Zaloguj się, aby obserwować  
modestvermin

Wiedźmin (The Witcher) - temat ogólny

31506 postów w tym temacie

Dnia 30.10.2007 o 15:55, hehe napisał:

Jedny co mi zaoferował kowal to możliwośc kupna miecza już wykutego z 3 czerwonych run
( a nie chodzi o rudy ?) i możliwośc sprzedania mu posiadanych przeze mnie.


Chodzi o runy (np. runa słońca lub runa ziemi)

Dnia 30.10.2007 o 15:55, hehe napisał:

Ten miecz nie jest mieczem Wiedźmińskim, więc chyba nie można walcząc nim stosowac wiedźmińskich
stylów ?


Można używać Wiedźmińskie style walcząc mieczem z meteorytowej stali (zresztą prawdziwy wiedźmiński miecz powinien być wykonany właśnie z rudy meteorytu). O ile broń nie ma wyraźnie zaznaczone że nie współgra z wiedźmińskimi stylami to można nią walczyć używając takich stylów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2007 o 20:03, Bumber napisał:

Jak pokonać Bestię?
Gram na średnim stopniu trudności, przed walką łykam Zamieć i Jaskółkę, a mimo to Bestia mnie
zabija. Geralt staje w trakcie walki w miejscu i nie chcę się ruszyć jakby był sparaliżowany.
W tym czasie Bestia kąsa dwa razy i po walce... Są na to jakieś sposoby?


Także się z nią męczyłem. Polecam wypić ci te eliksiry, a walcząc, całkowicie olewać te zielone stwory, skupić się na Bestii, atakować stylem silnym. Radzę też (jeśli ocaliłeś Abigeil) ochraniać ją od ataków wroga, gdyż ona rzuca zaklęcia odnawiające zdrowie. Rzucaj też zaklęcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2007 o 18:02, lancuch napisał:

edit: jestem w 2 rozdaiele i mam 2 runy slonca i ziemi wie ktos gdzie moge zdobyc 3 do upgrejda?


Już możesz wykonać miecz runiczny. Potrzebujesz do tego 3 dowolnych run, choć możliwe że zastosowanie 3 takich samych daje lepszy efekt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2007 o 20:25, heyboy napisał:

No właśnie nigdzie go nie ma.

Dziwne. U mnie codziennie rano przechodził przez ogród przy szpitalu. Też nie mogłem go znaleźć i tam się zasadziłem na niego. Skutecznie, potem drugi raz sprawdzałem i znowu rano szedł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaczekaj do patcha 1.2 to zamiast gry bardzo dobrej dostaniesz niemalze doskonala ;] Jest kilka bugow, ktore potrafia uprzykrzyc gre ale doslownie kilka(mi sie trafily dotychczas 3)

ps. Czy przespanie sie z tymi wszystkimi kobitami cokolwiek daje poza ta symboliczna karta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2007 o 20:36, KrzysztofMarek napisał:

> No właśnie nigdzie go nie ma.
Dziwne. U mnie codziennie rano przechodził przez ogród przy szpitalu. Też nie mogłem go znaleźć
i tam się zasadziłem na niego. Skutecznie, potem drugi raz sprawdzałem i znowu rano szedł.


A +/- o której godzinie? Bo czekałem od 7.30 - 13.00 i jak go nie było tak nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2007 o 20:25, bokoyeb napisał:

Czy jest mozliwosc uruchomienia ang witchera z polskimi napisami. Posiadam ver ang ale chcialbym
uruchomic polskie napisy.


Wujek anglik przysłał? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziękujemy za nie danie możliwości skoku:/ Akurat niestety do screenshota zasłoniłem, ale między stołem a tym wozem czy co to tam jest, leży taca z czymś i jak wszedłem tutaj to już wyjść nie mogę:/ Bo nie da sie przejść przez tacę...

20071030203803

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2007 o 20:39, Union Pacific napisał:

Radzę Ci go po prostu poszukać. Zawszę zacznij od sprawdzenia, czy nie ma go w "Misiu Kudłaczu"
albo u Vivaldiego, jak nie ma, to musi być gdzieś w mieście.


Albo mam buga w grze... :/ Ja tak już robię odkąd dzisiaj do domu wróciłem. Czyli od jakiejś 17 i nic. Przepadł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2007 o 20:37, heyboy napisał:

>/.../> A +/- o której godzinie? Bo czekałem od 7.30 - 13.00 i jak go nie było tak nie ma.

To już nie wiem, u mnie tak +/- około 8-9 sie pojawiał. Na pokera go naciągałem... zresztą nie tylko jego, to sposób na zdobycie orenów, których ciągle mało i mało, nawet na nową kurtke nie uzbierałem (a miałem już ponad połowę ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ktos z was sie orientuje czy bede mogl uruchomic ang ver witchera z polskimi napisami. Na innym forum wyczytalem taka porade - "
Jak ktoś chce polskie napisy w grze wystarczy zmienic w rejstrze wartość language z 3 na 5 oraz zmienić nazwę w folderze data lang_3.key na lang_5.key. Niestety narazie nie ma napisów w menu oraz przy buttonach w inwentarzu"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapytam o Wiedźmina troche inaczej.
Uwielbiam Gothica. Wręcz kocham. Dwójka to mój ulubiony cRPG ever. Zauroczył mnie przede wszystkim klimatKohorinis i Myrtany. Czy Wiedźmin oferuje podobne doznania? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować