Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

GTA V na PC? Stanowisko Rockstara bez zmian

93 postów w tym temacie

Dnia 01.05.2013 o 20:25, Eternal101 napisał:

No wiedziałem że się troll znajdzie... Człowieku niech konsole zostaną docenione? Mało
exów macie i zabieracie z PC''tów, PC''towe exy? Zastanów się nad tym co piszesz bo to
głupota taka że szok.


Nie przesadzaj, PC ma najwięcej gier na wyłączność :D Dysproporcja jest kolosalna ;) MMO, MOBA, strategie, indie, gry z Kickstartera... To wszystko pecetowe gry na wyłączność :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wrzesień 2013 - X360 i PS3

Drugi lub trzeci kwartał 2014 - PS4, PC, nowy Xbox.

^^ Tak bym to widział :)

A same newsy na ten temat są już trochę męczące - zalatują takim internetowym żebractwem ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem zatwardziałym konsolowcem ale nie rozumiem czemu Rockstar nie wyda gry na PC w momencie premiery. Jeśli faktycznie wygląda jak na trailerach to naprawdę nie byłoby wstydu zagrać w nią na PC :P
Jeśli planują wydać za jakiś rok wersję dopakowaną graficznie (być może również na next geny) to przecież w niczym by nie przeszkadzało wydać wcześniej wersję "normalną". Może chodzi o to że tłocznia by się nie wyrobiła przy 3 platformach i odpadła ta dająca najmniejszy zysk? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sprzeda się na konsolach w odpowiedniej ilości oraz w określonym z góry czasie po czym skopany port pojawi się na PC - ku chwale graczy. Dokładnie jak w przypadku choćby ostatniej odsłony. Czekam z niecierpliwością ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> No i dobrze. Mam nadzieje że nie będzie na PC. Niech konsole zostaną chodź raz docenione.
>
Przecież konsole mają masę exclusive''ów (podobnie jak PC). Co więc doceniać? Platforma jak każda inna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak wyjdzie to wyjdzie,i tyle,nie widzę powodu do paniki.Sam wole grać na PS3,ale nie kumam zachowania niektórych pecetowców,którzy zachowują się jak sfochowane dzieci,bo GTA V nie wyjdzie od razu na PC.I jeszcze te durne komentarze typu "powiedźcie w końcu kiedy na pc,kiedy wychodzi to na PC,dawajcie to na PC,a nie na te słabe konsole",po takich komentarzach zastanawiam się,co za trolle dostają komputery.Ale zgaduje,że jeszcze do września jakiś geniusz wpisze w komentarzu zapytanie o to,kiedy pojawi się na blaszakach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.05.2013 o 20:34, Bracio napisał:

Seria GTA nigdy nie była tytułem na wyłączność PC. Bo żadna pełnoprawna odsłona się nie
pojawiła tylko i wyłącznie na PC.

Nie pisałem że jest ona exem na PC :)

Dnia 01.05.2013 o 20:34, Bracio napisał:

Mylisz się. Wymienione wyżej tytuły nie trafiły na PC.

Umiesz czytać ze zrozumieniem? Przecież to napisałem tak jesteś nastawiony na hejtowanie mnie że nawet nie czytasz co pisze tylko od razu uderzasz we mnie.

Dnia 01.05.2013 o 20:34, Bracio napisał:

Oczywiście, że wyda na PC i będzie wyglądać to wszystko tak http://www.youtube.com/watch?v=v-L4FGQCPf8

Wiesz że ten filmik to beka? Tak samo jak beka z CS''a w jednym z jego filmików i Hello Kitty :D.

Dnia 01.05.2013 o 20:34, Bracio napisał:

Problem, że to Ty jesteś trollem. Komputer za 999 FTW!

No w tej chwili to ty jesteś trollem i ZNOWU prowokujesz kłótnie, radzę ci zainwestować w realne życie zamiast każdego hejtować... Komputer za 999zł i guzik cię to obchodzi nie byłeś u mnie w domu więc 3 kroki w bok od tego co się u mnie znajduje.


Pawbuk No tak, ale pisanie o konsolowcach jako o kimś kto jest wielce poszkodowany to czysty trolling i nic więcej.

MrGregorA
No jeśli nie zależy ci na kupnie zaraz po premierze to i płacisz poniżej 200zł ale w dniu premiery to cena gier wynosi 250 zł, a sorry z alledrogo nie będę zamawiał gier żeby mi przyszło w stanie jak mój sacred (cud że to działa w ogóle).

Lordpilot
Te newsy chcą nahype'ować ludzi na grę identycznie jak na D3 i xboxa nowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@ZubenPL
No i właśnie przez piratów (chciałem napisać ostrzej ale się powstrzymałem) cierpią normalni gracze którzy chcą legalnie nabyć daną grę na swoją platformę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.05.2013 o 21:25, ZubenPL napisał:

Większość z tych 170000 osób jakie podpisało tą petycje to piraci :)


Piractwo na konsolach nie występuje? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.05.2013 o 21:40, Shinigami napisał:

Piractwo na konsolach nie występuje? ;)

Występuje ale to niewielki margines w porównując z zaciekłymi PCtowymi graczami którzy nie kupują żadnych gier :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skoro sam Rockstar nie zapowiedział GTA V na PC, to czemu w sklepie Gram.pl można złożyć na taką wersję pre-order?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.05.2013 o 21:42, ZubenPL napisał:

Występuje ale to niewielki margines w porównując z zaciekłymi PCtowymi graczami którzy nie kupują żadnych gier :)


Oby im się margines nie poszerzył bo w ogóle przestaną wydawać gry - w ramach walki z piractwem. Nie będzie niczego! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.05.2013 o 21:46, Shinigami napisał:

Oby im się margines nie poszerzył bo w ogóle przestaną wydawać gry - w ramach walki z
piractwem. Nie będzie niczego! ;)

Nie poszerzy się a jak nawet to będą daje musieli wydawać gry, Rockstara naprawdę niewiele zarabia na PC więc mogą sobie pozwolić na ominięcie tej niewdzięcznej platformy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.05.2013 o 21:42, ZubenPL napisał:

Występuje ale to niewielki margines w porównując z zaciekłymi PCtowymi graczami którzy
nie kupują żadnych gier :)

Dobrze że Valve dostaje darowizny od opieki społecznej, bo już by upadł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.05.2013 o 22:48, Madoc napisał:

Dobrze że Valve dostaje darowizny od opieki społecznej, bo już by upadł.

Ale ja nie twierdze że na PC nie da się zarobić tylko że akurat Rockstar niema zbyt wielkiej perspektywy zysków na tej platformie i wydanie GTA V na nią nie bardzo mu się opłaca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.05.2013 o 22:51, ZubenPL napisał:

/.../ wydanie GTA V na nią nie bardzo mu się opłaca.


Jak każde studio łase na kasę w końcu rzuci jakiś ochłap w postaci mniej lub bardziej grywalnego portu. Źli gracze PC jeszcze gry modują, wystarczy zobaczyć co zrobili z poprzednim. Może się okazać, że odpowiednio potraktowana gra wygląda lepiej od strony graficznej niż nadchodząca piątka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poczekajmy, jednak rynek PC nadal jest dość atrakcyjny:) W każdym razie zobaczymy co będzie za parę miesięcy. Osobiście dam im kredyt zaufania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować