Zaloguj się, aby obserwować  
Jacentix

FIFA 14

125 postów w tym temacie

Po pierwsze - konsola Xbox.
Po drugie - paczki, aukcje, paczki, aukcje

Już nie gram w FUTA, ale na koniec swojej gry sprzedałem wszystko co miałem i dla zabawy wydałem uzbierane 200k na paczki. Trafił mi się Inzaghi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2014 o 18:50, Diverso napisał:

Już nie gram w FUTA, ale na koniec swojej gry sprzedałem wszystko co miałem i dla zabawy
wydałem uzbierane 200k na paczki. Trafił mi się Inzaghi.

Trochę słabo..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2014 o 22:39, Accid napisał:

chce ktoś pyknąć meczyka? Komu pokazać, że jestem lepszy? <kozak> :D

To warto w ogóle grać w FUTa? jakieś wskazówki z jakim teamem warto zaczynać? srebrny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Warto. W sumie w Fifie 14 FUT to esencja całej gry. Stał się na tyle rozbudowanym i wciągającym trybem, że wiele osób w ogóle nie rusza całej reszty.

Początkowo otrzymujesz brązowych graczy, warto pograć sezony offline, jakieś singlowe puchary, zdobyć trochę gotówki i inwestować w Złoty skład. Jeśli będziesz chciał grać online, to tylko taki team wchodzi w grę, bo nie ma opcji wyszukiwania przeciwnika po poziomie drużyny. Wyjątkiem są określone puchary, które nakładają ograniczenia.

Możesz jeszcze sprawdzić tryb World Cup. Działa na podobnej zasadzie, a zarobki o wiele lepsze ;) Przykładowo, za wygranie turnieju (czyli w skrócie: zwycięstwo w 7 meczach pod rząd), otrzymujesz 30 000 monet, gdzie za zwycięstwo w I lidze sezonów online otrzymujesz tylko 15 000, a w 10 meczach trzeba uzbierać 23 punkty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już nie warto grać w futa w 14. Rynek jest okropnie spaczony, gracze mają składy za horrendalne sumy (coinsy kupione na różne sposoby) z którymi wygrywa się bez problemu, lecz niestety przez ich rozrzutność (jak i samych twórców, którzy co tydzień postanowili dawać nam toty,totmy i resztę gówna) gra się zepsuła całkowicie.
edit: uprzedzam, lige pierwszą zdobyłem składem za jakieś 50tys. (Seria A) z 23 punktami. Teraz gram od święta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tym rynkiem to fakt, ale jak dla mnie FUT jest cały czas grywalny. Chociaż po wyjściu WC zostawiłem swój skład z ligi portugalskiej i skupiłem się tylko na tym trybie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2014 o 23:33, Accid napisał:

Już nie warto grać w futa w 14. Rynek jest okropnie spaczony, gracze mają składy za horrendalne
sumy (coinsy kupione na różne sposoby) z którymi wygrywa się bez problemu, lecz niestety
przez ich rozrzutność (jak i samych twórców, którzy co tydzień postanowili dawać nam
toty,totmy i resztę gówna) gra się zepsuła całkowicie.
edit: uprzedzam, lige pierwszą zdobyłem składem za jakieś 50tys. (Seria A) z 23 punktami.
Teraz gram od święta.

To może zacznę przy okazji FIFA 15 - w preorderze dają co tydzien jedną złotą paczkę, chyba sobie kupię :) rozumiem, że rynek jest spaczony ale jak nowa gra wyjdzie to przez jakiś dłuższy czas będzie ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej ludziska. Nie wiem czy dotknęło to tylko mnie czy wprowadzili nowy patch, o którym nie wiem, ale zacząłem po długiej przerwie grać w FIFĘ i zauważyłem, że zawodnicy biegnąc z piłką poruszają się jakby mieli kijek nie powiem w czym. Nie chodzi o sprintowanie tylko o zwykły trucht. Dziwnie pochylają się nad piłka, próbują lekko zastawiać mimo braku przeciwnika, mają problemu z jej opanowaniem (nawet Ronaldo biega jak żółw). Myślałem, że to wina pada, ale na klawiaturze jest tak samo. Grę przeinstalowywałem i nadal nic. Ma ktoś jakiś pomysł co może być przyczyną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Da sie w tej fifie grac normalne turnieje. Np. sezon ligi hiszpanskiej czy puchar anglii? W poprzednich edycjach była taka mozliwosc a teraz nie widze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy jest możliwość (pomijam jakieś nieoficjalne patche, ale czy te są?) aktualizacji strojów na nowsze?
Gra instaluje się zawsze z najnowszym składem, patchem, ale strojów nowych nie ma?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oficjalnych na pewno nie ma. Tak samo jak nie zaaktualizują się składy na sezon 2014/2015. Na pewno są jakieś fanowskie mody, ale równo z dniem premiery nowej Fify, ta stara przestaje być wspierana :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bry, sprawa jest taka, że w fifie 13 w karierze przegrałem dość sporo godzin jako zawodnik. Mojemu podopiecznemu statsami bliżej jest do Barcelony niż do polskiej reprezentacji, także stąd moje pytanie - da się jakoś postęp w karierze (lub samego zawodnika) ściągnąć do fify 14?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy Fifa 14 na PS4 to to samo co wydanie na PC?
Chciałem sobie kupić i pozytywnie zaskoczyły mnie ceny: bez problemu za 30zł można kupić używkę; jest tu jakiś haczyk?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2014 o 12:53, Citkowsky napisał:

Czy Fifa 14 na PS4 to to samo co wydanie na PC?
Chciałem sobie kupić i pozytywnie zaskoczyły mnie ceny: bez problemu za 30zł można kupić
używkę; jest tu jakiś haczyk?


Na PC jest gorsza wersja, czyli ta co na PS3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować