Zaloguj się, aby obserwować  
Renzov

Xbox One - temat ogólny

1856 postów w tym temacie

Dnia 16.08.2013 o 13:01, Sigu napisał:

Online Passy są robione przez Ubisoft i Codemasters i są wykorzystywane, ale wycofywane
przez EA. Ja rozumiem online passy. Nie jestem ich fanem, ale ich rozumiem. Chcą ograniczyć
rynek wtórny, który nieco podcina skrzydełka firmom, to nie jest żart, to jest prawda.

Szczególnie gdy mówi się, że sporym problemem są nie tylko zyski idące tylko do sklepu sprzedającego grę, ale też zwiększone koszty utrzymania serwerów z powodu większej liczby graczy.
Większa liczba graczy. Przy jednej płycie. Którą można odpalić na jednej konsoli. Niestety, nie mogę znaleźć linka do konkretnej wypowiedzi.
Problemem nie są używane gry, ale chore ceny tych nowych - głupi spadek do 50$, który jest zdecydowanie możliwy, załatwiłby sprawę - szczególnie, że ceny używanych gier oscylują często w okolicach 20$, stąd pierwsza lepsza obniżka w byle jakim sklepie skutecznie da sobie radę z rynkiem wtórnym.

Dnia 16.08.2013 o 13:01, Sigu napisał:

Odnośnie chmurki Sony vs. Microsoft, to kwestia była taka, że Sony może nie mieć wystarczającej
infrastruktury. Microsoft ma Server i Azure, więc o ich możliwości raczej nie trzeba
się martwić.

"Raczej". Zobaczymy po premierze obu konsol.

Dnia 16.08.2013 o 13:01, Sigu napisał:

Sony ma natomiast problemy finansowe i Gaikai, który nigdy nie był testowany
na milionach chcących zagrać w wymagającą grę. Tutaj może się okazać, że usługa Sony
padnie. Chciałbym to zobaczyć, nie z tego powodu, że nie lubię Sony, z czystej ciekawości.
Zastanawia mnie ile rządań Gaikai jest w stanie obsłużyć na raz.

Nie zdziwiłbym się, gdyby było dokładnie tak, jak z Diablo 3 - ciężki start, z którego wszyscy będziemy się śmiać, a dalej jako-taka sprawność działania.

Dnia 16.08.2013 o 13:01, Sigu napisał:

To, że jakaś konsola nie ma gier jest najgłupszym argumentem wszech czasów. Dywizja rozrywki
Microsoftu to jest Xbox. Na nią składa się Microsoft Studios, Xbox Live (Xbox 360, Windows
Phone i Windows 8) cały Enforcement i Development.

No jeśli chodzi o tytuły ekskluzywne, to na Xboksa nie kupiłem nic od, niech spojrzę - Gears of War 3. Jasne, po drodze była Forza Horizon i Halo 4, żeby nie było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2013 o 13:01, Sigu napisał:

Odnośnie chmurki Sony vs. Microsoft, to kwestia była taka, że Sony może nie mieć wystarczającej
infrastruktury. Microsoft ma Server i Azure, więc o ich możliwości raczej nie trzeba
się martwić. Sony ma natomiast problemy finansowe i Gaikai, który nigdy nie był testowany
na milionach chcących zagrać w wymagającą grę. Tutaj może się okazać, że usługa Sony
padnie. Chciałbym to zobaczyć, nie z tego powodu, że nie lubię Sony, z czystej ciekawości.
Zastanawia mnie ile rządań Gaikai jest w stanie obsłużyć na raz.


Kurcze, dałbyś chociaż raz, RAZ jakieś dane o tym, że Microsoft ma więcej mocy dostępnej niż Sony? Powtarzasz to jak mantrę, ale nigdy jeszcze nie widziałem żadnych danych liczbowych, porównania problemów z usługami na przykładzie X360 i PS3 czy niczego takiego. Słyszę tylko "Sony ma problemy finansowe więc może nie mieć wystarczającej infrastruktury". Nie wiesz o tym. Nie masz danych na temat infrastruktury Sony. Nie dałeś żadnego przykładu, kiedy Sony sobie nie poradziło. Nie mów, że zaletą Microsoftu jest cośtam bo zwyczajnie nie masz pojęcia, czy druga strona ma wystarczająco dużo kasy i mocy przerobowych. To jest Twoje gdybanie i Twoja opinia, ale w żadnej mierze nie jest to rzeczowy argument. Może ma, a może nie ma. Nie wiesz o tym, więc nie możesz tego uznać za wadę jednej ze stron czy zaletę drugiej. Bo nie wiesz, jaka jest ta moc. Będziesz mógł się chełpić "a nie mówiłem", jeżeli rzeczywiście nie poradzą sobie na początku, ale na ten moment- w żadnej mierze nie tworzy to przewagi MS.

Chyba, że podasz realne dane na temat mocy MS i Sony. Nie "w przypadku MS nie trzeba się martwić, ale Sony ma problemy z kasą, więc MOŻE nie ma dość mocy". Jeżeli danych nie masz- sorry, Twoje słowa to czyste wróżenie z fusów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2013 o 13:01, Sigu napisał:

Wiesz jaka trudna jest obrona pod naporem? Każde inne wspomnienie byłoby brane za uciekanie
od tematu. Jednak muszę się zgodzić, ktoś nawalił. Najwięcej nawalił Don Mattrick, bo
nie potrafi przekazać społeczności informacji i zawsze powie coś za dużo, albo nieodpowiednio.
Dobrę robotę odwalił Larry Hryb, on ładnie potrafi wytłumaczyć na czym robota polega.

To prawda z tym matrickiem. wywalili go czy sam odszedł? jezeli odszedł sam, to znaczy, ze ma chociaż odrobinę godności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2013 o 13:01, Sigu napisał:

Super źródło. Ktoś podaje się za pracownika MS i podaje na pastebinie, że dzielenie rodzinne
to 15-minutowe demo. Obecne dema dają więcej możliwości, a demo jest dostępna dla każdej gry XBLA i > niemalże każdej gry retailowej... Każdy może takie coś napisać. Ja mogę napisać. Ty możesz napisać.


Może tak, może nie. Mniejsza zresztą o to, nie rozdmuchuj już tak jakiegoś niewielkiego ficzera - poza tym ta funkcja może powrócić. Ustosunkuj się do reszty wypowiedzi zamiast odpowiadać na jedną linijkę, która najbardziej ci pasuje. No i podawaj w końcu źródła, skończ gdybać i snuć dziwne teorie (naturalnie przychylne Microsoftowi), bo tak wygląda większa część twoich postów.

Za brak tych "rewolucyjnych" funkcji winisz złych uprzedzonych ludzi, bo przecież nie mieli szansy ich wypróbować (tak jakby nie mieli powodów do niechętnego nastawienia na always online), kiedy sam nie miałeś konsoli w ręku. Żenada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie nie ma sie czym podniecac, moze trzeba to wyszarpac na chamulca ;) To dobrze, ze MS zmienia podejscie, doceniam to z perspektywy potencjalnego klienta, ale szczerze mowiac nie interesuje mnie jak przebiega proces resocjalizacji w MS, tylko do czego doprowadzi. Dopoki wiele kwestii pozostaje bez pokrycia MS powinien czuc, ze z klientem zabawy niet. Tak bylo z ps3, odpowiednia dawka shitstormu (a w rezultacie rosnace zainteresowanie graczy przy wciaz zalosnej sprzedazy) wyciagnela ten sprzet za uszy z gowna, Sony dostalo takiego przyspieszenia, ze az milo bylo popatrzec. Wlasciwie to zapiernicza caly czas. MS tylko na tym zyska, bo ma o co walczyc (i czym walczyc), zapewne ostro da do wiwatu konkurencji a przeciez zwarta rywalizacja na tym szczeblu na dobre nam wyjdzie. Takze niech kazdy glosuje czym chce i jak chce, byle by cos z tego mial;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To jest życzenie w stylu polskiej ceny gier na konsole. Tak się nie zdarzy. Nie będą obniżać cen. Mogliby, gdyby jeden z wydawców postanowił i sprzedaż rzeczywiście stała się wysoka, jednak jesteśmy w stanie zauważyć co się sprzeda i w jakiej ilości. Nowe Call of Duty? 8-10 mln. Nowy Battlefield? Ze 2 mln mniej. Nowa gra indie? 200 tysięcy jeśli tytuł dostanie średnie recenzje. Ok 500 przy dobrych wiatrach (i recenzjach). Reszta gier złapie się w granicach 2-4 mln, chyba, że jest wielkim wydarzeniem.

"Raczej", bo Microsoft już siedzi od tej dekady w sprawach serwerowych i zdziwiłbym się, gdyby coś poszło nie tak jak powinno.

Oczywiście, może się tak stać, ale czy ostatecznie gracze pogodzą się z "jako-taką" jakością gry.

Co do ekskluzywnych tytułów, to w takim razie co kupiłeś na PS3? Z dużych tytułów po 2011 roku (GoWIII) były chyba tylko 3-4 gry, jeśli nie liczyć popierdułek, bo takich ekskluzywnych gier na XBLA jest bardzo dużo.

@Thrandir
Nie bądź leniwy. Sam poszukaj. Podpowiem tylko, że to była moc obliczeniowa Internetu z roku 1999 (niektórzy żartują, że przesadzili, mają moc z roku 1998).

I nie powiedziałem, że "może nie ma". Może nie mieć pod Gaikai obsługujące miliony użytkowników na raz. To nie jest YT. Tutaj nie przesyłasz obrazu. Tutaj musisz go w jakiś sposób najpier wygenerować. Jeśli masz pograć w takie Sleeping Dogs wraz z milionami, to potrzebujesz miliony potężnych nie-serwerowych maszyn.

@MrGregorA
Chyba nikt tego nie wie. Chyba nikt tego oficjalnie nie będzie wiedział.

@Niflheim
Zakładam, że jesteście wystarczająco inteligentni, żeby używać Google. Nie będę też rzucać linków. Mam podać link do zapowiedzi funkcjonalności Xboxa one? Wejdź na news.xbox.com i tam masz wszystko ładnie napisane.\

I będę się czepiał pojedynczych "ficzerów". One tworzą całość. Całość, która jest teraz potężnie pofragmentowana (zauważ, że nie pytam o źródło twoich rewelacji o powrocie pakietu rodzinnego!).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 16.08.2013 o 23:07, Sigu napisał:

@Thrandir
Nie bądź leniwy. Sam poszukaj. Podpowiem tylko, że to była moc obliczeniowa Internetu
z roku 1999 (niektórzy żartują, że przesadzili, mają moc z roku 1998).

I nie powiedziałem, że "może nie ma". Może nie mieć pod Gaikai obsługujące miliony użytkowników
na raz. To nie jest YT. Tutaj nie przesyłasz obrazu. Tutaj musisz go w jakiś sposób najpier
wygenerować. Jeśli masz pograć w takie Sleeping Dogs wraz z milionami, to potrzebujesz
miliony potężnych nie-serwerowych maszyn.


Nie odpowiadasz. Ten artykuł już podsyłałeś. On pokazuje tylko, ile mocy ma MS, a nie czy jest to więcej/mniej niż ma Sony. Nie porównuje on jednak zdolności mocy MS ze zdolnością Sony. Nie porównuje tego nawet na przykładzie poprzedniej generacji (co już byłoby miarodajne). Mówisz, że o MS nie ma co się martwić, w przeciwieństwie do Sony- daj więc porównania. Pokaż dane, że MS ma tu przewagę. Pokaż też, że moce obliczeniowe Sony nie są wystarczające a nie tylko mów "a bo tu trzeba dużo dużo mocy i oni nie dadzą rady bo mają problemy finansowe". A jeżeli nie możesz pokazać- nie powtarzaj więcej rzeczy, które nie są uzasadnione niczym ponad Twoje gdybanie.
Powtarzam- nie jesteś ani trochę wiarygodny. Jeżeli jest tak jak mówisz- wykaż to. Jeżeli nie możesz (nawet pokazując dane o poprzedniej generacji i tym, że niby MS radziło sobie lepiej)- nie powtarzaj wyssanych z palca insynuacji. Wróżenia z fusów wokół jest wystarczająco dużo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2013 o 23:07, Sigu napisał:

Zakładam, że jesteście wystarczająco inteligentni, żeby używać Google. Nie będę też rzucać
linków. Mam podać link do zapowiedzi funkcjonalności Xboxa one? Wejdź na news.xbox.com
i tam masz wszystko ładnie napisane.\


No cóż, ja zakładałem, że jesteś wystarczająco inteligentny żeby podać linki popierające to co piszesz, bo nie jesteś ani trochę wiarygodny. Podawaj czyste fakty, a nie jakieś plotki i teorie o rzeczach na temat których masz zerowe pojęcie.

Dnia 16.08.2013 o 23:07, Sigu napisał:

I będę się czepiał pojedynczych "ficzerów". One tworzą całość. Całość, która jest teraz
potężnie pofragmentowana (zauważ, że nie pytam o źródło twoich rewelacji o powrocie pakietu
rodzinnego!).


Nie pytasz o źródło, więc co, mam odwzajemnić uprzejmość? Nie ma tak dobrze, ja nie bawię się w ściemnianie.

Myślałem, że taki fan Xboksa jak ty o tym newsie słyszał. Trzymaj - http://www.eurogamer.net/articles/2013-07-15-xbox-ones-family-sharing-feature-may-return-microsoft-says .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2013 o 23:07, Sigu napisał:

"Raczej", bo Microsoft już siedzi od tej dekady w sprawach serwerowych i zdziwiłbym się,
gdyby coś poszło nie tak jak powinno.

Kluczowym słowem jakie użyłem jest "praktyka", która w tym przypadku odnosi się do faktycznego działania systemu. Nigdy nic nie wiadomo, dopóki się nie wydarzy.

Wiesz czyje to slowa? Twoje. Wiec przestan pier..., ze Sony cos nie wyjdzie, a super gigantowi z Redmont tak, bo to juz zalosne jest i pokazuje jak OGROMNIE zaslepiony jestes i chcesz nam pokazac, ze Sony jest be, a MS cool i super.
Za kazdym razem jak wspominasz o jakiejs przyszlej funkcji MS to mowisz jaka jest wspaniala (choc z niej nie korzystales, a sam MS jak panienka zmienia zdanie co 24godziny).
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=84344&pid=271

Nie ma. NIE MA takiej mozliwosci i z biznesowego punktu widzenia jest to calkowity kretynizm, zeby stawiac farme serwerow (lub ja wykupywac za ciezkie pieniadze) tylko po to, bo obsluzyc wzrost klientow danej platformy/gry przez pierwsze dni (tygodnie?) od uruchomienia, bo wtedy i TYLKO wtedy jest najwiekszy ruch - bo wszyscy chca sprawdzic co sie z tym robi. Tak bylo ze Steam, tak bylo z niedawnym Simcity. Nie zdziwilbym sie jakby to samo bylo z Sony. Nie zdziwie sie (i, uwaga!, nie bede psioczyl) na MS jak u nich bedzie tak samo - bo z punktu widzenia marketingu, wydawanie setek tysiecy dolarow na cos, co bedzie sobie pozniej stalo nieuzywane jest bezsensu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak... Firma zajmująca się serwerami od ponad dekady, jedna z najpotężniejszych firm informatycznych na świecie, ma mniej mocy lub tyle samo mocy co Sony. Zastanów się nad tym. Powinieneś sam wyciągnąć wnioski. Jestem mojego stwierdzenia pewien tego tak samo, jak tego, że Google ma więcej lub tyle samo mocy obliczeniowej niż Microsoft, z czego (dodatkowa?) 1/3 będzie obsługiwać Live gdy zostanie wydany Xbox One. Oznacza to, że obie firmy mają po około 40 PFLOPSów. Dodatkowo dodam, że to są dane zapewne nie uwzględniające planowanych rozbudów i budów centrów bazodanowych. Ile serwerów ma Sony nie mogłem znaleźć.


Źródła:
http://www.datacenterknowledge.com/archives/2009/05/14/whos-got-the-most-web-servers/
http://www.datacenterknowledge.com/archives/2013/05/24/microsoft-will-back-xbox-one-300000-servers/
https://plus.google.com/114250946512808775436/posts/gTFgij36o6u
http://www.datacenterknowledge.com/archives/2013/06/21/microsoft-plans-major-expansion-of-iowa-data-center/
http://www.datacenterknowledge.com/archives/2013/05/21/microsoft-plans-new-data-centers-singapore-australia/

@Piotrek_K
Wybacz, nie podam źródła, bo je już zamknąłem (VG 24/7). Gaikai ma zwiększać ilosć serwerów i mocy obliczeniowej w zależności od zapotrzebowania. Gaikai nie wyrobi się. To jest niemalże niemożliwe. I oczywiście, że jak się stanie ostatecznie, to dopiero zobaczymy, miałem rację. Wydaje mi się jednak, że ograniczą usługę tworząc kolejki lub całkowicie ona padnie.

Miejscowość nazywa się Redmond

Źródło:
http://en.wikipedia.org/wiki/Redmond,_Washington

Wydawanie setek tysięcy i milionów na nowe serwery, jeśli chodzi o Microsoft, nie jest głupotą. Nawet jeśli postawią te "farmy", a Live nie będzie ich wykorzystywać, to Xbox Team odda serwery innym dywizjom. Poza tym lepiej mieć za dużo niż za mało. Jeden serwer za mało, to jeden serwer za dużo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.08.2013 o 13:46, Sigu napisał:

Ile serwerów ma Sony nie mogłem znaleźć.



Dziękuję, to by było na tyle jeżeli chodzi o porównanie i sensowność argumentacji. Miło jednak, iż sam przyznałeś, iż co do tego, że sony nie da rady- wróżysz z fusów. Nie wiesz tego- nie wiesz, czy sobie poradzą czy nie. Tym samym całość Twoich wywodów to poziom "bo ja tak myślę bo ja tak wiem!", ale nie ma żadnego poparcia w liczbach czy wiedzy o zapotrzebowaniu technicznym usług, oraz tym, czy dany usługodawca ma dość mocy aby podołać wyzwaniu. Nie masz danych- nie masz wiedzy, więc właśnie przyznałeś, iż Twoje ocenianie to wyłącznie "a bo ja tak myślę".

Naprawdę, nie wierzę. Przewidywanie, kto podoła technicznie bez danych, opierając się tylko na tym "a bo ja wiem że MS jest duże i ma dużo kasy a Sony wcale takie nie jest". Serdeczne gratulacje. Żadnych danych o Sony. Żadnych danych o tym, ile będzie potrzeba mocy na konkretne usługi. Żadnego opierania się nawet na przeszłości, bo może danych na temat przyszłości nie ma- NIC. Po prostu zakładasz "bo tak na logikę powinno być". Czy muszę mówić, jak bardzo profesjonalne jest to podejście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta... Sony się zapewne nie chwali, bo nie ma tych serwerów. Na liście największych ich nie ma, a są na tej liście firmy z kilkunastoma tysiącami serwerów. To nie jest dużo jak na działanie usługi. Skoro teraz XBL jest obsługiwane przez chyba 30,000, to ile może mieć SEN?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.08.2013 o 21:32, Sigu napisał:

Ta... Sony się zapewne nie chwali, bo nie ma tych serwerów. Na liście największych ich
nie ma, a są na tej liście firmy z kilkunastoma tysiącami serwerów. To nie jest dużo
jak na działanie usługi. Skoro teraz XBL jest obsługiwane przez chyba 30,000, to ile
może mieć SEN?


:D

Miłego wieczoru. Mam nadzieję, że inni uśmieją się tak, jak ja czytając Twojego posta :D

Fachowe podejście to jest to. Skoro Sony się nie chwali, to nie ma serwerów... :D
Żelaznej logiki nie pokonam, to prawda! Rzeczywiście, jestem zupełnie przekonany tym, że skoro nie wiem, ile mocy ma Sony i że firma nie publikuje takich danych- nie ma mocy i nie ma szans obsłużyć klientów. Dobra robota Sigu, zdemaskowałeś te japońskie niecnoty ;) A niech to, prawie się kitajcom dałem wykiwać, ale na szczęście zostałem uratowany od wielkiego błędu i wyprowadzony z ciemnoty mojej niewiedzy, zaznałem olśnienia pławiąc się w jasnym świetle Microsoftu :D
Skoro nie wiesz i nie publikują to rzeczywiście nie mają żadnych szans podołać, ot co! Tak tak, żelazna logika... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.08.2013 o 21:32, Sigu napisał:

Ta... Sony się zapewne nie chwali, bo nie ma tych serwerów. Na liście największych ich
nie ma, a są na tej liście firmy z kilkunastoma tysiącami serwerów. To nie jest dużo
jak na działanie usługi. Skoro teraz XBL jest obsługiwane przez chyba 30,000, to ile
może mieć SEN?


Popatrz Sigu PRISM''em też nikt się nie chwalił a jednak ten program istniał (i istnieje) i z powodzeniem inwigilował obywateli całego świata, przy okazji to Microsoft był mocno związany z współpracą z NSA, to tak przy okazji.

Sigu jesteś fanbojem, pogódź się z tym ;(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=86897&u=5

Taka ogromna firma, NAJWIEKSZE STOISKO W DZIEJACH, a oni pokaza 6 gier na X-One :D (Fify nie licze)? No nie powiem. Maja rozmach!!! Ogromna liczba gier!! Az tylko placic i plakac ze szczescia jak to wielki łaskawy MS daje nam tyle gier!!! Najlepsza prezentacja ever!!!!oneone11!!

PS. No bo przeciez zgodnie z logika ultra-fanboja-sami-wiecie-kogo - skoro o czyms nie mowia, to pewnie tego nie ma.

PS2. Ciekawe czemu sie tez boja zrobic oficjalny stream? Czyzby mysleli, ze ich znowu wysmieja jak przy wczesniejszej prezentacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.08.2013 o 12:46, Piotrek_K napisał:

http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=86897&u=5

Taka ogromna firma, NAJWIEKSZE STOISKO W DZIEJACH, a oni pokaza 6 gier na X-One :D (Fify
nie licze)? No nie powiem. Maja rozmach!!! Ogromna liczba gier!!


Z czego ciekawe są IMO tylko Forza 5 i Project Spark (które i tak będzie na X360). :/ Strasznie zawiodłem się na Dead Rising 3, kolejna jałowa brązowa gra akcji, sami twórcy przyznają że targetem jest "Call of Duty crowd". O Ryse szkoda nawet pisać.

Liczę na zapowiedzi jakichś gier. Krążą plotki, że mają zapowiedzeć nowego Crackdowna lub Fable. Inna sprawa, że ostatnie części obu serii nie są nawet średniakami...

Dnia 18.08.2013 o 12:46, Piotrek_K napisał:

PS2. Ciekawe czemu sie tez boja zrobic oficjalny stream? Czyzby mysleli, ze ich znowu
wysmieja jak przy wczesniejszej prezentacji?


Konferencje MS zawsze mnie nudziły. Chcę tylko zobaczyć parę nowych gameplayów, może nawet z tych niezapowiedzianych jeszcze gier. Sony ma ponoć skupić się na line-upie PS4 na swojej konferencji, a i będzie tego stream, więc tutaj można się spodziewać więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

http://www.neogaf.com/forum/showthread.php?t=654903

Kolejne plotki od sprawdzonego źródła.
1. Brak live streamingu
2. Opóźnienie premiery w ośmiu krajach nie jest spowodowane lokalizacją systemu, tylko problemami z produkcją
3. Ostatnie SDK obniżyło wydajność o 15-20%. Jest to naprawiane. Nie ma szans na premierę konsoli w październiku.
4. PS4 startuje w październiku. SDK PS4 jest gotowe.
5. MS prawdopodobnie ma grę w produkcji przez Platinum Games (twórców Bayonetty, MGR: Revengeance i Vanquisha). Gra nie dla Europy. Osobiście obstawiam sequel Vanquisha.
6. Dedykowane studio dla serwisów TV. Rare wciąż jest studiem skupionym na Kinekcie.
7. Polityka indie dla Xbone''a wciąż nie jest finalna.
8. W tym roku nie ma szans na wersję konsoli bez Kinecta, aczkolwiek mówi się o takowej. Miałaby mieć premierę w marcu/kwietniu 2014.

I zanim ktoś powie, że to plotki i że nie ma szans na ich sprawdzenie. CBOAT to potwierdzone źródło, prawdopodobnie pracownik MSu. Trafiał praktycznie w 100%. Czekam na to, co powie o tym Sigu. Będę się śmiał z tego jeszcze bardziej, gdy plotki od CBOAT''a po raz kolejny się sprawdzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.08.2013 o 22:59, Henrar napisał:

I zanim ktoś powie, że to plotki i że nie ma szans na ich sprawdzenie. CBOAT to potwierdzone
źródło, prawdopodobnie pracownik MSu. Trafiał praktycznie w 100%. Czekam na to, co powie
o tym Sigu. Będę się śmiał z tego jeszcze bardziej, gdy plotki od CBOAT''a po raz kolejny
się sprawdzą.

Przecież to oznacza całkowity katastrofę dla MSu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem nieco jak Microsoft. Nie komentuję plotek i spekulacji. Tyle mam do powiedzenia w tej kwestii. Nie interesuje mnie w ilu krajach konsola zostanie wydana na starcie. Nie interesuje mnie gdzie usługa będzie dostępna. Nie interesuje mnie czy premiera się opóźni. Jak ja będę kupował konsolę, to na pewno będzie już pełna usługa w Polsce i na pewno będzie do kupienia w Polsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A nie czujesz sie oszukany jak wczesniej na konferencji MS zapowiedzial, ze konsola bedzie dostepna na calym swiecie do konca roku, a pozniej sie okazalo, ze to jednak 21 panstw, a ostatnio wyszlo, ze to jednak nie 21, a 13?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować