Zaloguj się, aby obserwować  
modestvermin

Wiedźmin (The Witcher) - temat ogólny

31506 postów w tym temacie

W zwoju z formułą Dekoktu Rafarda Białego.
Jakbyś go chciał przyrządzić sam to składniki na ten eliksir są następujące:
1x Vitriol
1x Rebis
2x Hydragenum
Baza w postaci mocnego alkoholu dobrej jakości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.04.2008 o 15:37, Matix123 napisał:

Jakim mieczem walczyłeś z kościejem.Jakie eliksiry wypiłeś do walki z kościejem.Dobry
jesteś jeżeli kościej tylko raz cię ranił.Chyba miałeś zbroję kruka.


Miecz stalowy, styl szybki, eliksir zamieć, jaskółka. Miałem zbroję kruka. A i miałem jeszcze eliksir który działa przeciw powaleniu (zapomniałem nazwę)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.04.2008 o 15:56, Kraju92 napisał:

A i miałem jeszcze eliksir który działa przeciw powaleniu (zapomniałem nazwę).

Eliksir przeciw powaleniu (i ogłuszeniu) to Wierzba. Proponuję też w walce z Kościejem użyć Puszczyka (regeneracja energii), gdyż szybciej można rzucać Znaki i używać ciosów specjalnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.04.2008 o 16:02, czerwonypies napisał:

> A i miałem jeszcze eliksir który działa przeciw powaleniu (zapomniałem nazwę).
Eliksir przeciw powaleniu (i ogłuszeniu) to Wierzba. Proponuję też w walce z Kościejem
użyć Puszczyka (regeneracja energii), gdyż szybciej można rzucać Znaki i używać ciosów
specjalnych.


Ja używałem na kościeja Igni, ale rzadko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.04.2008 o 16:09, Kraju92 napisał:

> > A i miałem jeszcze eliksir który działa przeciw powaleniu (zapomniałem nazwę).

> Eliksir przeciw powaleniu (i ogłuszeniu) to Wierzba. Proponuję też w walce z Kościejem

> użyć Puszczyka (regeneracja energii), gdyż szybciej można rzucać Znaki i używać
ciosów
> specjalnych.

Ja używałem na kościeja Igni, ale rzadko.

Ja Kościeja pokonałem używając praktycznie tylko Igni, no może tnąc od czasu do czasu stalowym szybkim. Ale w ten styl za duo nie inwestowałem, a Igni miałem bardzo mocno rozwinięte, więc... ;)
A z Puszczykeim mogłem praktycznie non-stop używać Znaku. Do tego doszła Zamieć i Jaskółka, Wierzby nie używałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.04.2008 o 16:16, Sam Fisher5 napisał:

Ja Kościeja pokonałem używając praktycznie tylko Igni, no może tnąc od czasu do czasu
stalowym szybkim. Ale w ten styl za duo nie inwestowałem, a Igni miałem bardzo mocno
rozwinięte, więc... ;)
A z Puszczykeim mogłem praktycznie non-stop używać Znaku. Do tego doszła Zamieć i Jaskółka,
Wierzby nie używałem.


Ja Kościeja zabiłem tnąc stalowym silnym oraz 1 lub 2 razy używając Ingni. Walka zajeła mi jakieś pół minuty bo jak miał z pół życia to go powaliłem Aardem i go dobiłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.04.2008 o 16:41, Kraju92 napisał:

Ja się aż zdziwiłem że taki "obszerny" - potężny boss jest taki łatwy do pokonania.

Faktycznie, za trudny to on nie jest, mimo rozmiarów...

Thalanthas

Dnia 09.04.2008 o 16:41, Kraju92 napisał:

Ja Kościeja zabiłem tnąc stalowym silnym oraz 1 lub 2 razy używając Ingni. Walka zajeła mi jakieś pół minuty > bo jak miał z pół życia to go powaliłem Aardem i go dobiłem.


A tego, że tak można, nie wiedziałem ;) Jak będę kiedyś grał znowu w Wieśka, to spróbuję ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie kończę drugi akt i ciekawi mnie czy zadanie z aghulami(?) i echo(?)psami przejdzie do następnego? Odpowiednie książki, które pozwalają mi zebrać szpik itp. kupiłem dopiero po oczyszczeniu bagien i cmentarza(+ krypty) i brakuje mi potworów aby wykonać te zlecenia... byłoby szkoda, gdyby przepadły:P.

Na cmentarzu oraz przy wejściu do kanałów są rzeźby przedstawiające głowy potworów.. da się coś z nimi zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.04.2008 o 19:51, Forgotten napisał:

Właśnie kończę drugi akt i ciekawi mnie czy zadanie z aghulami(?)

Taka silniejsza odmiana ghula.

Dnia 09.04.2008 o 19:51, Forgotten napisał:

i echo(?)psami przejdzie

Echinopsami ;)

Dnia 09.04.2008 o 19:51, Forgotten napisał:

do następnego? Odpowiednie książki, które pozwalają mi zebrać szpik itp. kupiłem dopiero
po oczyszczeniu bagien i cmentarza(+ krypty) i brakuje mi potworów aby wykonać te zlecenia...
byłoby szkoda, gdyby przepadły:P.

Nie jestem pewien... wolę nie odpowiadać, bo po prostu nie pamiętam ;)

Dnia 09.04.2008 o 19:51, Forgotten napisał:

Na cmentarzu oraz przy wejściu do kanałów są rzeźby przedstawiające głowy potworów..
da się coś z nimi zrobić?

Będą potrzebne do questa w III Akcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.04.2008 o 19:51, Forgotten napisał:

Właśnie kończę drugi akt i ciekawi mnie czy zadanie z aghulami(?) i echo(?)psami przejdzie
do następnego? Odpowiednie książki, które pozwalają mi zebrać szpik itp. kupiłem dopiero
po oczyszczeniu bagien i cmentarza(+ krypty) i brakuje mi potworów aby wykonać te zlecenia...
byłoby szkoda, gdyby przepadły:P.


Masz szczęście - zadania z II aktu przechodzą na następny (faktycznie wszystkie, ale nie wiem jak jest z trofeami). Ale spokojnie możesz już teraz wykonac te questy - potwory na cmentarzu i bagnach odnawiają się co jakiś czas (przeważnie co dobę). A alghule możesz spotkać w nocy przy zawalonej wieży.

Dnia 09.04.2008 o 19:51, Forgotten napisał:

Na cmentarzu oraz przy wejściu do kanałów są rzeźby przedstawiające głowy potworów..
da się coś z nimi zrobić?


Ja też się wtedy nad tym zastanawiałem, ale poczekałem do III aktu i tam się to wyjaśniło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam pytanko, temat jest potężny więc nie szukałem w nim podpowiedzi.

Zamówiłem sobie Wiedźmina jutro powinien dojść, w między czasie zmieniam sprzęt będę posiadał 4GB pamięci ram co za tym idzie moim systemem będzie Windows Vista 64bit i tu moje pytanie czy Wiedźmin działa na systemach 64 bitowych? W tym wypadku Vista 64bit

ps. Jeśli to coś pomoże to graficzka będzie Geforce9600GT

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.04.2008 o 21:52, Maciek2194 napisał:

Wyszedł już ten mod do wiedźmina??
Sory że sie tak pytam ale jakoś nie mam czasu szukać info w necie

Dodatek do gry już wkrótce....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2008 o 13:04, Maciek2194 napisał:

Na dodatek se jeszcze poczekamy bo nie jest on za tydzień lub 2 tylko(niestety) w maju
będzie :/


Zapowiedziane było, że jeden wyjdzie wcześniej, a drugi w maju razem z edycją rozszerzona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2008 o 13:52, Paladynka napisał:

> Na dodatek se jeszcze poczekamy bo nie jest on za tydzień lub 2 tylko(niestety)
w maju
> będzie :/

Zapowiedziane było, że jeden wyjdzie wcześniej, a drugi w maju razem z edycją rozszerzona.


Miejmy nadzieję że wyjdzie szybko, bo już nie mogę się doczekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2008 o 13:57, Kraju92 napisał:

Miejmy nadzieję że wyjdzie szybko, bo już nie mogę się doczekać.


Ja też czekam na to i patcha 1.3 i jakoś nie mogę przez to zabrać się znowu za grę. Rozproszyło mnie to czekanie trochę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2008 o 13:04, Maciek2194 napisał:

Na dodatek se jeszcze poczekamy bo nie jest on za tydzień lub 2 tylko(niestety) w maju
będzie :/


Krótkie wyjaśnienie kilku kwestii moi drodzy:)

To, co otrzymacie w najbliższym czasie to jest nowa przygoda, przez niektórych nazywana modem. Ale nie jest to DODATEK do gry.Po prostu przygoda wraz z narzędziem, które nazywamy D''jinni - narzędziem służącym do kreowania własnych przygód.

Również Wiedźmin Edycja Rozszerzona wstępnie zapowiadany na maj NIE jest DODATKIEM do gry:)

O ewentualnym dodatku do gry nic jeszcze nie było mówione:]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować