Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Generał Zod demoluje Supermana - nowa postać do Injustice: Gods Among Us na gameplayu

11 postów w tym temacie

Mateusz Stanisławski

Warner Bros. potwierdziło datę premiery i cenę kolejnego DLC do bijatyki Injustice: Gods Among Us. W lipcu lista dostępnych zawodników wydłuży się o Generała Zoda, zaś Superman doczeka się nowego wdzianka.

Przeczytaj cały tekst "Generał Zod demoluje Supermana - nowa postać do Injustice: Gods Among Us na gameplayu" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Wiesz... jak Ci nie brak kasy i hamburger kosztuje 4 euro to... no... chyba już rozumiesz
> :)
>
> Cena jest europejska i dostosowana do ich zarobków.

Napisałem ogólnie, ale w myślach miałem Polaków, którzy to kupują ;d. Bo na pewno się tacy znajdą.

"Konkretna data premiery dodatku nie jest jeszcze znana, wiadomo za to, że będzie on kosztować 2,99 euro/80 Microsoft Points. "

Tu chyba jest błąd. Skoro 4,99euro = 400MP, to niemożliwe, żeby 2,99euro = 80MP :] .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 22.06.2013 o 19:02, Jeffero napisał:

Napisałem ogólnie, ale w myślach miałem Polaków, którzy to kupują ;d. Bo na pewno się
tacy znajdą.


Ja natomiast nie pojmuję ludzi których interesuje cudzy portfel.
Mam głęboko w poważaniu ile kto i na co wydaje. Równie dobrze można napisać "ojej nie pojmuję ludzi co wydają 13.70 na paczkę fajek, jakie to jest dziwne i niezrozumiałe".
Widać niektórzy mentalnie nie dorastają do poziomu pozwalającego pojąc, że niczyja sprawą jest to co kto robi ze swoimi pieniędzmi.

Inna bajka to rozmowa na temat stosunku cena jakość, który obecnie leci na ryj i DLC które są warte w porywach 1 euro dostają ceny rzędu 3-5-9 [co można ując w proste słowa, ze twórcom przewaliło się w dupskach z tego dobrobytu i dojenia klienta].
Aczkolwiek tobie chodzi o zaglądanie do cudze portfele, na co mogę jedynie dopisać "pozdro i poćwicz".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Jeden kostium supermana - 2,99 euro... Nigdy nie zrozumiem ludzi, którzy to kupują.
We Włoszech (i pewnie nie tylko tam za granicą) na lotnisku pół litra wody niegazowanej - 4 euro. I nie, cena się nie zmniejsza gdy mówisz że jesteś z Polski. Nie podoba się , nie stać, nie kupuj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > Jeden kostium supermana - 2,99 euro... Nigdy nie zrozumiem ludzi, którzy to kupują.
>
> We Włoszech (i pewnie nie tylko tam za granicą) na lotnisku pół litra wody niegazowanej
> - 4 euro. I nie, cena się nie zmniejsza gdy mówisz że jesteś z Polski. Nie podoba się
> , nie stać, nie kupuj.

Na każdym lotnisku są absurdalne ceny (nie chodzi o strefę bezcłową, tylko o sklepy poza nią), na polskich także, więc porównanie idiotyczne.

>Inna bajka to rozmowa na temat stosunku cena jakość, który obecnie leci na ryj i DLC które są warte w porywach 1 euro dostają ceny rzędu 3-5-9

Dokładnie to samo napisałem. Nie rozumiem ludzi, którzy to zakupią = Cena nie jest adekwatna do tego co dostajemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 23.06.2013 o 12:57, Jeffero napisał:

Dokładnie to samo napisałem. Nie rozumiem ludzi, którzy to zakupią = Cena nie jest adekwatna
do tego co dostajemy.


Nie ty nie napisałeś, ze cena nie jest nieadekwatna, ciebie interesuje cudzy portfel - czego ja [i pewnie wiele innych osób] nie jestem w stanie pojąc.
Nie twoje pieniądze, nie ty je zarabiasz i nikt ich tobie nie wyciąga - nic ci do tego KTO to kupi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>
> > Dokładnie to samo napisałem. Nie rozumiem ludzi, którzy to zakupią = Cena nie jest
> adekwatna
> > do tego co dostajemy.
> >
>
> Nie ty nie napisałeś, ze cena nie jest nieadekwatna, ciebie interesuje cudzy portfel
> - czego ja [i pewnie wiele innych osób] nie jestem w stanie pojąc.
> Nie twoje pieniądze, nie ty je zarabiasz i nikt ich tobie nie wyciąga - nic ci do tego
> KTO to kupi.

Dobra, wiesz lepiej co chciałem przez to powiedzieć. Gratuluję umiejętności czytania w cudzych myślach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.06.2013 o 12:57, Jeffero napisał:

> > Jeden kostium supermana - 2,99 euro... Nigdy nie zrozumiem ludzi, którzy to
kupują.
>
> We Włoszech (i pewnie nie tylko tam za granicą) na lotnisku pół litra wody niegazowanej

> - 4 euro. I nie, cena się nie zmniejsza gdy mówisz że jesteś z Polski. Nie podoba
się
> , nie stać, nie kupuj.

Na każdym lotnisku są absurdalne ceny (nie chodzi o strefę bezcłową, tylko o sklepy poza
nią), na polskich także, więc porównanie idiotyczne.

Jakbys wszystkiego nie spłycał do wyrażenia "na każdym" to pewnie miałbyś iluzoryczną szanse dostrzec że jednak w Polsce nie kupisz małej buteleczki za prawie 20 zł. A z tego łatwo dojść co cię w całym temacie tak dziwi. Po prostu nie widzisz szczegółów kształtujących rzeczywistość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 23.06.2013 o 19:03, Jeffero napisał:

Dobra, wiesz lepiej co chciałem przez to powiedzieć. Gratuluję umiejętności czytania
w cudzych myślach.



Starcza umiejętność czytania cudzych wypocin :

Napisałem ogólnie, ale w myślach miałem Polaków, którzy to kupują ;d. Bo na pewno się tacy znajdą.

rozumiem, mamy narodowościowo tendencje do podbudowania sobie swojego ego i e-pena pokazując "ja to jestem cool fajny, ja tego nie kupie, a ci co kupią to są nieogary, ich pieniążki to mój interes!" - ops.. nie udało się.


IC81

Dobra markowa woda [np górska źródlana, taka której używa się często do whisky] potrafi kosztować i 40zl za buteleczkę 0,33.
Argument chybiony.
Sam koszt tego DLC [inna sprawa, ze mało adekwatny do contentu] na nasze to jest jakieś 12-14zł [zależnie jaki kurs się trafi] czyli cena 4paka browara czy paczki fajek. Wystarczy sobie zrobić na jeden dzień przerwę od szlugów [bo przeciętny palacz pali paczkę na 24-48h] żeby je kupić - kwestia tego co kto lubi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować