Zaloguj się, aby obserwować  
modestvermin

Wiedźmin (The Witcher) - temat ogólny

31506 postów w tym temacie

Dnia 22.10.2007 o 19:04, Bluray napisał:

Ehh niedobrze niedobrze. Wątpię, żeby dla mnie zrobili wyjątek, przesłali z rana jutro i dostane
wieczorem :/
I po cholere płace za pre-ordera, skoro dostane praktycznie w dzień sprzedaży :/

Dzień sprzedaży to 26, dziś wysłano (22) a przesyłka kurirska nie ma prawa (wedle zasad Masterlinku) iść dłużej niż 48h więc dostaniesz gre grubo przed premierą (2 dni)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2007 o 19:01, Bluray napisał:

Musicie mnie wnerwiać? Przez brak możliwości zmiany sposobu płatności dostanę pre-ordera później
niż inni :/ A wszystko z winy CDP, które wysłało e-mail na stary, od dawna nie ważny e-mail
:/


No tak, to ewidenta wina CDP że wysłała Ci wiadomość na e-mail który zapewne sam im podałeś. Wybacz, ale z tego co mówisz to wina jest po Twojej stronie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2007 o 19:11, gitarka napisał:


> Wiem , wiem..ale nie kiedy pisze ze trzeba miec xx karte a chodzi na gorszej. Jak jest
w przypadku
> Wiedzmina?
Człowieku, tej gry jeszcze nikt nie dostał! Skąd to można wiedzieć.

DOKLADNIE.... wkurzaja mnie takie pytania.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2007 o 19:10, Budep napisał:

Wiem , wiem..ale nie kiedy pisze ze trzeba miec xx karte a chodzi na gorszej. Jak jest w przypadku
Wiedzmina?


No chyba jeszcze nikt nie dostał pre-ordera, to skąd ludzie mają wiedzieć ? ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie mogę się doczekać już tej giery i nowego kompa. Jak będę miał nowego kompa to natychmiast kupię Wiedźmina, nie będę patrzył na cenę tej gry.

PS. Jak dostaniecie już Wiedźmina to poproszę z parę fotek z gry i pudełka(z odwrotu i przodu).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2007 o 19:04, Dedia Haan napisał:

WIedzmin mial miec znaczek PEGI ,,Zawiera sceny erotyczne'''' czu bedzie?

spójrz na zdjęcia pudełek. Widzisz?? Nie? to dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie Ci co kupili mogą się uwarzać za wielkich szczęściaży bo przynajmniej dostaną kolorową instrukcje i poradnik a w sklepie bendą czerno-białe ( dotyczy wersji "normalnej")

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2007 o 19:14, Bartek 93 napisał:

Dzień sprzedaży to 26, dziś wysłano (22) a przesyłka kurirska nie ma prawa (wedle zasad Masterlinku)
iść dłużej niż 48h więc dostaniesz gre grubo przed premierą (2 dni)


Podejrzewam że większość paczek dojdzie jutro. Ja optymistycznie liczę na ranek. Zawsze kurier dostarczał mi paczki z samego rana zaraz po odebraniu z magazynu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2007 o 19:19, hehe napisał:

> Dzień sprzedaży to 26, dziś wysłano (22) a przesyłka kurirska nie ma prawa (wedle zasad
Masterlinku)
> iść dłużej niż 48h więc dostaniesz gre grubo przed premierą (2 dni)

Podejrzewam że większość paczek dojdzie jutro. Ja optymistycznie liczę na ranek. Zawsze kurier
dostarczał mi paczki z samego rana zaraz po odebraniu z magazynu.

Głupie pyt. a o której tak mniej-więcej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2007 o 19:16, Grochola napisał:

Nie mogę się doczekać już tej giery i nowego kompa. Jak będę miał nowego kompa to natychmiast
kupię Wiedźmina, nie będę patrzył na cenę tej gry.

PS. Jak dostaniecie już Wiedźmina to poproszę z parę fotek z gry i pudełka(z odwrotu i przodu).


wiesz ja bym wolal zeby napisali czy to dobra gra xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2007 o 19:19, qn.ik napisał:

Nawet tło na głównej stronie gram.pl zmienili, cobyśmy o premierze Wiedźmina przypadkiem nie
zapomnieli :P (swoją drogą całkiem ładnie to wygląda).


Ładne nawet bardzo :P swoją drogą to czekałem kiedy to nastąpi :P i tak długo z tym zwlekali :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2007 o 19:19, hehe napisał:

> Dzień sprzedaży to 26, dziś wysłano (22) a przesyłka kurirska nie ma prawa (wedle zasad
Masterlinku)
> iść dłużej niż 48h więc dostaniesz gre grubo przed premierą (2 dni)

Podejrzewam że większość paczek dojdzie jutro. Ja optymistycznie liczę na ranek. Zawsze kurier
dostarczał mi paczki z samego rana zaraz po odebraniu z magazynu.

Oj oby jutro! Akuratnie jestem chory i przyjście Wiedźmina będzie tylko oznaczało zrobienie troche mniej niepotrzebnych rzeczy a nie zawalenie jakiejś klasówki. Jutro od rana będę obserwował paczkę, a może nawet zadzwonię z prośbą o przyspieszenie bo to kwestia "życia i śmierci" (ciekawe czyjej... :P)
Edit: Fajnie te tło na głównej wygląda :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2007 o 19:23, batonmars napisał:

> Nawet tło na głównej stronie gram.pl zmienili, cobyśmy o premierze Wiedźmina przypadkiem
nie
> zapomnieli :P (swoją drogą całkiem ładnie to wygląda).

Ładne nawet bardzo :P swoją drogą to czekałem kiedy to nastąpi :P i tak długo z tym zwlekali
:P

powinno być płynne przejście na dole:P no ale wiem, czepiam sie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2007 o 19:21, bodzio152 napisał:

Głupie pyt. a o której tak mniej-więcej ;)


Zaskoczyłeś mnie tym pytaniem :) Dokładnie Ci nie powiem, ale z tego pamiętam to bywało to różnie. Raz był coś ok 8, innym razem ok 10. Oczywiście wszystko zależy od paczek jakie ma kurier do dostarczenia w swoim rejonie. Może tak wyjść że akurat Twoją będzie mu pasować dostarczyć na końcu :/ Można też chyba telefonicznie skontaktować się z kurierem i umówić na konkretną godzinę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rekalmacja gry jest potężnie potężna. Dopiero dziś, będąc w Krakowie (a ostatni raz byłem pod koniec sierpnia), przekonałem się, jak potężną reklamę robi CDP.
W Empiku Megastore na Rynku na okładce Tomu Kultury nie kto inny jak Geralt. Oraz pełno ulotek o premierze Wiedźmina.
Jednak największy szok przeżyłem w Galerii Krakowskiej i tamtejszym Empiku - nagle słyszę muzykę z trailera. Mówię o tym kumplom, a oni, żebym się popatrzył na kase. I nad kasą był telewizosr wywieszony i szedł sobie trailer z Wiedźmina (ten ze strzygą) ;)
Wszędzie pełno Wiedźmina - CDP na reklamę wydało chyba już z pare milionów złotych.
A najlepsze jest to, że już jutro sobie zagram w Wiedźmina, a dziś oczyszczam dysk z niepotrzebnych plików - po to, żeby wyciągnąć na najwyższe wymagania. Pójdzie mi prawdopodobnie, jednak zawsze lepiej działa, jeśli komputer nie będzie zasyfiony.
I ciesze się z tego powodu, bo nie wyobrażam sobie gry na niskich detalach, bo to by był dla mnie koszmar ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2007 o 19:34, hehe napisał:

> Głupie pyt. a o której tak mniej-więcej ;)

Zaskoczyłeś mnie tym pytaniem :) Dokładnie Ci nie powiem, ale z tego pamiętam to bywało to
różnie. Raz był coś ok 8, innym razem ok 10. Oczywiście wszystko zależy od paczek jakie ma
kurier do dostarczenia w swoim rejonie. Może tak wyjść że akurat Twoją będzie mu pasować dostarczyć
na końcu :/ Można też chyba telefonicznie skontaktować się z kurierem i umówić na konkretną
godzinę.

Dzięki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kolejne głupie pytanie: Jak daleko mieszkasz od "rejonowej bazy" Masterlink??

Dnia 22.10.2007 o 19:34, hehe napisał:

Można też chyba telefonicznie skontaktować się z kurierem i umówić na konkretną
godzinę.

No ale to raczej chyba po wpisaniu numerka do bazy przez ich księgowość...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować