Zaloguj się, aby obserwować  
modestvermin

Wiedźmin (The Witcher) - temat ogólny

31506 postów w tym temacie

Dnia 30.10.2007 o 23:36, ja33no napisał:

Mam pytanko, czy po zakończeniu wszystkich misji nadal możemy swobodnie "biegać" po świecie
i zabijać potwory (tak w Fable, tylko, że bez łatki ;) mam nadzieje ...)?

Tak nie bardzo. Wiesz, trochę się w Wyzimie pozmienia. Ale się nie bój - przejdź grę raz jeszcze - będziesz miał dwa zakończenia do odkrycia i całą masę innych rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie doszłem do aktu IV i porozmawiałem z Kapłanem Vodanoyi i koniecznie pogadajcie z nim o tym jak w języku Ryboludzi jest Wiedźmin^^Jak ja to usłyszałem to śmiałem się z dobre 2 minuty:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ktos z was sie orientuje czy bede mogl uruchomic ang ver witchera z polskimi napisami. Na innym forum wyczytalem taka porade - "
Jak ktoś chce polskie napisy w grze wystarczy zmienic w rejstrze wartość language z 3 na 5 oraz zmienić nazwę w folderze data lang_3.key na lang_5.key. Niestety narazie nie ma napisów w menu oraz przy buttonach w inwentarzu"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie... ja w sprawie wersji angielskiej. Można gdzieś ją w Polsce kupić, albo będzie jakiś patch "anglizujący" grę. Bo chętnie bym sprawdił jak ją wydano za granicą

Ew, jak ktoś ma oryginalną zachodnią wersję, a chciałby polską edycję... to zawsze można "machniom" ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2007 o 02:21, Melkor_79 napisał:

Właśnie... ja w sprawie wersji angielskiej. Można gdzieś ją w Polsce kupić, albo będzie jakiś
patch "anglizujący" grę. Bo chętnie bym sprawdił jak ją wydano za granicą


Wątpię by w Polsce była wydawana angielskojęzyczna wersja gry. Jeśli bardzo Cię na nią ciśnie to zawsze możesz ją zamówić z zagranicy chociaż to byłoby moim zdaniem prawdziwe dziwactwo, ale co kto lubi, jeśli ma się na takie kaprysy kasę to czemu nie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2007 o 01:56, bokoyeb napisał:

Czy ktos z was sie orientuje czy bede mogl uruchomic ang ver witchera z polskimi napisami.
Na innym forum wyczytalem taka porade - "
Jak ktoś chce polskie napisy w grze wystarczy zmienic w rejstrze wartość language z 3 na 5
oraz zmienić nazwę w folderze data lang_3.key na lang_5.key. Niestety narazie nie ma napisów
w menu oraz przy buttonach w inwentarzu"

po kiego kupować anglika skora masz super wydanie pl w kraju - nie rozumiem no chyba że ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2007 o 08:36, Union Pacific napisał:

Mam pytanie, czy krasnoludy i elfy klasyfikują się do ludzi czy potworów? Bo nie wiem, jakim
mieczem z nimi walczyć.


Do ludzi, więc najlepiej jest walczyć stalowym;) A nie na wszystkie potwory dobre jest srebro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam problem z uzyskaniem klucza do cmentarza wiem ze to jest powiązane z misją przyjaciółka z dawnych lat, ale po pierwsze skonczyłem misje z talarem uniewinniając go po drugie w misji przyjaciółka tez nic nie moge zrobic brak jakiejs sensownej gadki a moze grabarzowi trzeba dać jakis podarek zeby opowiedzial o swoich problemach z talarem prosze was o rade

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś z Was ma sposób na zdobycie w miarę szybki sposób 5000 orenów na nowe ubranko. I czy jest to możłiwe w II akcie? Udało mi się zdobyć prawie 3000 ale na wykoanie zadań wydałem sporo tu 500 tu 400 itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2007 o 08:45, shrekinator napisał:

mam problem z uzyskaniem klucza do cmentarza wiem ze to jest powiązane z misją przyjaciółka
z dawnych lat, ale po pierwsze skonczyłem misje z talarem uniewinniając go po drugie w misji
przyjaciółka tez nic nie moge zrobic brak jakiejs sensownej gadki a moze grabarzowi trzeba
dać jakis podarek zeby opowiedzial o swoich problemach z talarem prosze was o rade


Trzeba mu dać jakiś dobry alkohol ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2007 o 08:46, gawronus napisał:

Czy ktoś z Was ma sposób na zdobycie w miarę szybki sposób 5000 orenów na nowe ubranko. I czy
jest to możłiwe w II akcie? Udało mi się zdobyć prawie 3000 ale na wykoanie zadań wydałem sporo
tu 500 tu 400 itd.


To prawda, też chciałem kupić to ubranie, wykonaj wszystkie questy poboczne i wszystkie zlecenia na potwory, choć znikome jest, że Ci się uda. Akt II spokojnie przejdziesz w tej zbroi co już masz, lepszej nie trzeba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2007 o 08:45, shrekinator napisał:

mam problem z uzyskaniem klucza do cmentarza wiem ze to jest powiązane z misją przyjaciółka
z dawnych lat, ale po pierwsze skonczyłem misje z talarem uniewinniając go po drugie w misji
przyjaciółka tez nic nie moge zrobic brak jakiejs sensownej gadki a moze grabarzowi trzeba
dać jakis podarek zeby opowiedzial o swoich problemach z talarem prosze was o rade

klucz dostaniesz jak zaczniesz questa - sekcja zwłok - dopiero od tego questa można go zdobyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam że zadaje pytanie ktorego nie powinienem zadawać, ale czy są problemy z witcherem na 1 gb ramku? Krążą po necie takie pogłoski że jest ramożerny tak jak gothic III, i lubi szarpnąć przy doczytywaniu mapy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2007 o 08:45, shrekinator napisał:

mam problem z uzyskaniem klucza do cmentarza wiem ze to jest powiązane z misją przyjaciółka
z dawnych lat, ale po pierwsze skonczyłem misje z talarem uniewinniając go po drugie w misji
przyjaciółka tez nic nie moge zrobic brak jakiejs sensownej gadki a moze grabarzowi trzeba
dać jakis podarek zeby opowiedzial o swoich problemach z talarem prosze was o rade



SPOJLER
Musisz zagadac z Vincentem Meissem(czy jakos tak), dowodca strazy . Od niego zdobywasz przepustke na cmentarz ktora wręczasz grabarzowi wraz z krasnoludzka wódka, wzamian otrzymujesz klucz.
KUNIEC

Jest tez jakis inny sposób lecz ja skorzystalem z opisanego.


A tutaj nowy filmik http://pl.youtube.com/watch?v=o95Q-KPfOgQ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2007 o 08:58, mati22222 napisał:

Przepraszam że zadaje pytanie ktorego nie powinienem zadawać, ale czy są problemy z witcherem
na 1 gb ramku? Krążą po necie takie pogłoski że jest ramożerny tak jak gothic III, i lubi szarpnąć
przy doczytywaniu mapy...



jezeli masz dobra grafe i procek nie powinno byc wiekszych problemow, a minuta wiecej przy wczytywaniu Cie chyba nie zbawi ?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2007 o 08:46, gawronus napisał:

Czy ktoś z Was ma sposób na zdobycie w miarę szybki sposób 5000 orenów na nowe ubranko. I czy
jest to możłiwe w II akcie? Udało mi się zdobyć prawie 3000 ale na wykoanie zadań wydałem sporo
tu 500 tu 400 itd.


Sporo kasy można wygrać w kościanego pokera, jeśli twojemu przeciwnikowi skończą się pieniądze po prostu przejdź do innej lokacji prześpij się 24h i sprawdź czy znowu można go ograć. Jak już zostaniesz zaawansowanym graczem polecam zmierzyć się z Talarem, wygrałem z nim chyba kilkanaście partii z rzędu (przy maksymalnych stawkach) a on wciąż miał pieniądze.
Kasę na zbroję spokojnie da się uzbierać - ja miałem ją już gdzieś w połowie II Aktu i to pomimo tego że wydałem fortunę kupując wszystkie nieprzeczytane książki u antykwariusza.

->lukesky16
Polecam zajrzenie do tego tematu:
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=29341#u_975

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować