Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Jak wygląda PlayStation 4?

41 postów w tym temacie

Dnia 21.05.2013 o 18:08, Henrar napisał:

Dział marketingu Microsoftu dwoi się i troi :D


zbanować trolla o nicku Henrar

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > Ps4 będzie kosztować 2800zł pytałem w Saturnie i jest to cena oficjalna
> Buahahaha, jasne. Sony jeszcze nikomu nie podało oficjalnej ceny, tylko Saturnowi.
W saturnie powiedzieli że tyle będzie kosztować i już. a skąd wiesz że sony nie podało ceny? To że w internecie cicho nie znaczy że taka cena nie została podana sklepom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.05.2013 o 18:20, PS_SSIE napisał:

co za sonoklap


Książka pt. "Słownictwo dla upośledzonych troluf" twojego autorstwa już gotowa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do ceny konsoli Sony - w lutym bądź w marcu czytałem ze cena PS4 bedzie wynosic ok. 399$ = 399 Ojro=1699PLN. Byćmoże była to plotka ale z 2 strony pomyslmy:
-Sony zarabia na grach a nie na samej konsoli,
-BD-Rom juz nie jest taki drogi jak przed 6-7 laty,
-Podzespoły AMD - które są poprostu tańsze niż te produkowane przez firmy Intel/nVidia
-Nowy design który mocno przypomina PS3 Slim ( Recycling starych konosol ?)

Więc myślę ze cena 1699 zł nie jest ceną urwaną z choinki. Chyba że Sony znowu chce na poczatku przegrać z Xboxem (360 była dużo tańsza niż PS3) i zatrzymać sprzedaż swojego nowego dziecka.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.05.2013 o 18:22, oxygar napisał:

> co za sonoklap

Książka pt. "Słownictwo dla upośledzonych frustratów" twojego autorstwa już gotowa?


tak, z dedykacją dla ciebie w tytule

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.05.2013 o 18:11, Tom180 napisał:

W saturnie powiedzieli że tyle będzie kosztować i już.

I juuuż! :D Tak powiedzieli i już xD
Łatwowierny jesteś czy w dodatku naiwny ?
2800 ? pomyśl nie za dużo nawet jak najnowszą konsolę ?
Facet powiedział ci jakąś cenę pierwszą z brzegu by cię zbyć albo wkręcić a ty zapewne dałeś temu wiary. No bo jak to.. przeca sprzedawcy w sklepach nie mogą kłamać.. ]:->

Gdzie są Modki ? jakiś chwast się tu zawieruszył co ma problem w życiu i nie potrafi sobie z nim poradzić. Gdzie się tacy rodzą i mieszkają. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 21.05.2013 o 18:23, PS_SSIE napisał:


tak, z dedykacją dla ciebie w tytule


O, dziękuję :) Wystarczy, że zmienię ksywkę i nikt nie pokojarzy. Spokojnie, kupię z litości jeden egzemplarz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dreed Ty się tak nie śmiejesz, bo jeżeli liczysz na cenę niżą niż 2800 (dobra, będę ugodowy - 2600) to jesteś bardzo naiwny.

Braveheart przypomnij sobie, ile kosztował PS3 w dniu premiery w Polsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cos na zasadzie "nie wiemy ile bedzie kosztowac to niech bedzie 2800", kolo w sklepie palnie cokolwiek zeby mu klient nie zawracal dupy "nieistniejacym" towarem, i tak nikt go za to nigdy nie rozliczy, mogl powiedziec nawet 666zl i na jedno by wyszlo. Albo mysla ze ich klienci sa wystarczajaco naiwni by przeplacic z 8 stow za konsole do gierek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.05.2013 o 18:32, TobiAlex napisał:

Braveheart przypomnij sobie, ile kosztował PS3 w dniu premiery w Polsce.


Sytuacja na rynku troszkę się zmieniła od czasów na PS3. Sony nie może sobie pozwolić na podobne zagrywki podczas premiery PS4.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czasy, kiedy Sony mogło sobie pozwolić na taką cenę przeminęły dawno temu wraz z PS3. Sony nie strzeli sobie w stopę po raz drugi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.05.2013 o 18:32, TobiAlex napisał:

Dreed Ty się tak nie śmiejesz, bo jeżeli liczysz na cenę niżą niż 2800 (dobra, będę ugodowy
- 2600) to jesteś bardzo naiwny.

Niby czemu? Sony nie jest już takie głupie, żeby wypuścić kolejne "599 US DOLLARS", sam koszt konsoli jest też dużo niższy, więc czemu nie? Ja obstawiam gdzieś okolice 1600 zł, no maks 2 tysiące.

PS Ludzie różnie przekręcali mi nicka, ale Dreedem jeszcze mnie nikt nie nazwał ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.05.2013 o 18:55, Dared00 napisał:

koszt konsoli jest też dużo niższy, więc czemu nie? Ja obstawiam gdzieś okolice 1600
zł, no maks 2 tysiące.


Sporo zależy od ceny nowego Xboxa i od tego ile konsol PS4 trafi do europy na starcie, więc te 2tys trzeba by szykować na starcie. Nie mniej jeszcze do 2014 mają czas :D :D


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po co karmicie tego trolla PS_SSIE . Takim ludziom właśnie zależy na tym żeby zwrócić na siebie uwage i każda odpowiedź na jego głupie komentarze tylko go uszczęśliwia dlatego powtarzam Nie karmcie trolli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.05.2013 o 17:57, wincent19 napisał:

> kogo obchodzi ps4?
Gon sie frajerze i sam jestes trolem.


Do widzenia Trollom wstęp wzbroniony - BAN

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować