Zaloguj się, aby obserwować  
modestvermin

Wiedźmin (The Witcher) - temat ogólny

31506 postów w tym temacie

smiesznie wogole wyglada geralt z profilu <kliknijcie na postac> a stronka jest tak zrobiona ze widac ze musieli wlozeyc w jej zrobienie duzooo pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.06.2007 o 16:28, Darkstar181 napisał:

Stronka jest zaj...fajna! Jeżeli gra będzie się równie dobrze prezentować, to czeka nas murowany
hit,który będzie mógł śmiało konkurować z takimi grami jak Oblivion,czy Gothic3.


Lepiej nie porównuj Witchera do G3, przecież nie chcemy dostać tak zabugowanego crapu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 18.06.2007 o 17:26, GanD napisał:

Lepiej nie porównuj Witchera do G3, przecież nie chcemy dostać tak zabugowanego crapu...

Napisałem że może konkurować, to nie jest porównanie:) Raczej podkreślenie, że to wielka produkcja...chociaż Gothic3 w tym wypadku to faktycznie lekki niewypał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.06.2007 o 17:26, GanD napisał:

> Stronka jest zaj...fajna! Jeżeli gra będzie się równie dobrze prezentować, to czeka nas
murowany
> hit,który będzie mógł śmiało konkurować z takimi grami jak Oblivion,czy Gothic3.

Lepiej nie porównuj Witchera do G3, przecież nie chcemy dostać tak zabugowanego crapu...


Nom G3, z tymi bugami był zwalony, ale Wiedźmina raczej taki nie będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uwaga do wszystkich- Musicie posłuchac muzyki,jest poprostu odjazdowa,rewelacyjna,coś w klimacie WP jednak lepsza..Już nie mogę się doczekac kiedy będzie można ją ściągnąc... Muza rewela

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.06.2007 o 18:27, kaczmix napisał:

Uwaga do wszystkich- Musicie posłuchac muzyki,jest poprostu odjazdowa,rewelacyjna,coś w klimacie
WP jednak lepsza..Już nie mogę się doczekac kiedy będzie można ją ściągnąc... Muza rewela


Muzyka rzeczywiście jest niezła, ale tylko jako tło w czasie rozgrywki. Do słuchania poza grą, to ona się raczej za bardzo nie nadaje, a przynajmniej zdecydowana większość udostępnionych utworów. Ale cóż... W końcu to nie Jeremy Soule ją tworzył. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.06.2007 o 18:30, Sarafan_Knight napisał:

> Uwaga do wszystkich- Musicie posłuchac muzyki,jest poprostu odjazdowa,rewelacyjna,coś
w klimacie
> WP jednak lepsza..Już nie mogę się doczekac kiedy będzie można ją ściągnąc... Muza rewela


Muzyka rzeczywiście jest niezła, ale tylko jako tło w czasie rozgrywki. Do słuchania poza grą,
to ona się raczej za bardzo nie nadaje, a przynajmniej zdecydowana większość udostępnionych
utworów. Ale cóż... W końcu to nie Jeremy Soule ją tworzył. :)



Ja bym tam chętnie ją sobie wgrał do mp4 i pojechał na jakąś wycieczkę odprężającą rowerem to mógłby byc wtedy niezły klimat:D:P Albo puścic ją sobie podczas grania w D&D,też kozacko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.06.2007 o 18:27, kaczmix napisał:

Uwaga do wszystkich- Musicie posłuchac muzyki,jest poprostu odjazdowa,rewelacyjna,coś w klimacie
WP jednak lepsza..Już nie mogę się doczekac kiedy będzie można ją ściągnąc... Muza rewela


Jaka muza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.06.2007 o 18:40, kaczmix napisał:

Ja bym tam chętnie ją sobie wgrał do mp4 i pojechał na jakąś wycieczkę odprężającą rowerem
to mógłby byc wtedy niezły klimat:D:P Albo puścic ją sobie podczas grania w D&D,też kozacko


Zgadza się, jako tło do rozgrywki (także tej w realu) będzie się spisywać całkiem nieźle, ale na pewno nie jako muzyka do spokojnego posłuchania sobie w fotelu. Zresztą nawet nie wszystkie kompozycje Jeremy''ego Soule''a nadają się do "out of game listening". :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.06.2007 o 18:45, Sarafan_Knight napisał:

> Ja bym tam chętnie ją sobie wgrał do mp4 i pojechał na jakąś wycieczkę odprężającą rowerem

> to mógłby byc wtedy niezły klimat:D:P Albo puścic ją sobie podczas grania w D&D,też kozacko


Zgadza się, jako tło do rozgrywki (także tej w realu) będzie się spisywać całkiem nieźle, ale
na pewno nie jako muzyka do spokojnego posłuchania sobie w fotelu. Zresztą nawet nie wszystkie
kompozycje Jeremy''ego Soule''a nadają się do "out of game listening". :)



Ja tam mógłbym jej słuchac niezależnie od tego gdzie jestem;] A tak na marginesie...Kto to jest Jeremy Soule :D:D??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.06.2007 o 18:50, Sarafan_Knight napisał:

> Ja tam mógłbym jej słuchac niezależnie od tego gdzie jestem;] A tak na marginesie...Kto
to
> jest Jeremy Soule :D:D??

Nie znasz Pana Soule''a? :P Nieładnie... :P

http://pl.wikipedia.org/wiki/Jeremy_Soule
http://www.jeremysoule.com/
http://www.directsong.com/


anoo tak to on:P Znałem go tylko zapomniałem że to Jeremy:P Dobrą muze zrobił w Oblivionie i DS 2 :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować