Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

W takim składzie Ubisoft wystąpi na E3

14 postów w tym temacie

Jak nigdy wszystkie gry od Ubi ciekawią mnie mocno, oprócz South Park, ale mniejsza o to, liczę też na to, że Legends również wyjdzie na PC, w Origins grało mi się przednio :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Jak nigdy wszystkie gry od Ubi ciekawią mnie mocno, oprócz South Park, ale mniejsza o
> to, liczę też na to, że Legends również wyjdzie na PC, w Origins grało mi się przednio
> :D

Niewierny!
South Park: The Stick of Truth jest tworzone przez Obsidian Entertainment. Ojców Fallouta, Baldurs Gate, IWD, Arcanum, Planescape: Torment.
South Park to najbardziej wyczekiwany przeze mnie tytuł w tym zestawieniu.
Polecam obejrzeć trailery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.05.2013 o 12:41, Kijkowaty napisał:

South Park: The Stick of Truth jest tworzone przez Obsidian Entertainment.

Ojców Alpha Protocol, KoTORa 2, Fallouta: New Vegas. Gier fajnych, ale diabelnie niedopracowanych i zabugowanych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > South Park: The Stick of Truth jest tworzone przez Obsidian Entertainment.
> Ojców Alpha Protocol, KoTORa 2, Fallouta: New Vegas. Gier fajnych, ale diabelnie niedopracowanych
> i zabugowanych.


Kotor 2 niedopracowany ? Pierwsze słyszę..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Zapewnią one bardziej połączoną, głębszą i interaktywną rozrywkę naszym fanom - dodaje."

Bardziej połączoną... Już obecny poziom połączenia mnie odrzuca, a tu się okazuje, że to dopiero początek X-<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.05.2013 o 13:54, weitex napisał:

Kotor 2 niedopracowany ? Pierwsze słyszę..

W tym momencie chyba raczysz żartować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ekhem, nie chcę być nachalny, ale według moich obliczeń konferencja Ubisoftu odbędzie się o godzinie 24.00 czasu polskiego. E3 odbywa się w strefie czasowej PT, czyli GMT-7 co oznacza że między nimi a nami jest 9 godzin różnicy, a tego co udało mi się dowiedzieć, to konferencja Ubisoftu ma rozpocząć się o 15.00 czasu lokalnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ubi naprawdę ma parę asów w rękawie. Tak czy siak ja i tak najbardziej czekam na Watch Dogs, bo myślę, że będzie to gra, która śmiało powalczy z GTA 5 w tym roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować