który nie wpłyną w żaden sposób na grę. Możliwe że wersja steam nie miała tych wymienionych bugów przez ciebie. Kolejna sprawa że coop dział więc to też już nie istnieje. Istnieją za to oceny które nie mają się w żadnej mierze do gry w jaką grałem. Nie przeczę że może to wszystko było wcześniej, ale teraz tego nie ma (albo ja miałem szczęście na te bugi nie trafić) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> --->aope - w całej grze miałem tylko 1 bug związany z sterowaniem który nie wpłyną
> w żaden sposób na grę. Możliwe że wersja steam nie miała tych wymienionych bugów przez
> ciebie. Kolejna sprawa że coop dział więc to też już nie istnieje. Istnieją za to oceny
> które nie mają się w żadnej mierze do gry w jaką grałem. Nie przeczę że może to wszystko
> było wcześniej, ale teraz tego nie ma (albo ja miałem szczęście na te bugi nie trafić)
> Pozdrawiam

Co-op wciąż nie działa, a mam wersje Steam, czyżbyś był jakoś związany z polskim wydawcą gry? Jestem po prostu zniesmaczony tą produkcją, kupiłem ze znajomymi grę akurat żeby pograć na majówkę, a okazuje się, że dostałem zabugowaną wersje demo. Wstyd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.04.2013 o 17:11, Alekde napisał:

Po pierwsze gra kosztuje tylko 60PLN i starcza na ok. 10-12 godzin zależnie jak kto gra.


Oho, najpierw było 7-8h teraz już 10-12h. Gra nagle stała się jeszcze dłuższa? Kto da więcej? Gra jest na maks 4h i tyle więc nie ściemniaj. Na GOLu zajmujesz się nałogowym ściemnianiem i tutaj też?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaslyszalem gdzies taka madra zasade, ze wszystko co ma w nazwie "The game" zasysa- i rzeczywiscie sie to sprawdza. Zazwyczaj sa to gnioty na licencjach filmowych. Gry nie mam ochoty sprawdzac, widzialem na filmikach, kolejny czerstwy shooter z oslonami, tylko jak sie okazuje nawet cos takiego mozna technicznie skopac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

--->kesik93 - nałogowym ściemnianiem ? Powiedział to random z internetu który w życiu realnym nigdy by się nie znalazł w moim otoczeniu. Jak czytam takie prywatne wycieczki to zastanawiam się czy ludzie dorośli do pisania czegoś publicznie. Widocznie oznaczenie 93 zobowiązuje.

Napisałem na golu, że gra według testów ma od 7-8 godzin gameplaya, ale że mi gra zajęła 14 godzin jednemu z moich znajomych 10, a jeszcze innemu 12 to podniosłem licznik w górę biorąc wyniki z autopsji a nie z recenzji. To że ja osobiście wolno gra, bo wybieram prawie zawsze najwyższym poziom trudności nie jest wyznacznikiem długości gry. Tak samo jeśli tobie uda się grę skończyć w 4 też nie jest ale bardzo wątpię aby się ci to udało.

--->anakin_skylwaker - to mnie zaskoczyłeś bo przy publicznej grze miałem osobę do współpracy. I nie nie jestem związany z żadnym wydawcą gier, gry to tylko jedno z moich hobby i nic poza tym.

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Czy kogoś to dziwi? Przecież tak kończą gry na podstawie filmów. W zasadzie nie wiadomo
> po co są robione, skoro wynik jest ten sam za każdym razem.

A co powiesz o The Chronicles Of Riddick - Escape From Butcher Bay

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.04.2013 o 20:46, pz_leo napisał:

> Czy kogoś to dziwi? Przecież tak kończą gry na podstawie filmów. W zasadzie nie
wiadomo
> po co są robione, skoro wynik jest ten sam za każdym razem.

A co powiesz o The Chronicles Of Riddick - Escape From Butcher Bay

Zauważ, że ona nie była egranizacją żadnej części trylogii, także nie bardzo tutaj pasuje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 29.04.2013 o 22:12, maniekk napisał:

Zauważ, że ona nie była egranizacją żadnej części trylogii, także nie bardzo tutaj pasuje
;)


Tutaj tez chyba nie mamy do czynienia z adaptacja filmu? Moge zle kojarzyc ale fabula gry dzieje sie pomiedzy ostatnim, a przyszlym filmem z serii star trek, tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

--->TigerXP - dokładnie tak jak napisałeś fabuła gry dzieje się pomiędzy filmami, i trzeba docenić scenarzystów że mimo groteskowych Gornów została nieźle nakreślona. Zresztą sami Gornowie w rzeczywistości są też nieźle nakreśleni mimo swojego wyglądu. Jeśli nawet nie kupicie teraz, a za jakiś czas to na pewno powiecie to samo. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować