Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Gothic III - zamówienia przedpremierowe w sklepie gram.pl!

247 postów w tym temacie

Dnia 21.06.2006 o 10:03, Gothic I II III napisał:

No panowie zamowilem. Mam 160 zl. Mam nadzieje ze tyle wystarczy. Koszt przesylki 12. z groszami
troche dogo. A powiedzcie mi czy zamowilem wersje kolekcjonerska czy zwykla ?
Czym sie rozni kolekcjonerska od zwyklej ?

jak narazie jeszcze nie ma EK Gothica 3 więc zamówiłeś zwykłą edyce. Co to tego czym się różni zwykła od EK - jak sama nazwa wkazuje Edycja Kolekcjonerska, czyli oprócz płyt z grami dostaniesz masę upominków i gadżetów itp. (patrz EK H5)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

szłyszałem coś o gothic 4 , podobno majom całym światem rzońdzic orkowi , zostanom tylko trze wioski , po przegranej wojnie z orkami i ma być drugi bohater , przerzyjom tylko 2 magowie po napadzie orkuw na klasztor jeden to mistrz milten a drugi to saturas , imie bohatera ma brzmieć vaturas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To świetnie, rze wiesz coś o czwatrej części Gothica, w takim razie pytania proszę kierować pod wskazany adrez amail, wyrzej podany.Nam nadzieję, że to nie Ty jesteź producentem czwartej części, co? XD Pozdrawiam =D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.06.2006 o 22:21, alan58-a1 napisał:

szłyszałem coś o gothic 4 , podobno majom całym światem rzońdzic orkowi , zostanom tylko trze
wioski , po przegranej wojnie z orkami i ma być drugi bohater , przerzyjom tylko 2 magowie
po napadzie orkuw na klasztor jeden to mistrz milten a drugi to saturas , imie bohatera ma
brzmieć vaturas

naprawde?? wow powiec cos jeszcze o g4 plz plz plz.
jezeli wyczuwasz w tym nutke ironi to dobrze czujesz BAJKOPISARZU

Dnia 23.06.2006 o 22:21, alan58-a1 napisał:

świetna gra zamuwiłem jom jurz na allegro w poniedziałek powinnna przyjżć

n/c

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.06.2006 o 12:39, alan58-a1 napisał:

pierwszym zadaniem będzie ukraść trohe miesa z obozowiska orkuw

Skończyłbyś chrzanić te głupoty. Bo uwierze, że wiesz cos o G4 a tym bardziej jakie są tam zadania. Weź skończ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cena gry nie jest jeszcze ustalona przez CD Projekt, ale jak już się coś w tę stronę ruszy to dadzą znać na portalu. Wracając do Gothica 4...sam producent nie wie, jakie zadania tam będą, tak więc nie musisz tutaj nic wymyślać, bo nikt i tak nie uwierzy w Tfoje przepowiednie (alan58-a1) =D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

co do ceny, przeglądając niedawno niemieckie strony min. jowood.com i gothic3.de natknąłem sie na wzmianke 49.99 Euro co w przeliczeniu na dzien dzisiejszy wyniosło by ponad 200 PLN, miejmy tylko nadzieje że "kochany" CD Project weźmie pod uwage polskie zarobki :] i że bedzie konsekwentny co do swoich wypowiedzi, mam na mysli 99 PLN

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować