Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Będzie dodatkowa zawartość do Watch Dogs wyłącznie dla maszyn Sony

18 postów w tym temacie

Mnie jako klienta już stracili. Już od jakiegoś czasu Ubi maleje w moich oczach. EA już sobie odpuściłem, jak tak dalej pójdzie to Francuzi też przestaną zaopatrywać moją kolekcję gier.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ciekawy jestem jak potraktują gry na PS4 ???? czy na dzień zakupu będzie coś extra .
Oczywiście kupie watch dogs lecz na PS4 w końcu chodzi o efekty :) z niecierpliwością czekam na wiadomości dot w/w gry na konsole noewj generacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dodatek "Przypływy" do FarCry 3 też był na wyłączność PS3 a po miesiącu i tak go udostępniono na PC. Więc w tym przypadku pewnie będzie podobnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

widać sony próbuje dać coś ekstra dla posiadaczy PS w przeciwieństwie do microsoftu który żąda sobie płacenia z możliwość gry ONLINE którą legalnie zakupiłeś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moze nie na dlugo. W przeciwnym razie moje kondolencje i dwie opcje na koniec- YT na pc albo dodateczek na ps4, bo ps3 pewnie kijem nie ruszysz. Krawaty w Ubi liczyc potrafia, zadna wanna zielonych od Sony ich nie zbawi skoro moga miec cale jezioro na wszystkich platformach, z czasem chociazby;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.04.2013 o 23:56, kodi24 napisał:

Moze nie na dlugo. W przeciwnym razie moje kondolencje i dwie opcje na koniec- YT na
pc albo dodateczek na ps4, bo ps3 pewnie kijem nie ruszysz. Krawaty w Ubi liczyc potrafia,
zadna wanna zielonych od Sony ich nie zbawi skoro moga miec cale jezioro na wszystkich
platformach, z czasem chociazby;


Oby, PS 4 raczej kupował nie będę wystarczy mi póki co PC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Kolejny powód, abym kupił sobie Playstation. :D
Kolejny powód, żebym NIE kupił WD w ogóle. Nie cierpię exclusive''ów na platformy jeszcze bardziej niż tych dla sklepów. Tym bardziej, że sklepom dają zazwyczaj skiny, które i tak później są dostępne dla wszystkich (choć za forsę), a platformy dostają misje. De facto patrząc na to odwrotnie można powiedzieć, że XBox i PC zostały okrojone z 60 minut rozgrywki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować