Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Beta Dawngate rusza w tym tygodniu. Zobacz fragmenty rozgrywki

6 postów w tym temacie

Eh, większość czasu spędzili na chwaleniu się głębokim lore - sorki, ale w tym gatunku lore to zwykła ciekawostka. Powinni więcej poświęcić na pokazanie, czym się ta gra różni od konkurencji.

Z tego co zobaczyłem, to jedynymi różnicami są regenerujące się wierze-inhibitory, kontrola "kopalni" i... to wszystko?

Jakoś zupełnie mnie to nie zachęciło do wypróbowania. Już nawet nie wspominając o przerzuceniu się z Doty, która tylko coraz lepsza się robi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pewnie przetestuje, ale jak już wspomnieliście lol i dota 2 ciągle rosną w siłę nie mówiąc że czasem serwy im w niedziele nie wytrzymują. Nie wiem jak z Heroes of Newerth nie odpala mi się i nie ocenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakoś nie widzę sensu grania w to coś, ale cóż... Być może zobaczę, Wątpię, żeby zagroziło toto pozycji LoLa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.05.2013 o 23:12, SerwusX napisał:

Jakoś nie widzę sensu grania w to coś, ale cóż... Być może zobaczę, Wątpię, żeby zagroziło
toto pozycji LoLa.


A ja jestem w becie i powiem wam, że gra jest świetna. Wygląda na starcie dużo lepiej niż wyglądał LoL. Lore ma świetny, wewnętrzna Meta gry jest naprawdę fajna i świeża.

Dwóch junglerów, taktyk, dwóch lanerów. Prawda jest taka że ról jest tam więcej niż graczy... Wobec czego team jest zmuszony zrezygnować z jednego z buffów wynikających z mety. Świetna sprawa.

Po becie, mówię - jest naprawdę świetnie i obiecująco.

Teraz żeby EA się nie wpierdzieliło i nie zrobiło z tego festynu mikrotransakcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować