Zaloguj się, aby obserwować  
modestvermin

Wiedźmin (The Witcher) - temat ogólny

31506 postów w tym temacie

Dnia 21.10.2008 o 18:20, Szaqall napisał:

Ta gra posiada cudowną i poruszającą fabułę a jej zakończenie to po prawie mistrzostwo
(leprze ma tylko Planescape: Torment)


IMO trochę przesłodziłeś :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2008 o 19:29, Pernia napisał:

Ten sam poziom trudności, sredni, skill w kościach ? tutaj wszystko od szczescia przeciez
zalezy ...


Chodziło mi o poziomy ( typu zawodowiec czy początkujący )


A mam pytanie - miał ktoś problem z włączeniem EAXa w Wiedźminie ? Mi wywala błąd :/ i krzaczy grę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2008 o 19:41, kapistar1 napisał:


IMO trochę przesłodziłeś :/


Przesadziłem z Wiedźminem czy z Tormentem? Każdy ma swój gust ja się swojej opinii trzymam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z Foltestem możesz zagrać w V Akcie. Z każdym z kim da się zagrać da się też wygrać, pamiętaj tylko że gracze wyższego poziomu przystąpią do gry z tobą dopiero jeśli pokonasz wystarczającą liczbę graczy niższego poziomu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2008 o 19:42, Szaqall napisał:

Kiedy z nim można grać????

***** SPOILER SPOILER SPOILER SPOILER *****
Tylko i wyłącznie w jego zamku podczas V aktu. A w zamku jesteś tylko raz w grze. I do tego musisz za pierwszym razem się zgodzić na proponowaną partyjkę, bo król dwa razy - jak to król - nie powtórzy.
***** SPOILER SPOILER SPOILER SPOILER *****

Dnia 21.10.2008 o 19:42, Szaqall napisał:

A da się pokonać hazardzistę z knajpy w Wyzimie???

Każdego, z kim możesz grać, da się pokonać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2008 o 19:44, dawidos170 napisał:

> Ten sam poziom trudności, sredni, skill w kościach ? tutaj wszystko od szczescia
przeciez
> zalezy ...

Chodziło mi o poziomy ( typu zawodowiec czy początkujący )


A mam pytanie - miał ktoś problem z włączeniem EAXa w Wiedźminie ? Mi wywala błąd :/
i krzaczy grę


Zawodowiec ...
jakieś Pomysly ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2008 o 19:28, Pernia napisał:

> Pytanko bo wcześniej nikt nie podał odp... Czy tylko czy wszystkim ładuję się tak
długo
> Wiedźmin? Otóż gdy włączam grę wybieram poziom średni i sterowanie myszą i się ładuję...

> Pierwsze tło to z znaczek Wiedźmina i na drugim przy końcu ładowania (obrazek przedstwia

> bramę i Dziiedzinien Kaer Moher... Czy jakoś tak, mogłem się pomylić) i czekałem
tak
> z 7-8 minut a muzyka dalej szła... Straciłem cierpliwość i wyłączyłem grę. Tak jest
za
> każdym razem gdy chce uruchomć grę. I nie wiem czy to wina gry, płyty czy mojego
kompa...
>

Śmierdzi mi to przestarzałymi sterownikami do grafiki i mocnym syfem na dysku...



A nie wiesz co mogę zrobić żeby chodziło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2008 o 20:42, arti95 napisał:

A nie wiesz co mogę zrobić żeby chodziło?

Skoro pisze, że śmierdzi syfem i starymi sterami, możesz spróbować nowych sterowników i czyszczenia kompa (CCleaner, Odkurzacz NTREGOpt i RegSeeker) + trial Kasperskiego i skanowanko.
To chyba logiczne, nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2008 o 20:42, arti95 napisał:

> > Pytanko bo wcześniej nikt nie podał odp... Czy tylko czy wszystkim ładuję się
tak
> długo
> > Wiedźmin? Otóż gdy włączam grę wybieram poziom średni i sterowanie myszą i
się ładuję...
>
> > Pierwsze tło to z znaczek Wiedźmina i na drugim przy końcu ładowania (obrazek
przedstwia
>
> > bramę i Dziiedzinien Kaer Moher... Czy jakoś tak, mogłem się pomylić) i czekałem

> tak
> > z 7-8 minut a muzyka dalej szła... Straciłem cierpliwość i wyłączyłem grę.
Tak jest
> za
> > każdym razem gdy chce uruchomć grę. I nie wiem czy to wina gry, płyty czy mojego

> kompa...
> >
>
> Śmierdzi mi to przestarzałymi sterownikami do grafiki i mocnym syfem na dysku...



A nie wiesz co mogę zrobić żeby chodziło?

Aktualizacja Sterowników + CCleaner i CachemanXP ( ten ostatni jest płatny )...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z Wieśkiem ofc. Może i jest to wielka gra, może i ma świetną fabułę, ale żeby od razu głęboka? A zakończenie no, fajne było, ale kilka innych tytułów RPG poza Udręką miało równie wielkie czy większe.
No ale fakt, twoja opinia i już się nie czepiam. Wybacz, po prostu IMO trochę z tą głębią można się nie zgodzić po lekturze książek ASa.

Eot.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2008 o 21:02, kapistar1 napisał:

Z Wieśkiem ofc. Może i jest to wielka gra, może i ma świetną fabułę, ale żeby od razu
głęboka? A zakończenie no, fajne było, ale kilka innych tytułów RPG poza Udręką miało
równie wielkie czy większe.
No ale fakt, twoja opinia i już się nie czepiam. Wybacz, po prostu IMO trochę z tą głębią
można się nie zgodzić po lekturze książek ASa.

Eot.

Zależy też kto jak rozpatruje pojęcie głębia. Fakt w książce jak i grze jest humor i przemoc ale są też elementy które należy rozpatrywać w więcej niż jednej płaszczyźnie I mógłbym tu wiele wymieniać np. główny bohater, znienawidzony przez wszystkich odmieniec (no prawie;) Pomaga potrzebującym często nie dbając o swój interes. Taki paradoks. Czy odważy się ktoś powiedzieć autorom Wiedźmina że ich gra jest płytka?! Bo ja nie.
Bo tak nie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2008 o 21:42, Kineq116 napisał:

Podejrzewam, że już padło to pytanie, ale czy 2 dodatkowe przygody można przejść w kampanii
czy tylko oddzielnie.?


tylko oddzielnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2008 o 21:37, Szaqall napisał:

Zależy też kto jak rozpatruje pojęcie głębia. Fakt w książce jak i grze jest humor i
przemoc ale są też elementy które należy rozpatrywać w więcej niż jednej płaszczyźnie

Źle mnie zrozumiałeś - dla mnie książki SĄ głębokie. I w porównaniu z nimi na tym tle gra wypada słabo (nie ma to jak zbierać "karty seksu"... I inne rzeczy kłócące się z cyklem wiedźmińskim).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2008 o 22:38, kapistar1 napisał:

> Zależy też kto jak rozpatruje pojęcie głębia. Fakt w książce jak i grze jest humor
i
> przemoc ale są też elementy które należy rozpatrywać w więcej niż jednej płaszczyźnie

Źle mnie zrozumiałeś - dla mnie książki SĄ głębokie. I w porównaniu z nimi na tym tle
gra wypada słabo (nie ma to jak zbierać "karty seksu"... I inne rzeczy kłócące się z
cyklem wiedźmińskim).


Ale trzeba na to też patrzeć z tej strony, że książkę napisał Andrzej S., a scenariusz do gry zupełnie inna osoba. Nie można mówić, że jedno albo drugie jest płytkie bo każdy mógł chcieć nam - graczom i czytelnikom, przekazać coś innego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2008 o 16:55, jaceloth napisał:

tak z ciekawości, na którym poziomie doświadczenia wasz wiedźmin przystępował do walki
z bestią przy wysokim poziomie trudności?


Mam nadzieję , że nic nie pokręciłem , ale chyba na 16 poziomie.Walka była trudna i prawdę powiedziawszy , odniosłem sukces dopiero wtedy , gdy zostawiłem machanie mieczem i postanowiłem Bestię ogłuszyć Aardem.Przy 4 lub 5 podejściu udało mi się to i demonek został bez broblemu dobity.
Jak dla mnie , to zdecydowanie najtrudniejsza walka w grze.Potem było już tylko łatwiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować