Zaloguj się, aby obserwować  
Renzov

Xbox One - temat ogólny

1856 postów w tym temacie

Dnia 13.05.2014 o 17:33, Dared00 napisał:

o matko

Tak dać ciała. Taaaak dać ciała.

Taaaaaaaak dać ciała.

Lol...
Czy nie znają podstawowej zasady marketingu. Nowy produkt powinien być wzbogacony, ale zepsuli...
Te dwie wersje powinny pojawić się jednoczenie albo najpierw ta druga xD. Zwłaszcza reklamówka śmieszy.

Przypomina mi to wpadkę sony z PSP Go i PSP E1000....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2014 o 17:08, Henrar napisał:


Xbox 180, GAF eksploduje. ;D Pozostaje ostatni krok - http://i.imgur.com/VLdlu3O.png.

Kinect Kinectem, mam nadzieje że na konsolę wyjdą dobre exclusivy - póki co nie jest jakoś super zachęcająco, a pamiętam jak X360 mnie zawiódł pod tym względem. Czekam na E3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2014 o 17:08, Henrar napisał:

http://www.eurogamer.net/articles/2014-05-13-microsoft-to-sell-xbox-one-without-kinect

Ha.

Haha.

HAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHHA.

A jednak. Microsoft będzie sprzedawał Xbox One bez Kinecta. Gdzie są ci ludzie, którzy
mówili, że tak się nigdy nie stanie (Sigu, żyjesz?)


Cytat sprzed paru miesięcy:

"As we''ve said from the very beginning, we believe Kinect is an absolutely integral part of the Xbox One experience."

Ta...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie mogę doczekać się kolejnego Xboksa za kilka lat, o ile konsole wciąż będą miały rację bytu.

"Guys, this time, seriously, Kinect will be like, you know, like, guys. Like, totally, guys".

Fajnie, że słuchają ludzi, ale kiedy uginają się pod wszystkim (do czego i tak zmusza ich niedotrzymywanie swoich własnych obietnic), to ja przytulam PS4.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A wiązałem takie nadzieje z Xboxem. Szkoda, że się wycofali z pierwotnych zamiarów dzielenia gier między członkami rodziny... i w ogóle. Szkoda, że wycofali się z Kinecta. Miałem nadzieję na nową jakość wśród konsol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A dodatkowo gry w GwG beda ''wypozyczane'', czyli dokladnie tak jak na PS+. Ciekawe co teraz hejterzy PS z obozu XBone beda mieli do powiedzenia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2014 o 21:56, Piotrek_K napisał:

A dodatkowo gry w GwG beda ''wypozyczane'', czyli dokladnie tak jak na PS+. Ciekawe co
teraz hejterzy PS z obozu XBone beda mieli do powiedzenia :D

To akurat jedyne rozwiązanie, z którego się nie śmieję. Na Xbox 360 sytuacja pozostaje ta sama (i moim zdaniem to naprawdę fajna alternatywa dla PS Plus), a Xbox One dostanie konkretne, darmowe gry, które będą czymś więcej, niż tylko tytułami indie z dolnej półki. To akurat im wyszło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2014 o 21:56, Piotrek_K napisał:

A dodatkowo gry w GwG beda ''wypozyczane'', czyli dokladnie tak jak na PS+. Ciekawe co
teraz hejterzy PS z obozu XBone beda mieli do powiedzenia :D


One nie będą wypożyczane. Ja to rozumiem tak, że będziesz mógł w nie grać, o ile masz aktywne konto Gold, a bądźmy szczerzy, 3/4 użytkowników Xboxa ma wykupionego Golda. Różnica polega na tym, że Sony gry zabiera po miesiący, a Microsoft zabiera jak skończy się subskrypcja, a potem zwraca gry, jeśli odnowisz Gold. To wydaje się być nieco lepsze niż oferta Sony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2014 o 18:18, StrictlyBananas napisał:

> A dodatkowo gry w GwG beda ''wypozyczane'', czyli dokladnie tak jak na PS+. Ciekawe
co
> teraz hejterzy PS z obozu XBone beda mieli do powiedzenia :D

One nie będą wypożyczane. Ja to rozumiem tak, że będziesz mógł w nie grać, o ile masz
aktywne konto Gold, a bądźmy szczerzy, 3/4 użytkowników Xboxa ma wykupionego Golda. Różnica
polega na tym, że Sony gry zabiera po miesiący, a Microsoft zabiera jak skończy się subskrypcja,
a potem zwraca gry, jeśli odnowisz Gold. To wydaje się być nieco lepsze niż oferta Sony.

... tak to właśnie wygląda w przypadku Sony. Wraca subskrypcja - wracają gry, które zaklepałeś sobie podczas swojej kolejki na PS Plus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2014 o 18:27, StrictlyBananas napisał:

Czyli gdy gry znikną z oferty PS Plus to nadal możesz w nie grać?

Jeśli pobrałeś je (czyli niejako zaklepałeś) gdy były dostępne, to tak - o ile odnowisz subskrypcję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2014 o 18:30, StrictlyBananas napisał:

O tym nigdy nie wiedziałem. Coś słabo ten fakt jest reklamowany przez Sony. Zawsze myślałem,
że przepadają. Dzięki za sprostowanie.


Słabo? Nie. zawsze piszą, że możesz grać, do momentu zakończenia subskrypcji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie ma tez wprost powiedziane czy "wylozone kawa na lawe", ze gry na ps4( i i na vite) tez mozna zaklepac na przyszlosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wielkie mi Halo. Capcom jest w tragicznej sytuacji finansowej, więc rozszerzenie rynku jest jak najbardziej normalne. Niestety na twoim ślicznym P$ gra się raczej nie pojawi.

Swoją drogą, to nowa reklama jest całkiem niezła:
[m]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.06.2014 o 20:20, StrictlyBananas napisał:

Wielkie mi Halo. Capcom jest w tragicznej sytuacji finansowej, więc rozszerzenie rynku
jest jak najbardziej normalne. Niestety na twoim ślicznym P$ gra się raczej nie pojawi.


Nie mam ślicznego PS4, na PC też nie bedę w to grał. ;P Po prostu zanosi się na powtórkę z X360 - niezły początek z exclusivami, porty na PC (Mass Effect, Gears of War, Alan Wake itd.) i susza. Jestem ciekaw co pokażą na E3, Phil Spencer pozytywnie zaskakuje i obiecywał skupienie się własnie na grach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.06.2014 o 20:20, StrictlyBananas napisał:

Wielkie mi Halo. Capcom jest w tragicznej sytuacji finansowej, więc rozszerzenie rynku
jest jak najbardziej normalne. Niestety na twoim ślicznym P$ gra się raczej nie pojawi.

Swoją drogą, to nowa reklama jest całkiem niezła:
[m]


Ostrzeżenie
za reklamę oraz celowe przekręcanie nazwy firmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować