Zaloguj się, aby obserwować  
modestvermin

Wiedźmin (The Witcher) - temat ogólny

31506 postów w tym temacie

Dnia 12.04.2010 o 18:59, Ostrowiak napisał:

Tia,

Spoiler

fochnie się ta, której dziecka nie daliśmy

. Ponadto w akcie IV
Spoiler

jeden przeciwnik
będzie inny

.

To, że będzie miała focha już zauważyłem...myślałem, że będzie to miało większy wpływ no ale trudno. Dzięki za szybką odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ba, bo będzie miało. Relacje nasze z jedną z pań mają istotny wpływ na kształt wątku Alvina, a także na ending, ba, na tożsamość Geralta zresztą też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2010 o 19:02, Ostrowiak napisał:

Ba, bo będzie miało. Relacje nasze z jedną z pań mają istotny wpływ na kształt wątku
Alvina, a także na ending, ba, na tożsamość Geralta zresztą też.


To nie mogłeś tak od razu napisać? ;D Myślałem, że głównym czynnikiem na zakończenie jest poparcie jednej ze stron

Spoiler

(zakon lub wiewiórki

)...Ale ok, dawno nie grałem w Wiedźmina i muszę sobie wiele rzeczy przypomnieć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2010 o 19:30, Longer napisał:

> Ba, bo będzie miało. Relacje nasze z jedną z pań mają istotny wpływ na kształt wątku

> Alvina, a także na ending, ba, na tożsamość Geralta zresztą też.

To nie mogłeś tak od razu napisać? ;D Myślałem, że głównym czynnikiem na zakończenie
jest poparcie jednej ze stron

Spoiler

(zakon lub wiewiórki

)...Ale ok, dawno nie grałem
w Wiedźmina i muszę sobie wiele rzeczy przypomnieć ;)

Jest głównym czynnikiem wpływającym na zakończenie ale takie drobne pierdółki też fajnie zmieniają fabułę;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 12.04.2010 o 19:53, Witcher1990 napisał:

Jest głównym czynnikiem wpływającym na zakończenie ale takie drobne pierdółki też fajnie
zmieniają fabułę;)

I dlatego tak dobra jest to gra, że wiele zdarzeń ma swoje konsekwencję...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2010 o 20:14, Longer napisał:


> Jest głównym czynnikiem wpływającym na zakończenie ale takie drobne pierdółki też
fajnie
> zmieniają fabułę;)
I dlatego tak dobra jest to gra, że wiele zdarzeń ma swoje konsekwencjE


W każdej grze zadania mają jakieś konsekwencje ale dla Wieśka plus za to, że dowiadujemy się o nich dopiero po jakimś czasie i za to, że nad byle jakim zadaniem siedzę i myślę jakby to Geralt zrobił (w książce) a później dziwnie się czuję pomagając zakonowi;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2010 o 20:51, Witcher1990 napisał:

>
> > Jest głównym czynnikiem wpływającym na zakończenie ale takie drobne pierdółki
też
> fajnie
> > zmieniają fabułę;)
> I dlatego tak dobra jest to gra, że wiele zdarzeń ma swoje konsekwencjE

W każdej grze zadania mają jakieś konsekwencje ale dla Wieśka plus za to, że dowiadujemy
się o nich dopiero po jakimś czasie i za to, że nad byle jakim zadaniem siedzę i myślę
jakby to Geralt zrobił (w książce) a później dziwnie się czuję pomagając zakonowi;D

Nie w każdej, a już na pewno nie w takim stopniu;) Sam długo zastanawiałem się podczas szturmu na bank Vivaldiego po której stronie się ustawić i w końcu wybrałem wiewiórki;p To jest silny punkt Wiedźmina i mam nadzieję, że w dwójce nie zostanie to uproszczone jak to ostatnio jest modne w najnowszych produkcjach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam

Właśnie skończyłem Wiedzmina i mam kilka pytań odnośnie fabuły. Ci co przeszli będą wiedzieli o co chodzi:

1.

Spoiler

Z którym bossem mieliście najwieksze problemy? Szczerze mówiac to ja z Kikimorą, reszta bossów to poszła bez wiekszych przeszkód. Troche to dla mnie dziwne gdyż myślałem że będzie trudno jak diabli z kazdym, a tu jednak nie. Nie wiem czy mój Wiedzmin był tak dobrze rozwinięty, ale poza Kikimorą to reszta to cieniaki, z Kościejem było też troche trudno, ale nie aż tak. Podkreślam tylko, że grałem na poziomie średnim, a nie na trudnym.



2.
Spoiler

Czy czasem Mistrz Zakonu nie był w przeszłości Alvinem? Jak myślicie?



3.
Spoiler

Czy ktoś z Was skończył zadanie "nie będzie bolało" w 3 akcie? Na poziomie średnim nie byłlo nigdzie Zjadarki na cmentarzu ani na bagnach przyajmniej ja jej nie spotkałem, ponadto ząb sławnego pięściarza dostajesz dopiero w akcie 5. W takim razie o co chodzi? Tego zadania nie da się skończyć, czy można je skończyć na poziomie trudnym? Napiszcie



Z góry dzięki za odpowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1.Zdecydowanie Kościej
2.

Spoiler

Z tego co wiem to był ale nie jestem pewien.


3.
Spoiler

To zadanie kończy się w 5 rozdziale, zjadarki znajdziesz na polach w 4. Żałuj można tam było najlepszy miecz zdobyć chyba stalowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1.

Spoiler

Mnie osobiście największe problemy sprawiał Javed, na wszystkich poziomach trudności.


2.
Spoiler

Tak, Wielki Mistrz to Alvin.


3.
Spoiler

Zadanie "Nie będzie bolało" można skończyć tylko w akcie V, dentysta przebywa wtedy w wieży kata.



EDIT1: Ehh, tak to jest jak się strony nie odświeży.
EDIT2:
@kakinho1992:
Spoiler

Mahakamski sihill można zdobyć jeszcze na dwa sposoby - pokonać Jean Pierre'a albo otrzymać od Wielkiego Łowczego, jeśli upolowało się wszystkie 10 potworów "trofeowych", po dwa w każdym akcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoiler

Zdobyłem ten najlepszy miecz, ale od łowczego, wykonałęm 10 zleceń i dał mi ten miecz




Spoiler

Jak się można był dosyać do wieży kata, ja nie mogłem znaleźć wejścia, kręciłem sie koło tej wieży, ale nie podświetlały mi się żadne drzwij. Jak się tam można dostać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2010 o 00:02, kr0t0s napisał:

Spoiler

Jak się można był dosyać do wieży kata, ja nie mogłem znaleźć wejścia, kręciłem sie
koło tej wieży, ale nie podświetlały mi się żadne drzwij. Jak się tam można dostać?


Od tyłu, od strony muru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2010 o 00:02, kr0t0s napisał:

Spoiler

Zdobyłem ten najlepszy miecz, ale od łowczego, wykonałęm 10 zleceń i dał mi ten miecz



Spoiler

Ja brałem od dentysty miecz i od łowczego ten drugi. Który jest srebrny, a który stalowy nie pamiętam. Jednak to były najlepsze miecze w swoim rodzaju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

szypek26
oki dzięki, poszukam zaraz jakiegoś starego save''a i będę szukał tego wejścia

kakinho1992
To srebrne ostrze od łowczego chyba nosiło nazwę "księżycowe ostrze". Jak będę grał drugi raz to zrobie takżeby je mieć hehe


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam pytanie: w edycji rozszerzonej powinno być takie zadanie jak cena neutralności? Ja u siebie zainstalowałem wiedźmina uaktualniłem go do edycji rozszerzonej, doinstalowałem patcha 1.5 i nie mam tego zadania, ktoś mii możę powiedzieć czemu tak się dzieje? Czy ja coś schrzaniłem czy jest jakieś inne wytłumaczenie?


Kolejne moje pytanie odnosi się do zadania podstępki. Jak w tym zadaniu można przelecieć plotkarę? Dałem jej wszystko co znalazłem jakieś chusty, pierścionki i dalej niec. Nie dałem jej tylko kamieni szlachetnych bo nigdzie ich nie znalazłem. Ona jest niezłomna cz y jak? Co jej daliście jeśli można wiedzieć. Dzięki za odpowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2010 o 14:47, kr0t0s napisał:

Mam pytanie: w edycji rozszerzonej powinno być takie zadanie jak cena neutralności? Ja
u siebie zainstalowałem wiedźmina uaktualniłem go do edycji rozszerzonej, doinstalowałem
patcha 1.5 i nie mam tego zadania, ktoś mii możę powiedzieć czemu tak się dzieje? Czy
ja coś schrzaniłem czy jest jakieś inne wytłumaczenie?

To osobna przygoda, odpalana podczas wybierania nowej gry.

Dnia 15.04.2010 o 14:47, kr0t0s napisał:

Kolejne moje pytanie odnosi się do zadania podstępki. Jak w tym zadaniu można przelecieć
plotkarę? Dałem jej wszystko co znalazłem jakieś chusty, pierścionki i dalej niec. Nie
dałem jej tylko kamieni szlachetnych bo nigdzie ich nie znalazłem. Ona jest niezłomna
cz y jak? Co jej daliście jeśli można wiedzieć. Dzięki za odpowiedzi

Że też twórcy wprowadzili ten jakże "zacny" element... :/ Biegnij do Domokrążcy na ryneczku i kup towary potrzebne do wyperswadowania Plotkarze bliższej znajomości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cena neutralności

Wiem, że to jest dodatkowe zadanie, które nie jest zwiazane z fabuła podstawowej gry Wiedźmin, ale problem w tym, że u mnie to nie jest dostępne, wybieram nowa gra, drugie okienko z dodatkowymi zadaniami i u mnie takiego zadania ja "cena neutralności" nie ma i nie wiem czemu. Kupiłem edycję rozszerzoną wtedy kiedy tylko wyszła, kosztowałą 20 zl bez 1 grosza z tego co pamietam. Od razu w tą grę nie grałem, poniewż czasu brakowało. Teraz przeszedłem wersję podstawową i chciałem pograc w dodatkowe zadania i się rozczarowałem. Są dodstępne dodatkowe oddzielne zadania, ale to te, które były w wersji 1.5 dostępne: Wiedźminkołaj, podstęp, upiory w cichej wólce i jeszcze jakies trzy lub dwie.

Podstęp

Chodzi mi właśnie o plotkarę z dodatkowego, nie zwiazanego z fabułą, zadania "podstęp". Tamta plotkara w drugim akcie zaliczona:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2010 o 14:47, kr0t0s napisał:

Witam

Mam pytanie: w edycji rozszerzonej powinno być takie zadanie jak cena neutralności? Ja
u siebie zainstalowałem wiedźmina uaktualniłem go do edycji rozszerzonej, doinstalowałem
patcha 1.5 i nie mam tego zadania, ktoś mii możę powiedzieć czemu tak się dzieje? Czy
ja coś schrzaniłem czy jest jakieś inne wytłumaczenie?


Bo te dodatkowe misje są na osobnej płycie i trzeba je osobno doinstalować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować