Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

To co z tym Kevinem Conroyem? Wreszcie znamy wyjaśnienie - jeszcze jedna gra Batman: Arkham w produkcji!

19 postów w tym temacie

Patryk Purczyński

Wczorajszy dzień był prawdziwą sinusoidą dla wielbicieli talentu Kevina Conroya w roli Batmana. Dziś mamy bardzo dobrą wiadomość nie tylko dla nich, ale przede wszystkim dla fanów serii Batman: Arkham.

Przeczytaj cały tekst "To co z tym Kevinem Conroyem? Wreszcie znamy wyjaśnienie - jeszcze jedna gra Batman: Arkham w produkcji!" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.05.2013 o 17:03, Gregnar napisał:

Powtórka z Assassin''s Creeda nam się szykuje?

Ja nowego Batmana mogę łykać tak często jak wychodzi AC jeśli tylko będą dobrze zrobione, fajne pomysły etc, AC ma złą sławę bo po dwójce gry różnią się detalami, jeśli w Batmanie tak nie będzie - to ja te Batmany łykam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.05.2013 o 17:03, Gregnar napisał:

Powtórka z Assassin''s Creeda nam się szykuje?

Jeśli wszystkie części będą trzymały poziom AA i AC to nie widzę problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No tak. Lubię Batmana, jego uniwersum ma MASĘ ciekawych gotowych opowieści do przestawienia, jeśli tylko gameplay będzie się rozwijał z części na cześć - otwieram dziób. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli ta seria schodzi na psy. Juz dwojka byla slabsza od jedynki, teraz bedzie jeszcze gorzej. Co roku taka sama czesc, rozniaca sie detalami. Ehh szkoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.05.2013 o 18:12, Harunia napisał:

Czyli ta seria schodzi na psy. Juz dwojka byla slabsza od jedynki, teraz bedzie jeszcze
gorzej. Co roku taka sama czesc, rozniaca sie detalami. Ehh szkoda.

Hej no, ale nie zakładajmy najgorszego. To że jakaś gra ma się ukazywać częściej nie znaczy że będzie tasiemcem... Ja tam mam nadzieję że gameplay będzie zmieniany, ulepszany z części na część, choć tak naprawdę to ja chcę więcej poprzedniego Batmana z nową fabułą. ;)
A co do dwójki słabszej od jedynki to moim zdaniem jednoznacznie tak nie można powiedzieć. Dwójka pod wieloooma względami jest lepsza od jedynki, przede wszystkim gameplay. Za to jedynka miała lepszą narrację, fabułę, w dwójce chcieli za bardzo upakować tych wątków i postaci przez co zostały potraktowane po macoszemu, no i formuła sandboxa robi swoje - w niej trudniej opowiada się fabułę niż w zamkniętej formule.
Ale mimo wszystko, fabuła w dwójce i tak bardzo mi się podobała, dwójkę uważam za ogółem lepszą część od jedynki, a nawet jeśli byłaby od jedynki gorsza - to i tak bardzo dobra gra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.05.2013 o 18:42, Sanders-sama napisał:

Naczelny troll gram.pl znów w natarciu...


bo dwójka to był po prostu przesyt wszystkiego - naćkane jakby kto chciał cały rynek pod jedną wiatą zmieścić, a odsztafirowane jak stróż w boże ciało

@down - walnąłeś tym glockiem i emką jak łysy grzywką o kant balona, toż to inna firma, inny rodzaj broni i dalej w ten deseń - AA jest dla AC tym, czym duży fiat dla malucha, z naciskiem na przesadność zalet malucha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Czyli ta seria schodzi na psy. Juz dwojka byla slabsza od jedynki, teraz bedzie jeszcze
> gorzej. Co roku taka sama czesc, rozniaca sie detalami. Ehh szkoda.
Możesz to uzasadnić?Bo jeśli dla ciebie AA i AC różniły się detalami, to można powiedzieć, że Glock 16 i M249 też się różnią detalami. W końcu to tylko dłuższa lufa, kilka dodatkowych gadżetów, większy zasięg, pojemniejszy magazynek i trochę szybszy ogień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Znając Harunie to dla niego nawet pies i kot różnią się tylko detalami.
Owszem. Inny kształt pyska tylko. Ratlerki nawet wielkością są zbliżone
BTW On kiedyś napisał coś pozytywnego? Bo w życiu nie widziałem, żeby to zrobił.. I ten opis "Jestem hardkorem!" plus główne tagi "hate" i "hejt". Zawołajcie Geralta, a nie z trolla trzymacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co ci nie pasowało w AC. Większy świat, nowe gadżety, 2 grywalne postacie w kampanii (Jeśli kupiłeś DLC to i nawet więcej) i dobra fabuła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.05.2013 o 19:10, NemoTheEight napisał:

BTW On kiedyś napisał coś pozytywnego?

Krążą legendy, że gdzieś istnieją gry, które Haruni się podobały, ale on raczej woli skupiać się na tych, których nie lubi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tyle że ten świat szybko stawał się nużąco duży (a raczej sztucznie duży), połowy gadżetów się nie używało, nowe postaci były zdegradowaniem rozgrywki, a fabuła była banalna i przesadzona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W Batmanie AC jest zbyt duza i pusta (powiedzmy sandboxowa) mapa oraz zbyt wiele postaci, z ktorych wiekszosc zaslugiwaloby na osobną gre, a tutaj pojawiaja sie na 15 minut i potem sluch o nich ginie. Przez to cala fabula cierpi i zaburzona zostaje spojnosc i flow gry i wywazenie elementow, ktore tak doskonale wspolgraly ze soba w Asylum. Za duzo jest malo znaczacych rzeczy do zbierania, za duzo bezsensownych walk z respawnujacymi sie w kolko przeciwnikami, za malo konkretow. Ta gra cierpi na to co wszystkie sandboxy.

Nie sztuka na ogromnej pustej mapie poupychac 300 znajdzek i zrobic 100 takich samych questow zabij-przynies i niech sobie gracze ich szukaja i robia, sztuka upchac 30 znajdzek i 20 questow tak, aby dotarcie do kazdej zagadki wymagalo troche zrecznosci, troche pokombinowania i dawalo satysfakcje, a questy byly wieloetapowe i ciekawe. Dzisiejsi gracze zdaje sie tego nie rozumieja i dla nich im wiecej tym lepiej, nie widza ze przez X czasu w zasadzie tylko grinduja.

Do tych niemilych- przykro mi ze wy lykacie wszystko jak leci i kazda gra jest dla was super wyjatkowa, ja niestety nie zadowalam sie byle czym, a nawet w dobrych tytulach widze wady ktorych poprawienie znacznie ulepszyloby te gry. A moze nawet nie przykro mi, tylko zazdroszcze, jak bylem mlodszy to tez gralem we wszystko co dorwalem i tez wiekszosc mi sie podobala, ale lata leca i juz gust jest bardziej wybredny.
Liste gier ktore lubie bardzo latwo znalezc. Na szczescie nie sa to tylko pozycje z lat ''80, ale i calkiem nowe gry, chociaz coraz ich mniej, nie podoba mi sie casualowienie starych dobrych serii i sprowadzanie wszystkich gier aaa do niskiego poziomu masowego odbiorcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.05.2013 o 19:53, Ostrowiak napisał:

tyle że ten świat szybko stawał się nużąco duży (a raczej sztucznie duży), połowy gadżetów
się nie używało, nowe postaci były zdegradowaniem rozgrywki, a fabuła była banalna i
przesadzona


Czemu sztucznie? Ja tam używałem gadzetów... Odejmujesz grze tylko dlatego że ty nie używałeś ich?. Ja tam się cieszę że pokazali innych villanów, Joker to nie jedyny z którym walczył Batman. Fabuła banalna?! To co, może latanie za Jokerem po Arkham Asylum lepsze? Od razu było wiadomo jak to się skończy...

@Harunia

Wiesz co? Tak sobie myślę że ty z tym swoim bezsensownym i ciągłym hejtem to powinieneś krytykiem zostać... Mam pewność że wielu podzielałoby twoją opinię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować