Zaloguj się, aby obserwować  
modestvermin

Wiedźmin (The Witcher) - temat ogólny

31506 postów w tym temacie

Dnia 16.06.2007 o 18:01, stsatan napisał:

> A ja cos czuję, że po premierze próżno będzie szukać edycji kolekcjonerskich. Tym bardziej

> jeśli będzie limitowana. Poza Allegro pewnie nie uświadczy. Hehe ;-)

Wątpię żeby była limitowana, patrząc teza będzie duże zapotrzebowanie na EK więc { prawa rynku
} jeśli cd projećt chce zarobić { czego jestem pewne } powinien zaspokoić potrzeby rynku {
nas :) ) i wyprodukować odpowiednią ilość EK.
Dlatego raczej nie będzie ona limitowano bo Wiedzmin mniej by po prostu zarobił>
{ Chyba ze wolą zaspokoić ego kilku osób { „o jedynie ja mam EK jak fajnie” }
zarabiając mniej. { EK jest dorsza od Edycji Podstawowej }


Raczej dużo osób kupi sobie Wiedźmina EK, zobaczcie, wszyscy w zasadzie o tym mówią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.06.2007 o 18:04, stsatan napisał:

> Na jakie dodatki do EK głosowaliście?

Ja na grę karcianą


Ja też głosowałem na grę karcianą, ale z koszulki i medalionu też generalnie bym się ucieszył. Mam nadzieje, że edycja kolekcjonerska, będzie na tyle wypasiona, że znajdą tam dla siebie miejsce wszystkie te dodatki. W sumie im więcej dodatków tym dla nas lepiej, pod warunkiem, że cena nie podskoczy :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.06.2007 o 18:08, Oloninho napisał:

Raczej dużo osób kupi sobie Wiedźmina EK, zobaczcie, wszyscy w zasadzie o tym mówią.

to ze o tym mowia to nie znaczy ze kupia bo np. sprzet za slaby, za malo cashu, mama nie pozwoli itd. itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.06.2007 o 18:21, lancuch napisał:

> Raczej dużo osób kupi sobie Wiedźmina EK, zobaczcie, wszyscy w zasadzie o tym mówią.
to ze o tym mowia to nie znaczy ze kupia bo np. sprzet za slaby, za malo cashu, mama nie pozwoli
itd. itp.


No tak, ale gdyby mogli to by kupili pewnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.06.2007 o 18:21, lancuch napisał:

> Raczej dużo osób kupi sobie Wiedźmina EK, zobaczcie, wszyscy w zasadzie o tym mówią.
to ze o tym mowia to nie znaczy ze kupia bo np. sprzet za slaby, za malo cashu, mama nie pozwoli
itd. itp.

Sprzed za słaby { płytka o jeść nie woła może poczekać }
Mama nie pozwoli { a kto by się jej tam pytał }
Kasy mało { gorzej trzeba pozbierać }

Ale ogólnie masz zawsze tak jest najpierw wszyscy a potem nikt
{ ja już sobie na EK 200 zł odłożyłem i myślę że mi starczy }

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

moze....a moze niektrorzy tylko udaja ze sa zainteresowani bo sa ciekawe dyskusje...moze... a moze rzeczywiscie gdyby mogli by kupili....moze....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.06.2007 o 18:21, lancuch napisał:

> Raczej dużo osób kupi sobie Wiedźmina EK, zobaczcie, wszyscy w zasadzie o tym mówią.
to ze o tym mowia to nie znaczy ze kupia bo np. sprzet za slaby, za malo cashu, mama nie pozwoli
itd. itp.


Albo komuś się po prostu nie chce wydawać tyle kasy, żeby kupić Edycję Kolekcjonerską. Jakbym był maniakiem Wiedźmina, to z pewnością bym kupił. Ja nie należę do żadnej z tych grup.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.06.2007 o 18:31, edeń napisał:

Albo komuś się po prostu nie chce wydawać tyle kasy, żeby kupić Edycję Kolekcjonerską.


Dużo zależy od zawartości takiej Edycji.Jeżeli będzie ciekawa i bogata , to czemu nie.Parę złotych więcej można zapłacić , oczywiście pod wspomnianym przez Ciebie warunkiem.Trzeba być fanem ( a nie maniakiem :-) ) Wiedźmina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.06.2007 o 18:43, KrzychW napisał:

Dużo zależy od zawartości takiej Edycji. Jeżeli będzie ciekawa i bogata , to czemu nie.Parę
złotych więcej można zapłacić , oczywiście pod wspomnianym przez Ciebie warunkiem.


Jeśli będzie się składać z tak wielu, i tak fajnych elementów, to zazdroszczę tym, którzy ją kupią. Mi raczej już pieniędzy nie starczy, ale może jeszcze zostaną jakieś EK na Gwiazdkę...

Dnia 16.06.2007 o 18:43, KrzychW napisał:

Trzeba być fanem ( a nie maniakiem :-) ) Wiedźmina.


Ja jestem maniakiem NWN 2 i dlatego kupiłem EK - jakbym był "tylko" fanem, to raczej bym nie kupił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.06.2007 o 19:14, edeń napisał:

Jeśli będzie się składać z tak wielu, i tak fajnych elementów, to zazdroszczę tym, którzy ją
kupią. Mi raczej już pieniędzy nie starczy, ale może jeszcze zostaną jakieś EK na Gwiazdkę...


no chyba w sklepie gram.pl, bo w Empiku i takich sklepach raczej nie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.06.2007 o 19:14, edeń napisał:

Jeśli będzie się składać z tak wielu, i tak fajnych elementów, to zazdroszczę tym, którzy ją
kupią. Mi raczej już pieniędzy nie starczy, ale może jeszcze zostaną jakieś EK na Gwiazdkę...


Tja... ja by zarobić na Wiedzmina ulotki rozdawałem
{ wsunie to 5 tyś w 3 dni i jeszcze ze swoich dołożyłem żeby było 200 zł i miałem pewność ze mi starczy }
Obiecałem sobie potem że nigdy więcej nie będę rozdawał ulotek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

pamietaj ze zadna praca nie hanbi ;)) a po 2 dobrze to o tobie swiadczy ze z wlasnej inicjatywy zeby na gre zrobic poszedles do roboty a nie rzebrales u starych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.06.2007 o 20:45, Kocis1524 napisał:

Mam nadzieję że będzie można zamawiać EK do określonego dnia a nie że będzie określona ilość
egzemplarzy.

nie denerwuj sie zawsze jeszcze EK zostaje przez dlugi czas ja dzis widzialem
EK w empiku Medievala tego nowego w takiej skorze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Radze się podenerwować, bo będzie określona liczba EK.
A to ze lancuch widział EK Medievala II to się nie dziwie, gra taka sobie, a przy Witcherze będzię kolejka do sklepów od białego rana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ale może jeszcze zostaną jakieś EK na Gwiazdkę...

Dnia 16.06.2007 o 19:14, edeń napisał:


Oj , to chyba CDP musiałby przygotować sporą ilość EK.Nie ma zresztą , co się martwić na zapas.Wystarczy niewielki poślizg , normalka w świecie gier i już będzie Gwiazdka za pasem.Co prawda tego rozwiązania nikomu nie życzę , poniewaz fani i tak aż podskakują z niecierpliwości. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować