Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Grand Theft Auto V - wyczekiwany gameplay trailer już dostępny!

94 postów w tym temacie

Mapa w 3D podczas gry przypomina jedną z opcji w NFS UG 1.

No i mam małe obawy co do zmiany postaci.
Widzę ten sam system potrójnego oddalenia co w Burnout 3 w kampanii - po jakimś czasie uznawałem, że to trwa zbyt długo. :P
Tu widzę to samo, jest ryzyko, że to może szybko znużyć.

A tak poza tym - jaram się.
Trzeba namówić bratanka na zakup wersji PS3. :)

@bangbangbang21

Jak to "całkiem inna gra"?
Saint''s Row to RTS? <sarkazm>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra przeraża ogromem. Dosłownie. To niepopularne ale drażni mnie kiedy nie mam poczucia "ukończenia" gry bo była zbyt wielka. Jeśli ktoś zaś kupuje jedną grę na pół roku to się wyszaleje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że "napady" sprowadzać się raczej będą do wyboru jednego z kilku z góry ustalonych wariantów, niż prawdziwego planowania (nawet uproszczony system czerpiący garściami z "The Sting" czy "Rainbow Six" rewelacyjnie by się tu sprawdzał) - byłoby miło, gdyby zerwano wreszcie z liniowością głównych zadań w pełni, a nie tylko "odrobinę". GTA V zdaje się kroczyć we właściwym kierunku, ale to chyba za mało - aż prosi się o danie graczom pełnej swobody w tym zakresie... Nie wiem, może oczekuję zbyt wiele.

Reszta prezentuje się naprawdę sympatycznie. Szczególnie strefy podmiejskie. Bez rewelacji (spadochron, ubranka etc. - właściwie wszystko to już było), graficznie wielkiego skoku jakościowego względem GTA IV nie ma (bogata paleta barw wpływa jednak bardzo pozytywnie na aspekt wizualny), ale widać tutaj charakterystyczne dla panów z Rockstar zamiłowanie do detalu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba GTA musiało mi się przejeść, bo kompletnie ten gameplay trailer mi nie podniósł ciśnienia. Nic nadzwyczajnego, może kiedy się będę nudził to kupię jak będzie przecena.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


> Ciekawi mnie tylko, jak to możliwe, że w 3:15 Franklin strzela ze zwykłego pistoletu
> jak z karabinu maszynowego.

Jest to możliwe ponieważ istnieją takie bronie jak np. G18 .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Jak to "całkiem inna gra"?
> Saint''s Row to RTS? <sarkazm>


Normalnie? Mają zupełnie inny klimat, inny sposób prowadzenia historii. Gatunek może i ten sam, ale to są zupełnie różne produkcje, które trudno porównać.

Mnie gameplay (czy też raczej jego urywki) nie urzekły. Ot, fajne widoczki, niektóre elementy są fajne, ale jak dla mnie nic ciekawego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

WD może co najwyżej GTA5 buty lizać, Dogsy nie stanowią żadnego zagrożenia, pfffff zniknie w cieniu, król jest tylko jeden. Będę fapował przez te parę mc aż do ukazania się GTA5 na PC :DDD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czekam z niecierpliwością do września . Poczekałbym na wersję PC ... zbyt dużo niewiadomych jednak . To że się ukaże to dla mnie jest pewne . Nie wiadomo jednak jak z optymalizacją ... nowej karty za ponad 1000 nie mam ochoty kupować . W tej grze zresztą grafika najważniejsza nie jest . Po drugie ... nie wiadomo kiedy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.07.2013 o 16:17, Gumisiek2 napisał:

Ciekawi mnie tylko, jak to możliwe, że w 3:15 Franklin strzela ze zwykłego pistoletu
jak z karabinu maszynowego.


http://pl.wikipedia.org/wiki/Pistolet_Glock_18
http://en.wikipedia.org/wiki/Glock_18

A co do trailera to jakoś spodziewałem się więcej tego gameplay''u. Poza tym GTA jak GTA. Zobaczymy jak wyjdzie im wersja na PC wtedy pogadamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

http://en.wikipedia.org/wiki/Grand_Theft_Auto_%28series%29
http://en.wikipedia.org/wiki/Saints_Row_%28series%29

Genres: Action-adventure, open world

W obydwóch.

Ja wiem, że fani SR nie mogą znieść, że GTA jest lepszą serią i bardziej zasłużoną serią, ale żeby od razu ich nie porównywać, bo "to inne gry"?

Takim samym tokiem myślenia to nie powinniśmy porównywać VC z SA, bo "inne klimaty"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jest klimat :) Rockstar poraz kolejny nie zawiódł... no przekonamy się po premierze ale jestem dobrej myśli :] po tym co czytam i widzę w kolejnych trailerach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować