Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Nieoficjalny poradnik do WoW-a legalny

35 postów w tym temacie

Domek

Firma Blizzard Entertainment doszła do porozumienia z Brianem Koppem, autorem nieoficjalnego poradnika dla graczy World of Warcraft. Cofnięto wcześniejsze zarzuty wobec Amerykanina i od niedawna może on całkowicie legalnie sprzedawać podręcznik swojego autorstwa w serwisach aukcyjnych.

Przeczytaj cały tekst "Nieoficjalny poradnik do WoW-a legalny" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Blizzard to wampriy - byle tylko kasę wyciągnąć - ehhhhh...

Karać za poradnik? O lol , to niech strony fanowskie(posiadające reklamy) pozamykają - one też zarabiają na WoWie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Koles ma glowe na karku...

NA tej ksiażce moze zgarnac niewobrazalna ilosc kasy! Bioroac pod uwage, ze w WoW-a gra tyle ludzi na calym świecie.

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No nie wiem, ja tam bym to podciagnal pod korzystanie z zastrzezonych znakow handlowych w celu uzyskania korzysci majatkowej ;). No coz - ma szczescie, ze nie trafil na mnie ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ech jak kupi to jakiś frajer to od razu do neta da i tyle z jego kasy ;/ jestem pewien że jeśli by sie chciało komnuś teraz poiszukać znalazł by to spokojnie;/ piraci pierdoleni sorry za słowa ale ja nie wyrabiam jak słysze masz cracka do np. fify 06 bo ściągnełem z neta i mi nie chodzi ludzie troche pomyślcie teraz taki ktoś okrada powiedzmy syna designera (który pracował nad jakął grą) z zabawek bo tata kasy nie ma bo piraci zcrackowali jego gre ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Blizzard tą sprawą sądową zrobił mu doskonała reklamę. Gościu raczej był nieznany, a teraz jego produkt zna - przynajmniej z nazwy lub nazwiska autora - dobry milion lubi więcej osób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sorki że teraz Ja zejdę z tematu ale mam sprawe... kupiłem właśnie WoW''a i jestem w trakcie tworzenia konta. Stanąłem w miejscu zaraz po wyborze rodzaju płatności (wybrałem karty pre-paid), no i każą mi wpisać koda z pre-paid''a. Teraz niewiem czy miałem kupić gre razem z pre-paid''em, czy skoro mam pierwszy miesiąc darmowy powinienem mieć już takową karte w pudełku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2006 o 14:18, lOkErS napisał:

pare groszy? pomysl ile osob gra w WoW-a niech chociaz 1/10 kupi ten poradnik i koles jest
ustawiony...

Dokładnie. Gra się toczyła o dość spore pieniądze. Oskarżenie o łamanie praw autorskich było raczej tylko pretekstem. Cóż, przynajmniej gościu ma teraz szansę znaleźć więcej nabywców na swój poradnik :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kloca sie o poradnik a handel zlotem/postaciami idzie w najlepsze jeszcze cheaty sprzedaja :) (co do postaci golda jestem za wkoncu tak bylo w diablo ale co do cheatow...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować