Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Mars: War Logs - recenzja

14 postów w tym temacie

Nie widziałem trailerów, gameplayów (nie chcę spoilerów;)), to jest jedyna recenzja, jaką przeczytałem... ale coś mnie ciągnie do tej gry, cholera :D Zazwyczaj skąpię na premierówki i czekam, aż dostanę edycję ze wszystkimi możliwymi dodatkami za 20-30 złotych, ale tutaj się zastanawiam, czy nie wesprzeć gości, kupując gry teraz... IGN dał notę koło 5/10, więc kusi ;P Jeżeli kickstarter Jagged Alliance nie wypali i mi zwrócą kasę, to pewnie to kupię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

miszczur-yeti ja polecam, dla mnie takie 7/10. Duże zaskoczenie (i jeszcze za takie pieniądze) podobnie jak to było z Grą o Tron (RPG) i Of Orcs and Man.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja jednak zaluje, ze nie poczekalem na "gryzoniowa" recke. Bardzo dobrze wytyka wszelkie bolaczki, ktore ostatecznie zniechecily mnie do dalszej gry. Przegralem jakies 4 godziny.

Osobiscie dalbym ocene 5 bo jednak walka wcale az taka ciekawa nie jest. Jest zbyt monotonna. Wiedzmin w tej materii stoi na duzo wyzszym poziomie. Wszedzie same korytarze, male i po paru godzinach grania robiace sie... monotonne. Glowny watek fabularny raczej slaby.

Najlepszy jest pierwszy rozdzial. Pozniej jest tylko gorzej.

EDIT: Plus jednak taki, ze cena nie odstraszala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Harunia no zawsze w tym tytule mam problem czy chodzi o ludzi czy mężczyzn :D

Jester wiesz, że za produkcję tej gry odpowiada bardzo malutka firma (ok. 20 osób) i de vacto ta gra powinna zaliczać się do gier indie i generalnie porównanie do takiego Wiedźmina (gdzie pracowało pewnie ze 100 osób, jak nie więcej) jest trochę nie na miejscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.05.2013 o 15:01, TobiAlex napisał:

Jester wiesz, że za produkcję tej gry odpowiada bardzo malutka firma (ok. 20 osób) i
de vacto ta gra powinna zaliczać się do gier indie i generalnie porównanie do takiego
Wiedźmina (gdzie pracowało pewnie ze 100 osób, jak nie więcej) jest trochę nie na miejscu.


Doskonale wiem. Ale wytlumacz to teraz urzadzeniu w moim mozgu odpowiedzialnemu za czerpanie przyjemnosci z gry. A jesli ta sie konczy to nie wazne czy w danym studiu pracowalo 10 czy 100 czy 1000 osob. Simple.

Zreszta znam indie gry, ktore jednak sa duzo fajniejsze miz Mars.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.05.2013 o 15:49, Nitro2050 napisał:

Ocena lepsze niż Star Trek


Bo i gra znacznie lepsza. Mimo, że widać sporo błędów, żaden z nich nie wpływa na samą miodność rozgrywki. Coś mi się jednak wydaje, że gra w zamierzeniu twórców miała być znacznie dłuższa. Szkoda, pewnie budżet ograniczył takie plany. Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiec tak;p co do walki ok wymaga moze troche myslenia;p U mnie wygladalo to tak ze biegalem z 4 gostkami dookola budynku lub innej przeszkody i co jakis czas sie odwracalem aby walnac badz strzelic ;p Skradanie porazka tylko raz na 16 godzin gry udalo mi sie zlikwidowac cala grupe po cichu wiec jednym slowem nie oplacalne skile. Najbardziej irytujace jest wlasnie to lazenie i lanie non stop tych samych przeciwnikow w non stop tych samych miejscach:P Ale w sumie da sie pograc;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.05.2013 o 18:23, Phoenixpl napisał:

Wiec tak;p co do walki ok wymaga moze troche myslenia;p U mnie wygladalo to tak ze biegalem
z 4 gostkami dookola budynku lub innej przeszkody i co jakis czas sie odwracalem aby
walnac badz strzelic ;p


No a nie mówiłem, że jak w Wiedźminie 2? :D Ale właśnie to jest fajne, że przeciwnicy zmuszają do biegania, a nie stania w miejscu i mashowania LPM. To zresztą normalne i w prawdziwym życiu. Znajomy spec od sztuk walki pokazał mi kiedyś kilka prostych sztuczek. A gdy zapytałem "A co, jeśli jest dwóch?" odpowiedział z rozbrajającą szczerością "Spieprzać!" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra jest naprawdę bardzo fajna. Tego było mi od dawna trzeba,prawdziwego RPGa z fajnymi dialogami, takiego z krwi i kości. Jasne, że potencjału do końca nie udało się wykrzesać, ale każdy element był fajny-historia, walka, ekran ekwipunku , skille. Nie ma czego się uczepić poza detalami. Żeby bogate studia robiły choć takie gry, nie narzekałbym na brak tytułów z tego gatunku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A byle nakladka na Far Cry 3 dostaje 9/10...

W lape nie dali czy jak ?

Nie oceniajcie tego jak tytul AAA bo im do piet nie dorasta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.05.2013 o 09:42, Killyox napisał:

A byle nakladka na Far Cry 3 dostaje 9/10...

W lape nie dali czy jak ?

Nie oceniajcie tego jak tytul AAA bo im do piet nie dorasta.


Mnie w lape tez nikt nie dal a wole ta nakladke niz Marsa, wiec prosze nie oskarzaj bezpodstawnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować