Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Doczekamy się powrotu Legacy of Kain?

26 postów w tym temacie

Dnia 27.05.2013 o 19:39, Harunia napisał:

Oho, kolejna legendarna gre chca zbeszczescic? Kolejny dretwy shooter w drodze? Czy tym
razem moba? Juz niedlugo im sie dobre tytuly skoncza.


Legendarna?? Czyżby pierwsza seria która dla ciebie nie jest żałosna, łatwa i warta hejtowania?
Zaskoczyłeś mnie ;-)
Może pod tą warstwą hejterstwa jest jednak w tobie jakiś przyzwoity gracz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam wrażenie że ten temat jakiś czas temu juz się pojawiał i również nie było wiadomo do końca o co chodzi. Pewne jest tylko uniwersum o jakiejkolwiek kontynuacji czy remake''u nie ma na razie co mówić, bo dalej wiadomo tyle co wcześniej, czyli nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Legendarna?? Czyżby pierwsza seria która dla ciebie nie jest żałosna, łatwa i warta hejtowania?
> Zaskoczyłeś mnie ;-)
> Może pod tą warstwą hejterstwa jest jednak w tobie jakiś przyzwoity gracz...

Cala masa jest gier ktore lubie, a nawet uwielbiam. Problem w tym ze to w wiekszosci starocie i klasyki, im dalej w czasie, tym ich liczba drastycznie maleje.
Druga sprawa- wezmy na przyklad nowego Tomb raidera. Gra jest ok, podoba mi sie, calkiem sympatyczna. ALE nie podoba mi sie zupelnie jako tytul z serii Tomb raider, bo z ta seria ma niewiele wspolnego. W kolko wydawcy biora stare dobre serie (jadac na nostalgii graczy), przeksztalcaja je na tepe strzelanki i licza na latwy zysk. Nie podoba mi sie kierunek w ktorym to zmierza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że zrobią z tego coś na miarę odrobinę bardziej skondensowanego Darksiders 2 - slasher + RPG + przygodówa z zaj...stą fabułą i klimatem na miarę poprzednich części.
Bo też i seria Darksiders to takie wnuki Legacy of Kain. Ciut bardziej dosłowne i troszkę mniej dostojne, ale wciąż wspaniałe.

W każdym razie: HELL! It''s about time!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować