Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Zaciekawił Was The Order: 1886 na PlayStation 4? Wiemy o grze ciut więcej

10 postów w tym temacie

Piotr Bajda

Zwiastunowi The Order: 1886 na konferencji Sony nie można odmówić klimatu, ale nie zdradził wiele na temat samej gry. Wikołakopodobne maszkary, steampunkowy Londyn, mgła - do tej pory jedyne pewniki produkcji Ready at Dawn. Teraz mamy kilka kolejnych.

Przeczytaj cały tekst "Zaciekawił Was The Order: 1886 na PlayStation 4? Wiemy o grze ciut więcej" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No nie wiem, jak dla mnie to ten trailer ani ciekawy ani oryginalny. Może gra będzie dobra ale na razie zapowiada się bardzo przeciętnie. Może jedynie setting jest niszowy bo gier w klimatach steampunka ciągle mało ale ostatnimi czasy i tych przybywa. A The Order jak na razie nie wydaje się wnosić nic nowego do tego klimatu.

Swoją drogą to jak słyszę steampunk to na 99% jestem pewien że dwa zdania potem przeczytam "Londyn" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może i zwiastun nie jest jakiś super porywający ale uwielbiam steampunk i już nie mogę się doczekać co to ciekawego stworzą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>The Order: 1886 to liniowa gra akcji z widokiem zza pleców bohatera. Chcemy opowiedzieć historię. Nazywamy to "filmowym doświadczeniem"

Bleeee. Moj care-o-meter wskazywal 8- no bo ciekawe tlo, stary Londyn, steampunk i te sprawy, a tu nagle przywalili z grubej rury- zwykla sieczka, filmowe doswiadczenie (czyli waski korytarz i denne skrypty co 5 sekund)- czar prysl. Teraz wskazuje 3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie traćcie nadziei, to dopiero pierwsze zajawki.
Nie będę odejmował punktów za zapowiedzi, poczekam bliżej nadejścia PS4, wtedy będzie więcej wiadomo.
Może na Gamescomie, kto wie?

Nie wykluczam jej, trzymam kciuki.
Popykałbym, jak (kiedy) już zarobię na PS4 :)

Chyba Wilkołakopodobne a nie "Wikołakopodobne maszkary" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Patrząc na to, ile sandboksów na E3 zapowiedziano, ja z chęcią przygarnę liniową i korytarzową grę.

Jeszcze będziecie rzygać grami z otwartym światem. Modern shootery też przez pewien czas były powiewem świeżości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajne. Nawet bardzo fajne. Lecz w obecnym czasie brakuje mi jakiegoś nowego-ciekawego RPGa. Tych liniowych (w większości strzwlanek) w tym roku jest za dużo. Zwykle zawsze przesadzają z jakimś gatunkiem. W tym roku wypadło na liniową grę akcji z fabułą 5/7

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Liniowość i filmowość to zawsze dla mnie +10 do zainteresowania. <3

I kolejny plusik wędruje do tabelki z kolumną zatytułowaną "PS4".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować