Zaloguj się, aby obserwować  
modestvermin

Wiedźmin (The Witcher) - temat ogólny

31506 postów w tym temacie

Dnia 09.11.2007 o 16:42, Blood90 napisał:

Juz wiem w czym problem.

Musisz wejsc w tryb medytacji: dostepny gdy klikniesz na ognisko lub podczas rozmowy z postaciami
w ich domach(wiekszosc) lub w karczmi gdy poprosimy o pokoj :)

zrobiłem to.. poprosilem o pokój. usiadl mi przy ognisku. ustalilem medytowanie na 24 h . i ten screen ejst wlasnie po tym medutowaniu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2007 o 16:44, danzelmario napisał:

> Juz wiem w czym problem.
>
> Musisz wejsc w tryb medytacji: dostepny gdy klikniesz na ognisko lub podczas rozmowy z
postaciami
> w ich domach(wiekszosc) lub w karczmi gdy poprosimy o pokoj :)
>
zrobiłem to.. poprosilem o pokój. usiadl mi przy ognisku. ustalilem medytowanie na 24 h . i
ten screen ejst wlasnie po tym medutowaniu..

Robisz to w TRAKCIE medytowania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Masz to zrobić tuż po tym, jak dostaniesz pokój i zaczniesz medytować, rozdzielasz talenty i dopiero potem klikasz klepsydre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2007 o 16:44, danzelmario napisał:

zrobiłem to.. poprosilem o pokój. usiadl mi przy ognisku. ustalilem medytowanie na 24 h . i
ten screen ejst wlasnie po tym medutowaniu..


Wchodzisz w tryb medytacji, rozbielasz talenty a potem odpoczywasz... nie mogłeś w instrukcji tego poszukać? Chyba masz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 09.11.2007 o 16:44, danzelmario napisał:

zrobiłem to.. poprosilem o pokój. usiadl mi przy ognisku. ustalilem medytowanie na 24 h . i
ten screen ejst wlasnie po tym medutowaniu..


Gdy medytujesz naciśnij przycisk H i wtedy możesz rozdać talenty. Czasem można zajrzeć do instrukcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2007 o 16:46, stasiecki napisał:


> zrobiłem to.. poprosilem o pokój. usiadl mi przy ognisku. ustalilem medytowanie na 24
h . i
> ten screen ejst wlasnie po tym medutowaniu..

Gdy medytujesz naciśnij przycisk H i wtedy możesz rozdać talenty. Czasem można zajrzeć do instrukcji.

a juz wiem. instrukcje przegladałe mto jakos nie zauwazyłem. na ktorej tyo stronie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od razu może dla dodatkowe wyjaśnienia i przyszłościowej wskazówki:

Mikstury tworzysz również w trybie medytacji, tak samo dostrajasz medalion w trybie medytacji.
Ogólnie mówiąc jeśli chcesz coś zrobic z bohaterem: np. rozdac talenty wchodzisz w medytacje robisz to i dopiero
wchodzisz w sam już tryb medytacji (klepsydra)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2007 o 16:51, Sephirath napisał:

1) Dostałem EK do końca. Fotki wiecie gdzie znaleźć ;P
2) Orientuje się ktoś jak się ową gratyfikację dostaje? :-)


Jaką gratyfikacje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ten bon na 100zł. Przepraszam, już doczytałem i wiem jak. Mea Culpa ;)

Chcę tylko powiedzieć, że EK jest śliczne, tak żeby już skrajnego OTa nie robić :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja wam powiem, że prawiedo końca aktu I nie domyśliłem się jak się rozdaje talenty - czyli grałem bez nich ^^ Dopiero tak jakoś przed walką z Bestią wpadłem na genialny pomysł rozdania talentów w trakcie medytacji. Albo to był początek II aktu, aj nie pamiętam dokładnie, w każdym razie lol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2007 o 16:51, danzelmario napisał:

> strona 20
tam nie ma nic o tym. jest ogolnei o medytacji.

Talenty rozdzielasz, Miktury i Oleje tworzysz PRZED kliknęciem klepsydry medytacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2007 o 16:51, Union Pacific napisał:

> 1) Dostałem EK do końca. Fotki wiecie gdzie znaleźć ;P
> 2) Orientuje się ktoś jak się ową gratyfikację dostaje? :-)

Jaką gratyfikacje?


Prawdopodobnie chodzi mu o to jak sie dostaje ten plakat czy co to tam dawali w zamian za te problemy z Ek i dostawa. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ktoś juz podawał bardzo podbna konfigurację i jesli pamięć mnie nie myli(+ doświadczenia)
myślę że pójdzie(to na pewno) na średnich detalach. Nie powinno sie jakoś wieszać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja mam pytanko odnośnie zadania dla Shani w 2 akcie, tzn nie mam pojecia gdzie moge znalesc Jaskolcze ziele? mam umiejetnosc zielarstwo, ale na bagnach i tak wiekszosc roslin mam zaznaczone jako nieznane... gdzie moge sie dowiedziec czegos na temat ziol tak zebz moc je zrzwac pozniej bez problemu? a moze gdzies mozna takie ziele zakupic? Prosze was o szybka odpowiedz i podrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zdolność "Zielarstwo" pozwala Ci rozpoznawać tylko kilka podstawowych ziół, aby rozpoznawać resztę musisz czytać książki opisujące różne rodzaje roślin (w II Akcie do kupienia u antykwariusza i zielarki na targowisku w Wyzimie Klasztornej oraz u druidów na bagnach).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować