Zaloguj się, aby obserwować  
modestvermin

Wiedźmin (The Witcher) - temat ogólny

31506 postów w tym temacie

Dnia 22.10.2007 o 19:34, hehe napisał:

> Głupie pyt. a o której tak mniej-więcej ;)

Zaskoczyłeś mnie tym pytaniem :) Dokładnie Ci nie powiem, ale z tego pamiętam to bywało to
różnie. Raz był coś ok 8, innym razem ok 10. Oczywiście wszystko zależy od paczek jakie ma
kurier do dostarczenia w swoim rejonie. Może tak wyjść że akurat Twoją będzie mu pasować dostarczyć
na końcu :/ Można też chyba telefonicznie skontaktować się z kurierem i umówić na konkretną
godzinę.


I mam nadzieję, że tak będzie, bo jutro w domu przez pieprzony remont jestem tylko od 13:45 do 15:10 :D I z samego rańca przed szkołą dzwonię do skurczybyków żeby mi się w tych godzinach zmieścili. Bo jak nie to po ry.. pysiaczkach dostaną :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2007 o 19:36, Oskar24 napisał:

A najlepsze jest to, że już jutro sobie zagram w Wiedźmina, a dziś oczyszczam dysk z niepotrzebnych
plików - po to, żeby wyciągnąć na najwyższe wymagania. Pójdzie mi prawdopodobnie, jednak zawsze
lepiej działa, jeśli komputer nie będzie zasyfiony.
I ciesze się z tego powodu, bo nie wyobrażam sobie gry na niskich detalach, bo to by był dla
mnie koszmar ;P


Tez tak robie ^^ a jutro czekają mnie (oby) dwie dobre rzeczy:
1. Wiedźmin
2. nowa karta graficzna :)

Czy trzeba czegoś więcej xD hehe żarcik

>Czy u kogoś przesyłka pojawiła się już w serwisie masterlinku? Jak na razie - u mnie nie.

To samo pytanie zadałem pare postów wyżej...U mnie też nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy orientujecie sie czy w polskiej versji jezykowej bedzie zaimplementowana jedynie polska versja czy bedzie tez mozliwosc wyboru ang. Pytam gdyz szczerze mowiac waham sie w ktora versje zagrac. Glos geralta mi nie bardzo sie podoba z kolei glos aktora w ang versji bardziej mi przypadl do gustu. Z drugiej strony pewnych rzeczy nie da sie dobrze przetlumaczyc na jez ang i moge sporo stracic grajac w ang versje. Obecnie przebywam ze granica gdzie juz na polkach leza opakowania dvd witchera lecz dopiero od 26 bede wydawane z plyta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


>Bo jak nie to po ry.. pysiaczkach dostaną :P

hehe qn.ik widzę, że już naprawdę jesteś bojowo nastawiony :P a ten spam i głupie pytania tylko podniosły Ci ciśnienie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2007 o 19:39, szarywilq napisał:

Czy u kogoś przesyłka pojawiła się już w serwisie masterlinku? Jak na razie - u mnie nie.


Właśnie u mnie nie. Też się pytałem.

A ktoś może już ma ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2007 o 19:42, Irc100 napisał:

> Czy u kogoś przesyłka pojawiła się już w serwisie masterlinku? Jak na razie - u mnie nie.


Właśnie u mnie nie. Też się pytałem.

A ktoś może już ma ???


Obawiam się, że to z tym wysłaniem tej paczki to jest fałszywy alarm :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2007 o 19:41, batonmars napisał:


>Bo jak nie to po ry.. pysiaczkach dostaną :P

hehe qn.ik widzę, że już naprawdę jesteś bojowo nastawiony :P a ten spam i głupie pytania tylko
podniosły Ci ciśnienie :P


A jak, przynajmniej raz w życiu mam okazję zachowywać się jak typowy 13-latek, któremu wszystko w życiu się należy, i któremu wszyscy mają się przyporządkowywać :D Jak szaleć to szaleć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja właśnie dostałem mail, ze sklepu Gram.pl z poniższą informacją:
"(...)Twoje zamówienie zostało dziś do Ciebie wysłane, przesyłką kurierską (Masterlink).(...)"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie pamiętam dokładnie gdzie ale mówiono o tym, że CDP zastanawia się czy po premierze gry nie udostępnić graczą angielskich głosów... yhh tylko nie mogę sobie przypomnieć gdzie była o tym mowa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2007 o 19:43, hehe napisał:

> Kolejne głupie pytanie: Jak daleko mieszkasz od "rejonowej bazy" Masterlink??

Nie wiem ;)

He he grunt to szczerość:)
Jak tylko dostane numer kurira spróbuje się z nim na jak najszybszą porę umuwić :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2007 o 18:31, ZjemCieTak napisał:

Hahaha, teraz mi się przypomniała sytuacja z EK Halo 3 ;) Może u nas Wiedźmin też będzie niesolidny
i płytki podczas podróży się porysują? :)

Czlowieku nie strasz ludzi ja im juz odeslalem drugi raz reklamacje bo to samo bylo ;/ jeden dzien pogralem sobie w halo 3 i kicha do tej pory pograc sobie nie moglem bo zamarzylo mi sie collectors edition ;///

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2007 o 19:44, balduran2 napisał:

A ja właśnie dostałem mail, ze sklepu Gram.pl z poniższą informacją:
"(...)Twoje zamówienie zostało dziś do Ciebie wysłane, przesyłką kurierską (Masterlink).(...)"


no to jutro ok południa wpadnie wiedźmin ; ) ide sprawdzić swojego maila, może mi też wysłali...

edit:
sprawdziłem, nic nie ma, nie wysłali...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Obawiam się, że to z tym wysłaniem tej paczki to jest fałszywy alarm :]

Może, ale dobrze byłoby zobaczyć że przesyłka jest już w magazynie masterlink i rano zostanie dostarczona ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2007 o 19:44, balduran2 napisał:

A ja właśnie dostałem mail, ze sklepu Gram.pl z poniższą informacją:
"(...)Twoje zamówienie zostało dziś do Ciebie wysłane, przesyłką kurierską (Masterlink).(...)"


Ja tez :D Ale na masterlinku przesyłka dalej jest nieaktywna, a właściwie jej nie ma :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2007 o 19:43, qn.ik napisał:

>
> >Bo jak nie to po ry.. pysiaczkach dostaną :P
>
> hehe qn.ik widzę, że już naprawdę jesteś bojowo nastawiony :P a ten spam i głupie pytania
tylko
> podniosły Ci ciśnienie :P

A jak, przynajmniej raz w życiu mam okazję zachowywać się jak typowy 13-latek, któremu wszystko
w życiu się należy, i któremu wszyscy mają się przyporządkowywać :D Jak szaleć to szaleć.



I w tym momencie cieszę się, że nie masz moda na tym forum :P chociaż z drugiej strony już widze jakie piękne epitety i degrady leciałyby w strone osób zadających po raz n-ty to samo denne pytanie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A to ciekawostka z trochę innej beczki...

Doszukałem się, że moja k. graficzna ma już przygotowane gotowe ustawienia 3D pod Wieśka :D

Nic tylko odpalać :D

20071022194817

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować