Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Nadchodzi Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm 3 Full Burst. Także na PC

37 postów w tym temacie

No i teraz zobaczymy ile tych PCtowych "fanów" kupi a ile spiraci grę. Dobrze że będzie też dostępne jako DLC bo średnio by mi się widziało wydawać kasę od nowa tylko żeby dostać nową postać i kilka misji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Są pewne gry które nie nadają się na komputer. Choćby dlatego że są to gry konsolowe. Swoją drogą jak dla mnie to jest wypięcie się na tych, co kupili już grę na PS3 czy X360 - nagle to wszystko, z DLC i poprawioną grafiką można kupić w jednej grze, ładnie zapakowane z dopiskiem "Full Burst". Fakt, cieszę się z tego że będę mógł w to pograć na PC, ale tylko z tego względu że nie kupiłem wcześniej na PS3. Tak w ogóle, co to ostatnio za moda na przenoszenie gier na blaszaka... Zaczynam się zastanawiać gdzie ginie odmienność konsol od PC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.07.2013 o 10:04, Mortus4 napisał:

Zaczynam się zastanawiać gdzie ginie odmienność
konsol od PC.


Zginęła już lata temu po za platformami od Nintendo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odmienność umarła już lata temu jak wspomniał Bambusek, co do wypowiedzi użytkownika Noma, jak zrobią dobrze port który nie będzie sie zacinał co 2 minuty to pewnie sporo osób kupi, ja na bank kupie bo lubię to anime. Po za tym wypinanie na konsolowców trwa już od dłuższego czasu Mortal Kombat, Castlevania 1 i 2, Dark Souls 1 i 2, Naruciak :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I oczywiści, zaczyna się szczekanie "zatwardziałych konsolowców". A co ci buraku jeden szkodzi że gra wyjdzie na dodatkową platformę? Twojej kochanej konsolce stanie się jakaś ujma? To naprawdę tak źle że gra trafi do większego grona odbiorców? Bronisz innym zagrać?

Bardzo dobrze że wyjdzie na PC. Pewnie w dużo lepszej grafice. Bardzo dobrze że z wszystkimi DLC. I pewnie w dużo niższej cenie niż premierowa wersja konsolowa. Bardzo dobrze. Kupuje w dniu premiery. DEAL WITH IT.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.07.2013 o 10:04, Mortus4 napisał:

Są pewne gry które nie nadają się na komputer. Choćby dlatego że są to gry konsolowe.

>(...) Tak w ogóle, co to ostatnio za

Dnia 05.07.2013 o 10:04, Mortus4 napisał:

moda na przenoszenie gier na blaszaka... Zaczynam się zastanawiać gdzie ginie odmienność
konsol od PC.


Bzdura, bzdura, bzdura. Co z tego że gra wcześniej była na konsolach? Źle Ci że ktoś będzie mógł zagrać?
A przenosi się bo są dobre gry w które chciałoby więcej osób zagrać i to takich których nie obchodzi głubia wojna typu "dirty peasant/master race". Zresztą mało to jest narzekania że konsole to takie fajne gry mają a PC się olewa? Czy może wolałbyś żeby na przykład taki Assassin''s Creed na zawsze pozostał konsolowy? Albo GTA?

W ogóle jeżeli rozumiesz odmienność jako nie posiadanie jakiejś gry przez inną platformę przez coś dobrego to zastanów się dwa razy nad sobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam gram zarówno na PS3 jak i PC. Jasne że dobrze że gra trafi do większej liczby odbiorców. Tak jak pisałem wcześniej - sam się z tego cieszę. Boli mnie jednak to, że wersja PC powinna zostać wydana razem z konsolowymi, albo w ogóle. Teraz dochodzi do sytuacji gdzie ktoś kupił grę na konsolę, zapłacił za DLC i będzie musiał znowu zapłacić za coś, co inni dostaną od tak, w jednej grze. Cieszę się że nie kupiłem tego na PS3, bo teraz by mnie krew zalała. Z Mortal Komat to samo - jedni musieli płacić za DLC, a inni dostaną wszystko w jednej grze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ból dupy konsolowców. Zaraz się okaże, że żadna gra konsolowa czy nie, nie nadaje się na PC, bo to źle wpływa na ich kochane konsole :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

3ci przeciek ze steama okazał się jackpotem ^^
Minęło trochę czasu odkąd ostatni raz grałem w Naruto na konsoli (jeszcze jednej w ogóle nie tknąłem, a mam)
Mortala wczoraj kupiłem, Castlevanię też planuję... Pewnie i to kupię ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znam wielu ludzi, którzy grają na kosnolach i nie plują na to, że porty ich "ukoffanych" gier wchodzą na PC. Wręcz przeciwnie - cieszą się z tego, że większość ludzi pozna ich ulubione tytuły. A takie trollowanie jak u kolegów powyżej podsumuję jednym zwięzłym słowem - ŻENADA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Świetna część, szczerze polecam. Najpewniej sobie sprawię chociaż stosunkowo niedawno kupiłem przecież obecną wersję... Od siebie powiem tylko, że aby zrozumieć cokolwiek w tej grze trzeba znać albo mangę albo anime. Fabularnie gra rozpoczyna się w momencie kiedy urywa się scenariusz drugiej części.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.07.2013 o 11:47, Damianuss1 napisał:

Fabularnie gra rozpoczyna się w momencie
kiedy urywa się scenariusz drugiej części.


Z tym nie będzie u mnie problemów bo czytam i oglądam. Możesz dokładniej sprecyzować gdzie gra startuje? Nie grałem z wiadomych powodów w poprzednie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.07.2013 o 11:52, Sanders-sama napisał:

gdzie gra startuje? Nie grałem z wiadomych powodów w poprzednie...

Ogólnie rozpoczyna się wstępem

Spoiler

ataku Lisa na wioskę Liścia, to wspomnienie. Sama gra rozpoczyna się w momencie odbudowy wioski po ataku Paina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Ja tam gram zarówno na PS3 jak i PC. Jasne że dobrze że gra trafi do większej liczby
> odbiorców. Tak jak pisałem wcześniej - sam się z tego cieszę. Boli mnie jednak to, że
> wersja PC powinna zostać wydana razem z konsolowymi, albo w ogóle. Teraz dochodzi do
> sytuacji gdzie ktoś kupił grę na konsolę, zapłacił za DLC i będzie musiał znowu zapłacić
> za coś, co inni dostaną od tak, w jednej grze. Cieszę się że nie kupiłem tego na PS3,
> bo teraz by mnie krew zalała. Z Mortal Komat to samo - jedni musieli płacić za DLC, a
> inni dostaną wszystko w jednej grze.
Nie rozumiesz człowieku że DLC od razu z wersją PC-tową są w ramach rekompensaty za ponad dwuletnie (w przypadku mortala) opóźnienie? Naruto też będzie na PC dostępny po kilku ładnych miesiącach od premiery konsolowej. Druga sprawa, to też trzeba jakoś zachęcić nową społeczność do zakupu gry z którą wcześniej mieli mało lub wcale styczności. Szczególnie że gracz PC-towy często jest graczem wybrednym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.07.2013 o 11:58, Damianuss1 napisał:

> gdzie gra startuje? Nie grałem z wiadomych powodów w poprzednie...
Ogólnie rozpoczyna się wstępem

Spoiler

ataku Lisa na wioskę Liścia, to wspomnienie. Sama gra
rozpoczyna się w momencie odbudowy wioski po ataku Paina.



Zawsze gry z tej serii zaczynają się tym samym ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować