Zaloguj się, aby obserwować  
Renzov

Xbox One - temat ogólny

1856 postów w tym temacie

Teraz ludziki pokroju Sigu powinny podziękować tym wszystkim którzy krytykowali (i dzięki którym Sony wyprzedziło MS nawet w USA jeśli chodzi o preordery), bo w innym wypadku nie zmieniłoby się nic i te idiotyczne koncepcje MS wprowadziłby w życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Brawo. Microsoft w końcu zrozumiał, że stosując takie zagrania skazuje się na margines w obecnej generacji, mimo żarliwej oczywiście reakcji fanów którzy swojego czasu twierdzili, że taki system jest genialny. Oby tylko dotrzymali słowa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

System był dobry i ciekawy. Jak napisałem ''trade-off''. Internet raz na 24h w zamian za oddawanie gier online i granie bez płyty. System z wadami, ale działałby. System znany z Xboxa 360 jest offline, ale zabiera kilka luksusów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oh bogowie, przestań, tak wiele... nie wiem, zasad zdrowego rozsądku łamiesz, że aż szczęka boli. To nie był zdrowy system, to był... upośledzony, uprzykrzający się graczom pełen restrykcji system. Ograniczał twoją swobodę w korzystaniu produktu, gdy konkurencyjny produkt oferuje swobodę w ograniczonych przez Xbox One aspektach. Nie panie, źle myślisz i źle. Kurde. Klapki musisz mieć na oczach serio bo to się w głowie nie mieści co ty piszesz czasami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.06.2013 o 11:03, Sigu napisał:

System był dobry i ciekawy. Jak napisałem ''trade-off''. Internet raz na 24h w zamian
za oddawanie gier online i granie bez płyty. System z wadami, ale działałby. System znany
z Xboxa 360 jest offline, ale zabiera kilka luksusów.


Że co?! Ktoś jeszcze popiera tą chorą politykę majkrosoftu?! A myślałem, że nie zobaczę już większych przejawów głupoty w tym temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szczerze nie wiem, co o tym myśleć. Z jednej strony to fajnie, że Microsoft jednak poszedł na rękę graczom, z drugiej strony to ci sami gracze dostaną z łopaty w twarz przy następnej generacji, gdy obie konsole będą always-online. A tak to przynajmniej jedna konsola mogłaby pokazać, jak to działa (bądź nie działa).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niestety Kinect i instalacje gier będą nadal wymagane. ;/ Ta kamerka to dla mnie szmelc, którego bym nie używał i nie chcę przepłacać za nią 100 euro. Dysk szybko się zapełni, a alternatyw nie ma - trzeba będzie kupić większego twardziela od Microsoftu. Z tego co pamiętam na PS4 instalki nie będą wymagane i swoboda przy wymianie twardziela też będzie większa.

@Sigu

> System był dobry i ciekawy.

Gdyby był "dobry i ciekawy" nie byłoby narzekania, a był ostry hate i to dzięki niemu (no i dzięki polityce Sony) sprawy wróciły w miarę do normy. Fanboizm mocno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.06.2013 o 11:03, Sigu napisał:

System był dobry i ciekawy.


Nawet MS stwierdził, że system jest nierealny, szkodliwy i byłby dla nich gwoździem do trumny, co resztą można było zaobserwować gołym okiem, biorąc pod uwagę masowe oburzenie dotychczasowych użytkowników. Krok w dobrą stronę. Zawsze możesz do nich napisać, że całość była genialna i nie zgadzasz się z powrotem do ''barbarzyńskiego'' systemu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Możliwość pożyczania gier online i grania bez płyty był okupiony jedynie potrzebą pozostawania online. Oczywiście wielki problem. Cóż... przynajmniej dla większości społeczeństwa. Ja Internet mam tak czy inaczej zawsze w mieszkaniu i kieszeni. Wolałbym taki system, bo zadowala mnie jego idea, a jedyna wada tego systemu mi nie robi, bo bym jej nie odczuł. Większość ludzi by jej nie odczuła, ale należy krzyczeć dla zasady.

@Dared00
Pojawia się dość poważny problem. Gracze są dość zacofani. Boją się Internetu. Oni nigdy nie będą tego chcieli, ale prędzej czy później będzie trzeba. Ja w sumie nie rozumiem problemu jaki ludzie mają z konsolą online. Przecież OnLive, Gaikai i tym podobne gówienka mają tylu zwolenników, którzy chętnie będą płacić abonamenty do końca życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.06.2013 o 11:39, Hubiqq napisał:

> System był dobry i ciekawy. Jak napisałem ''trade-off''. Internet raz na 24h w zamian

> za oddawanie gier online i granie bez płyty. System z wadami, ale działałby. System
znany
> z Xboxa 360 jest offline, ale zabiera kilka luksusów.

Że co?! Ktoś jeszcze popiera tą chorą politykę majkrosoftu?! A myślałem, że nie zobaczę
już większych przejawów głupoty w tym temacie.


W tym temacie najpierw należy patrzeć na nick, potem na treść posta. Posiedź tu chwilę, to zrozumiesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.06.2013 o 13:41, Sigu napisał:

Możliwość pożyczania gier online i grania bez płyty był okupiony jedynie potrzebą pozostawania
online. Oczywiście wielki problem. Cóż... przynajmniej dla większości społeczeństwa.


A teraz trzeba włożyć płytkę do konsoli, wielki problem.

Na szczęście większość nie lubi posłusznie meldować się Microsoftowi co 24 godziny i pokornie przypisywać gry do konta.

Dnia 20.06.2013 o 13:41, Sigu napisał:

Ja Internet mam tak czy inaczej zawsze w mieszkaniu i kieszeni.


Jak ty nic nie rozumiesz.

Dnia 20.06.2013 o 13:41, Sigu napisał:

Wolałbym taki system,
bo zadowala mnie jego idea, a jedyna wada tego systemu mi nie robi, bo bym jej nie odczuł.
Większość ludzi by jej nie odczuła,


No tak, większość ludzi jest przecież zacofana, nie potrafi docenić wspaniałości bycia ograniczonym i uzależnionym od MS.

Dnia 20.06.2013 o 13:41, Sigu napisał:

ale należy krzyczeć dla zasady.


To już szczyt bezczelności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.06.2013 o 13:41, Sigu napisał:

grania bez płyty był okupiony jedynie potrzebą pozostawania
online.

Bo teraz na X360, jak kupisz grę w Games on Demand, to musisz mieć oryginalną płytę. Chciałeś kupować pudełkowe wersje gier i trzymać to, żeby się kurzyło na półce? Moje gratulacje.

Dnia 20.06.2013 o 13:41, Sigu napisał:

Gracze są dość zacofani.

Bzdura. Gracze chcą nowości. Patrz sukces Oculus Rift. Ale ta nowość coś im daje. Wymóg stałego połączenia do sieci? Nic.

Dnia 20.06.2013 o 13:41, Sigu napisał:

Przecież OnLive, Gaikai i tym podobne gówienka mają tylu zwolenników, którzy chętnie będą płacić
abonamenty do końca życia.

http://kotaku.com/5935767/onlive-filing-for-bankruptcy-new-company-to-take-its-place
Rzeczywiście, idzie im doskonale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.06.2013 o 14:28, Dared00 napisał:

grania bez płyty.

Rozumiem, że nikt nie wpadł na pomysł kupna gry bezpośrednio z XBL?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.06.2013 o 13:41, Sigu napisał:

Gracze są dość zacofani. Boją się Internetu.


Tekst dekady. Co najmniej ;)

Generalnie większość społeczności na PC jest always online, niezależnie od tego czy grają czy też nie. Biedna zacofana ekipa. Teraz zastanów się jakie są różnice pomiędzy podobnym podejściem w blaszaku a konsolowych pudłach? Może się uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale nie kupuję Games on Demand. Teraz nie będę mógł się dzielić grami i będę musiał wkładać płytę. Ja osobiście tracę dwukrotnie. Jestem przeciwnikiem cyfrowej dystrybucji. Płacisz za coś, czego nie posiadasz.

Sukces? Pokaż mi dane sprzedaży tej zabaweczki. Na pewno sprzedała się w setkach tysięcy sztuk!

A co do OnLive, to nigdy nie odnosiłem się do kondycji przedsiębiorstwa. Napisałem, że byli ludzie skłonni płacić. Ci sami ludzie zapewne protestowali przeciwko "Nowemu DRM".

@Dared00
Trade-off. Wycofujecie to co dawaliście, wycofujemy to co dawaliśmy.

@Shinigami
PC-towcy są zawsze online. Im to nie przeszkadza. Większość ma kamery, mikrofony i urządzenia podatne na włamania - PC. Ich to nie przeraża. Pozwól w takim razie, że przeredaguję. Gracze konsolowi są zacofani.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.06.2013 o 14:58, Sigu napisał:

Ale nie kupuję Games on Demand. Teraz nie będę mógł się dzielić grami i będę musiał wkładać
płytę. Ja osobiście tracę dwukrotnie. Jestem przeciwnikiem cyfrowej dystrybucji. Płacisz
za coś, czego nie posiadasz.

Nie wierzę. Popierasz konsolę, która miała na celu na siłę wcisnąć cyfrową dystrybucję i jesteś jednocześnie przeciwnikiem dystrybucji cyfrowej?
Poza tym to wszyscy zdrowi, tak?

Dnia 20.06.2013 o 14:58, Sigu napisał:

Sukces? Pokaż mi dane sprzedaży tej zabaweczki. Na pewno sprzedała się w setkach tysięcy
sztuk!

Wyprzedały się wszystkie dev-kity. Zarobili 16 mln dolarów. Twórcy pokroju Valve czy idSoftware są zainteresowani Oculusem. Yoshida z Sony bardzo chwali sprzęt i chodzą plotki, że Sony może coś z nimi kombinować. To jest przyszłość a nie konsola podpięta stale do sieci.

Dnia 20.06.2013 o 14:58, Sigu napisał:

A co do OnLive, to nigdy nie odnosiłem się do kondycji przedsiębiorstwa. Napisałem, że
byli ludzie skłonni płacić. Ci sami ludzie zapewne protestowali przeciwko "Nowemu DRM".

Yhy. Na pewno. Jest jeden drobny problem. Onlive nie odniósł sukcesu. Kampania przeciw DRM odniosła tak ogromny sukces, że korporacja musiała się wycofać ze swojego debilnego pomysłu.

Dnia 20.06.2013 o 14:58, Sigu napisał:

PC-towcy są zawsze online. Im to nie przeszkadza. Większość ma kamery, mikrofony i urządzenia
podatne na włamania - PC. Ich to nie przeraża.

Wyjmę sobie kamerkę, mikrofon, cokolwiek z PCta - będzie działał nadal. Odetnę go od sieci - grać nadal będę mógł. Niesamowite, nie? Taki zacofany sprzęt.

Dnia 20.06.2013 o 14:58, Sigu napisał:

Gracze konsolowi są zacofani.

Odezwał się przeciwnik dystrybucji cyfrowej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.06.2013 o 14:58, Sigu napisał:

Gracze konsolowi są zacofani.


Ty to powiedziałeś.

Henrar wszystko Ci nakreślił. Dodam, że konsola w pewnych kręgach to coś mobilnego, coś co mogę wrzuć w auto wywieść do domu w lesie - podłączyć pod generator i grać bez potrzeby meldowania się na komendzie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować