Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Sony zaprezentuje na E3 ponad 40 gier na swoje konsole

12 postów w tym temacie

40 sztuk robi wrażenie ale mając na uwadze, że mowa o 3 platformach to już nie robi takiego szału. No ale w sumie najważniejsze by te pozycje wyglądały obiecująco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Vita 10, ps4 10, ps3 20? No ja mam nadzieję że że coś ciekawego rzucą na vitę

Takie liczenie jest błędne. Przecież wiele z tych gier powstanie na PS3 + PS4, lub PS3 + Vita.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > Vita 10, ps4 10, ps3 20? No ja mam nadzieję że że coś ciekawego rzucą na vitę
>
> Takie liczenie jest błędne. Przecież wiele z tych gier powstanie na PS3 + PS4, lub PS3
> + Vita.
>

Dokladnie. We wszystko co na PS4 to mozna na Vicie smigac, to co na vicie mozna przerzucic na ekran TV zapewne przez PS4 itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie i nie, nie mylmy pojęć.
Przerzucić możemy obraz i sterowanie na Vite. Ciężko jednak wtedy samą grę zaliczyć do "na Vite" bo sama gra cały czas chodzi na PS4.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.06.2013 o 10:26, pepsi napisał:

> Vita 10, ps4 10, ps3 20? No ja mam nadzieję że że coś ciekawego rzucą na vitę

Takie liczenie jest błędne. Przecież wiele z tych gier powstanie na PS3 + PS4, lub PS3
+ Vita.


true, chociaż mam nadzieję że takich połączeń ps3+ps4 będzie jak najmniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panie kochany to dobra wiadomość, Sony nauczyło się, że na konsoli się zarabia robiąc gry, samo obwieszczenie jej nic nie daje, tak było przy PS3 gdzie na początku nie było w co grać za bardzo, kilka perełek nic więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > > Vita 10, ps4 10, ps3 20? No ja mam nadzieję że że coś ciekawego rzucą na vitę
>
> >
> > Takie liczenie jest błędne. Przecież wiele z tych gier powstanie na PS3 + PS4, lub
> PS3
> > + Vita.
> >
>
> Dokladnie. We wszystko co na PS4 to mozna na Vicie smigac, to co na vicie mozna przerzucic
> na ekran TV zapewne przez PS4 itd.

Czyli gry jakości Vity będą odpalane na PS4 a nie na odwrót ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

40 brzmi godnie :)

konkretną datę premiery PS4 niech podadzą i najlepiej jeszcze info o nowym Final Fantasy zrobionym bardziej w stylistyce i klimacie VII, VIII i IX - byłbym ukontentowany :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> 40 brzmi godnie :)
>
> konkretną datę premiery PS4 niech podadzą i najlepiej jeszcze info o nowym Final Fantasy
> zrobionym bardziej w stylistyce i klimacie VII, VIII i IX - byłbym ukontentowany :D
>
>

"zadowolony" "szczesliwy" duzo lepiej brzmi niz "ukontentowany" :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować