Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Konferencja Microsoftu – relacja na żywo!

164 postów w tym temacie

Dnia 21.05.2013 o 19:28, Henrar napisał:

> I to jest właśnie fajne - proste kształty
I przez to jest nudny, nie wyróżnia się niczym od mojego odwarzacza VHS z lat 90. A my
mamy 2013 rok.


Wtedy sprzęt wyglądał zajebiście w porównaniu z tym, co nie raz przedstawiają dziś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

PS4 przebije XBOX-a one, MICROSOFT jak zwykle myśli o tym zeby z konsoli zrobić kino multimedialne zamiast sprezyc się na grach hahahahhahaahahahaahhah SONY RZĄDZI !!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

już najnowszy PS3 wygląda ohydnie
No mam PS3,ale jakoś nie mam zastrzeżeń,co do wyglądu ;p.Co do wyglądu Xbox one,to może takie wrażenie sprawia na zdjęciu,ale to wygląda albo jak karton albo jak dekoder.Trochę kreatywności by nie zaszkodziło im.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.05.2013 o 19:31, Jarsston napisał:

już najnowszy PS3 wygląda ohydnie
No mam PS3,ale jakoś nie mam zastrzeżeń,co do wyglądu ;p.Co do wyglądu Xbox one,to może
takie wrażenie sprawia na zdjęciu,ale to wygląda albo jak karton albo jak dekoder.


Ja też mam (i to i to). Do XBOX 360 w wersji Jacksonville to nawet nie podskoczy, do Wii U obie (coby o tej konsoli nie mówić, wygląda świetnie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> PS4 przebije XBOX-a one, MICROSOFT jak zwykle myśli o tym zeby z konsoli zrobić kino
> multimedialne zamiast sprezyc się na grach hahahahhahaahahahaahhah SONY RZĄDZI !!!!!!!!!!!

niech sobie zrobia kino będzie ci to przeszkadzać w grach ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.05.2013 o 19:38, Vojtas napisał:

Ech, co oni by zrobili bez teleprompterów. Może porzuciliby tony bełkotu, którymi raczą
publikę.


"Show" trzeba jakoś zrobić ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dzieki bogu stream bez pierdolenia

> PS4 przebije XBOX-a one, MICROSOFT jak zwykle myśli o tym zeby z konsoli zrobić kino
> multimedialne zamiast sprezyc się na grach hahahahhahaahahahaahhah SONY RZĄDZI !!!!!!!!!!!

hahahaha sony skupiło sie na przycisku share....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Obecnie mogliśmy zobaczyć magnetowid, pad który za długo leżał na słońcu oraz kilkanaście reklam przyszłych produkcji bez konkretnego gameplayu. Obiektywnie konferencja sony była bardziej konkretna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.05.2013 o 19:41, CepNaPysk napisał:

> PS4 przebije XBOX-a one, MICROSOFT jak zwykle myśli o tym zeby z konsoli zrobić
kino
> multimedialne zamiast sprezyc się na grach hahahahhahaahahahaahhah SONY RZĄDZI !!!!!!!!!!!


niech sobie zrobia kino będzie ci to przeszkadzać w grach ?


Daj mu spokój, po co trolla karmić widzisz, ze napisał to po to by wywołać bitwe "Która konsola lepsza?" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować