Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Demo Call of Juarez: Gunslinger na PC gotowe do pobrania

36 postów w tym temacie

Dnia 27.05.2013 o 20:16, x_Tom_x napisał:

nie lubie grać na PC , kocham konsole:)


Komentuj artykuł a nie spamuj. Nie wniosłeś nic swoją wypowiedzią a jedynie propagujesz do walki fanboyów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja już przeszedłem i muszę powiedzieć że żaden CoJ tak szybki mi nie minął. Przyjemna gra, ale ma się niedosyt jak dla mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2013 o 20:41, Piotr13PL napisał:

A ja już przeszedłem i muszę powiedzieć że żaden CoJ tak szybki mi nie minął. Przyjemna
gra, ale ma się niedosyt jak dla mnie.

Bo to arkadówka za 15 dolców, więc nic dziwnego, że krótka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

DROGA REDAKCJO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Troche nie na temat...ale:

ruszył kickstarter kontynuujący serie gry HEAVY GEAR pt.: HEAVY GEAR ASSAULT i twórcy proszą o poinformowanie o tym fanów serii i po prostu wszystkich (jakos im nie idzie zbiorka). Czy jest możliwy jakiś artykuł o trwającym teraz kick starterze???????? Gra na UE4 i zniszczalnymi elementami srodowiska zapowiada sie naprawde SUPER.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> DROGA REDAKCJO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
>
> Troche nie na temat...ale:
>
> ruszył kickstarter kontynuujący serie gry HEAVY GEAR pt.: HEAVY GEAR ASSAULT i twórcy
> proszą o poinformowanie o tym fanów serii i po prostu wszystkich (jakos im nie idzie
> zbiorka). Czy jest możliwy jakiś artykuł o trwającym teraz kick starterze???????? Gra
> na UE4 i zniszczalnymi elementami srodowiska zapowiada sie naprawde SUPER.

Nie spamuj bo Cię jeszcze jakiś nadgorliwy mod przyłapie. Na górze masz zakładkę "WIĘCEJ", rozwiń ją i kliknij na "EKIPA GRAM.PL". Tam możesz napisać co i jak. Mam nadzieję, że pomoże.

Co do CoJ to cieszy mnie powrót na Dziki Zachód, ale szkoda trochę że nie jest to "pełnoprawna" kontynuacja. IMO CoJ2 to najlepsza gra od Techlandu więc mogliby się na tej marce skupić... A nie zombie i zombie;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 27.05.2013 o 22:55, Antosz napisał:


Co do CoJ to cieszy mnie powrót na Dziki Zachód, ale szkoda trochę że nie jest to "pełnoprawna"
kontynuacja. IMO CoJ2 to najlepsza gra od Techlandu więc mogliby się na tej marce skupić...
A nie zombie i zombie;P

Weź, bo mogą jeszcze zrobić zombie na Dzikim Zachodzie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > DROGA REDAKCJO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
> >
> > Troche nie na temat...ale:
> >
> > ruszył kickstarter kontynuujący serie gry HEAVY GEAR pt.: HEAVY GEAR ASSAULT i
> twórcy
> > proszą o poinformowanie o tym fanów serii i po prostu wszystkich (jakos im nie idzie
>
> > zbiorka). Czy jest możliwy jakiś artykuł o trwającym teraz kick starterze????????
> Gra
> > na UE4 i zniszczalnymi elementami srodowiska zapowiada sie naprawde SUPER.
>
> Nie spamuj bo Cię jeszcze jakiś nadgorliwy mod przyłapie. Na górze masz zakładkę "WIĘCEJ",
> rozwiń ją i kliknij na "EKIPA GRAM.PL". Tam możesz napisać co i jak. Mam nadzieję, że
> pomoże.
>
> Co do CoJ to cieszy mnie powrót na Dziki Zachód, ale szkoda trochę że nie jest to "pełnoprawna"
> kontynuacja. IMO CoJ2 to najlepsza gra od Techlandu więc mogliby się na tej marce skupić...
> A nie zombie i zombie;P
>
Dzieki za info - wlasnie tego szukalem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo przyjemna strzelanina, Dziki Zachód to miła odskocznia po tych wszystkich współczesny wojnach. Szkoda tylko, że Techland zrezygnował z kilku fajnych pomysłów z poprzednich części (obsługa rewolwerów dwoma przyciskami myszy, krycie się za osłonami).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować