Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

GRID 2: mod dodający widok z kokpitu gotowy do pobrania!

50 postów w tym temacie

Ach, mistrzowie kodu... byli mistrzowie chyba... Ale neiw eim, czy te teksturki - bo kokpit fakcyuznie jakis chyba był, tylko pewnei taki rozmazany, stąd brak widoku - będzie tak ąłtwo poprawić. A w każdym razie szybko

Choć nawet jeśli mod bedzie swietny, to raczej GRIDA 2 nie kupie. Po pierwsze, nie mam zamiaru wspierać sprzedaży gry od takich twórców, po drugie- model jazdy jest bardziej zręcznościowy niz w jedynce zdaje się...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.05.2013 o 20:47, diabolo20 napisał:

Jeszcze trzeba dodać że na PC wychodzą nieoficjalne spolszczenie czego na konsoli nie
ma. Przykład GTA 4 czy La noire


Dla Twojej informacji GTA IV jest spolszczone na konsolach ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.05.2013 o 22:30, WiK1992 napisał:

Dla Twojej informacji GTA IV jest spolszczone na konsolach ;]

Czwórka? Nie wydaje mi się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak btw. nie ogarniam jak oni mogli wydać GRID-a 2 bez widoku z kokpitu w standardzie. Przecież w pierwszej części ja jeździłem tylko z taką kamerą, która była rewelacyjnie dopieszczona. Nie rozumiem takiego posunięcia. I do tego strasznie rozpikselowane i niedopracowane wnętrza samochodów. Toż to ogromny krok w stecz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tłumaczyli się tym, że tylko 5% graczy używało takiego widoku :D Oczywiście, mogli tą liczbę wziąć sobie nawet z kosmosu, bo kto ich sprawdzi? ;)
Pierwszy GRID nie był symulatorem, ale nie był też aż tak casualowy. Po wyłączeniu wszelkich asyst i innych tego typu rzeczy model jazdy prezentował się całkiem nieźle. Jak widzę gameplay GRID 2, to rzadko samochody w ogóle hamują. W jedynce nie było tak łatwo - trasy dobrze się było nauczyć, szczególnie na wyższych poziomach trudności. Dlatego sądzę, że sporo osób jeździło właśnie na widoku zza kierownicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 30.05.2013 o 18:47, Snake08 napisał:

No więc co sugerujesz? Że ludzie, którzy decydują się nabyć konsolę są matołami, którzy
nie potrafią sensownie wydawać pieniędzy? Że wyrzucają 2 tysie bez rozeznania się w temacie?


Sugeruję, że wielkość ekranu nie ma takiego znaczenia jak odległość z jakiej na ten ekran patrzymy. Stąd na przykład dobiera się wielkości telewizora pod względem odległości z jakiej będziemy go oglądać, tzn gdzie mamy kanapę. Argument o tym, że prawie nikt PC do TV nie podłącza jest oparty jedynie na Twoim fałszywym przeświadczeniu. W Steam nawet zaimplementowano specjalny telewizorowy interfejs.

Dnia 30.05.2013 o 18:47, Snake08 napisał:

Że myślą mniej i bardziej mętnie niż Ty?


Nie wiem jak reszta konsolowców, ale akurat Ty dajesz tego dobitne świadectwo.

Dnia 30.05.2013 o 18:47, Snake08 napisał:

Nie rozumiem.


Tu się w pełni zgadzam. Przejawiasz wyraźne trudności w rozumieniu słowa pisanego.

Dnia 30.05.2013 o 18:47, Snake08 napisał:

Prawdziwa dyskusja powinna toczyć się pomiędzy Microsoftem i Sony, dyskusja której stawką
są klienci. Nie między graczami konsolowymi i komputerowymi, bo tutaj stawką nie jest
nic, poza pustym gadaniem.


To na PC klienci grać w gry nie mogą? PC nie stanowi żadnej konkurencji dla konsol? Gdzie w takim razie jest miejsce dla Steamboxa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.05.2013 o 22:46, Dared00 napisał:

> Dla Twojej informacji GTA IV jest spolszczone na konsolach ;]
Czwórka? Nie wydaje mi się.


Jak ja nie mam o czymś o pojęcia, to się nie odzywam, Ty tej zasady chyba nie przestrzegasz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.05.2013 o 22:30, WiK1992 napisał:

> Jeszcze trzeba dodać że na PC wychodzą nieoficjalne spolszczenie czego na konsoli
nie
> ma. Przykład GTA 4 czy La noire

Dla Twojej informacji GTA IV jest spolszczone na konsolach ;]

To albo żyjesz innym wymiarze albo nie odróżniasz ang od polskiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

GTA IV (cztery, nie pięć) nigdy nie została oficjalnie wydana na konsoli w wersji PL...

...

...Aaa, już wiem - zakładam, że znalazłeś na jakiejś stronie z torrentami/hackami/cokolwiek pliki z polską wersją do konsoli.

Ale fakt, że trzeba mieć spiraconą konsolę, to już skrupulatnie pominąłeś.
Jakie to wygodne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> GTA IV (cztery, nie pięć) nigdy nie została oficjalnie wydana na konsoli w wersji PL...

Wersja pc również.


> To albo żyjesz innym wymiarze albo nie odróżniasz ang od polskiego

Matko, jakim tępakiem trzeba być żeby nie zweryfikować tak prostej sprawy... Google nie boli, naprawdę.

PS. Sory za słownictwo, ale rozwalają mnie tacy ludzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.05.2013 o 10:31, WiK1992 napisał:

Matko, jakim tępakiem trzeba być żeby nie zweryfikować tak prostej sprawy... Google nie
boli, naprawdę.

Zweryfikowane, nie ma oficjalnego spolszczenia GTA IV na konsolach. Nie ma też nieoficjalnego spolszczenia, które działałoby na nieprzerobionej konsoli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > nie ma oficjalnego spolszczenia GTA IV na konsolach
>
> Nie ma też oficjalnego spolszczenia wersji na pc.
Twoja skrajna głupota zasługuje na wygnanie z kraju, serio. Najpierw piszesz, że spolszczenie na konsole istnieje. Ktoś zwraca ci uwagę, że nie ma - ty hejtujesz go, bo niby nie zna się w temacie. Więcej osób zwraca ci uwagę - odwracasz kota ogonem mówiąc, że nie ma oficjalnego spolszczenia na PC. DAFUQ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować